Споделена история от Секс и интимност

Болка при дълбокото проникване
Здравейте,
Вчера ми стана много странно. Докато правихме секс с приятеля ми изпитах неприятна и остра болка докато го вкарваше малко по-надълбоко. Сменихме позата и болката малко отшумя, но пак лекичко се усещаше. А после на задна направо стана нетърпимо. Едва се въздържах за да не го притесня него и само се въртях да се наместя така че да не може да прониква толкова дълбоко. Преди години също ми се е случвало да изпитам болка при дълбоко проникване. Но от тогава не. На някоя друга от вас жени случвало ли ви се е и някой има ли идея на какво може да се дължи? Дали е чак за ходене на гинеколог?

Най-интересното е, че точно предната вечер пак правихме секс и всичко си беше ок. Чудех се дали е възможно да е от това, че най-вероятно съм в овулация(свърши ми преди 10-тина дни). Иначе с партньора ми сме от дълго време заедно, нормално надарен е, бях си достатъчно възбудена и овлажнена.

Коментари

1.   И аз го имам този проблем, и аз си мислих, че е само при мене, но се заговорих с една приятелка и се оказа, че и тя го има :)) Пиша ти го това, за да се успокоиш, че не го имаш само ти :))) Такааа... отидох при мойта гинеколожка за профилактичен преглед и помежду другото й споменах за тази болка ( остра в корема, поне това изпитвам аз и най-вече на задна при по силни тласъци), тя каза, че това идва от дебелото черво и ми предписа мезим форте и каза да бъда на диета, т. е. да не ям боб, леща, грах и др. трудно смилаеми храни, също така да не дъвча бързо и да не ям права. Все пак отиди и ти на гинеколог и виж на тебе какво ще ти кажат, но според мен го имаш същия проблем като мене.

3.   И при мен е така, не всеки път но се усеща понякога същата болка ходила съм на гинеколог и то не на един а при различни за да видя различни мнение и нищо няма всичко е наред според тях. Това се чудя и аз от дебелото черво възможно ли е защото имам нещо като колит и понякога ми се подува корема и усещам болки. Та когато не ми е подут корема и не усещам симтомите на колита възможно ли е пак да се усеща тази болка при секс при положение че вече ходих 10 пъте и казват че ми няма нищо