Споделена история от Секс и интимност

Aнусът ми не е така стегнат
Здравейте. Преди няколко месеца правих анален секс, първият път много болеше и имаше кръв. След това няколко пъти го правих не болеше толкова, но анусът ми не е така стегнат както беше преди, широк е, прекалено лесно може дори пръст да влезе там? Има ли оправия? Дори настоящото ми гадже го казва всеки път, че е много широко. А всички казват че се възвръща отново към състоянието в което е било.

Коментари

2.   Автора-според мен как така от супер тясно ще стане толкова широко изведнъж, като все пак колко да сте го правили, да не се заблуждаваш нещо, не може да е толкова широко.. сигурно пак си е тясно...
Мисля че изпадаш в някакви крайни състояния.. , който те харесва и обича това не е важното.. Ако вече гаджето ти не му харесва, да си търси друга.. Дано се оправи, нямам представа за твоя проблем, просто ми е чудно че на гаджето ти му прави впечатление такива неща...

3.   Ами щом е имало и кръв сигурно е станало разкъсване на тъканите там... Отиди на лекар да те прегледа, може да се наложи да те зашиват. Защо толкова късно се сещаш за това? Да не седиш сега с разпорен задник.

Как го правите тоя секс бе хора-направете си клизма, ползвайте лубриканти/кремове/масла, първо едно две пръстчета да вкара и тогава основния "инструмент" а и ти трябва да си отпусната (да не си стягаш дупето като ти го вкарва).

4.   Не е редно да има кръв в никакъв случай, По-добре се консултирай с гинеколог, колкото и да ти е неудобно. Прочети внимателно №3.

5.   по мое мнение дупето никога не се възстановява в първоначалния си вид след няколко анални секса. като разтвориш силно бузки си личи когато едно дупе е чукано, стои по-отворено.

6.   4, гинеколозите не се занимават с дупета :-) проблемът на авторката е по-скоро за хирург.

7.   има упражнения за стягане на ануса,съвсем сериозно! ако се интересуваш,пиши на ........

Модератор: Не публикуваме лични данни.

8.   Авторке, най вероятно имаш разкъсване. иначе по твоята логика всички раждали жени щяхме да си останем така широки. Отивай на лекар да те прегледа.
Маги

9.   Добре де, аз ще отида, но има ли вариант да се оправи да е както преди си беше, стегнат, просто той го направи много рязко, изведнъж и много заболя, и понеже до сега не бях правила нещо и не знаех че може да стане нещо, той каза ще се оправи пак ще се стегне, еми да ама не, и ми е кофти сега като съм така. А и къде да отида той гинеколога нищо май не може да направи?

10.   Моля ви, кажете в кой сайт да проверя за стягане на ануса? 1
Не исам да изпускам газове като порастна! А и не искам бъдещите ми сексуални партньори да разбират че съм "разработен вече"!

11.   Нито гинеколог, нито проктолог ще направи анусчето ти такова каквото е било преди първия секс. За разлика от вагината ануса не може да се шие, защото там са два пръстеновидни мускула сфинктери(външен и вътрешен) Вътрешният ще си се затваря, така че не се притеснявай, няма да се изпускаш Външният обаче ще си остане за винаги отпуснат и анусчето ти ще изглажда като фунийка. Е ако започнеш да прекаляваш с дебелината на предметите, които си вкарваш, може да придобие формата на путенце. Има още едно нещо, което предизвиква чувството за широк отвор. Естествения ред на разширяване на споменатите сфинктери е първо вътрешния, а после външния. Това е така за да може съдържанието на ректума да се изпразва. При аналния секс се получава обратното, а след това и двата за дълго време са разтворени. Така че съвета ми е: Продължавай без да се кахъриш! По-тясна няма да станеш, колкото и да се чукаш няма да се изпускаш.
Tranianka

12.   От авторката:А възможно ли е заради отпуснатият анус да имам проблеми и болка по време на вагинален секс, защото напоследък забелязах че нещо ме боли по време на секс нагоре се чувства, хем усещам удоволствието хем боли някак си, на какво може да се дължи

14.   Ами най добре е да се обърнеш към лекар, но 99% не е от отпуснатата халкичка. Може да се мисли за някакъв стадий на колит, но ако симптомите са само тия които споменаваш едва ли.

15.   Прави всеки ден упражнения за стягане на ануса и вагината и ануса ти няма да е същия както в началото но ще се стегне и удоволствието ще ти е по голямо, но винаги преди секс трябва да се научиш да се отпускаш!

16.   Че какво от това, на мен лично ми е много по-приятен секса сега след като ми се отпуснат ануса. Въртя си дупето в див ритъм и във всички посоки без да изпитвам болки. А на твоето гадже като му се струва че ти е широк опитайте поза отзад. Като легнеш по корем бузките ти ще се притискат и ще си тесничка. А ако и тогава му се струва широко или му е много тънка пишката или има нужда да чука кокошка или котка.

17.   Няма такова нещо че след анален секс ануса става по- широк, казвам ви го току що питах мъжа си който е хирург. Моя задник след 8 години анален секс не е мръднал на ширина. Напълно нормално е да има кръв при първите пъти анален секс, а може и след това.

18.   До 17 След 8 години може и да не ти е мръднал, но след първия път със сигурност. А ако мъжа ти наистина е хирург, не е зле да си изяде дипломата и все така да не се занимава с медицина.

19.   Внушаваш си. Няма медицинска или физиологична причина за това.
Хурурга с дипломата

20.   Ей, уморих се да повтарям, ама кой да слуша. Разберете, имате едно тяло и то ви е за цял живот! Това е единственото нещо, което реално имате!!! Коли, къщи, пари - това идва и заминава, но тялото не можеш да смениш, то няма цена.

Природата си е дала органи за удоволствие и органи за изхождане. Анусът е създаден от него да излизат неща, а не да влизат, при това с максимален размер 3см. Нито мускулите, нито нервните окончания там могат да издържат дебели и твърди неща. Повредиш ли го веднъж, няма оправяне! Без око можеш, без крак можеш, но БЕЗ АНУС НЕ МОЖЕШ! Ако повредиш вътрешния сфинктер и нервните окончания няма да можеш повече да се изхождаш нормално, ще започнеш да се изпускаш, няма да усещаш позиви за дефекация и въобще съсипваш прекрасното си тяло по най-безобразен начин. Ужасно е, казвам ви, аз направих тази грешка и вече 20 години страдам. НЕ ГО ПРАВЕТЕ И ВИЕ!

21.   Н20, стига с тая пропаганда! Това, че ТИ имаш проблеми с ануса си не значи, че и другите трябва да имат. Милиони хора /може би милиард/ по света практикуват и изпитват удоволствие от анален секс. Лично аз не съм бил с жена, която не прави анален секс. Нямам и познати, които не практикуват.
Все още не съм си изял дипломата - вероятно има защо ;)
Хирурга

22.   Ти си мечта за много мъже. Щом си широка вече отзад и не те боли, значи ще даваш на всеки анален секс, а ние мъжете го искаме много. Отделно плюс е че лесно ще ти влиза.

23.   Еми мила, всеки сам си решава дали да го ползва само за изход, или и за вход. Направила си си вече избора. Дано да си изпитала удоволствие от аналния секс, че поне да си е струвало.

На мен пък как не ми се е разтегнал ануса от много ходене по нужда?

Колкото до твоя хубостник, вземи едно дилдо и го нае*и едно хубаво отзад, ама да пусне и кръв, та после да не може да си сяда на задника. Като ще се оплаква, поне да е с причина.

24.   Абе аман от такива теми,защо изобщо се одобряват такива теми а се трият стойностните!

25.   Мацке, тряя да знайш че от сега нататък ще се насираш от най-малкия напън. Може да пробваш с памперс или по-големи дамски превръзки! Все пак може да продължаваш да се бухаш в задника и с по-дебели уйове, а после го запушвай с нещо, я парцал, фанела или даже и с дънките!

26.   моята приятелка я мъча от доста време за анален секс, защото не искаше и да чуе за това, но постепенно й хареса и към ден днешен се подмокря отдолу, като го правим отзад, получава оргазъм, но все си е така тясна и все влиза доста трудно в началото. Аз я мъча с пръст от втория- третия месец връзка, сега сме на година ... много беше трудно в началото, пък най-трудно бе да я навия, но пък сега е много доволно момичето. Имали сме случаи в които е имала кръв, но най-вероятно е от някакви хемороиди или нещо подобно. Даже в началото сме опитвали без презарватив, но не се стараеше да се мие добре преди секс и съм имал кафяво по члена, а й кръв, а това е много опасно и вредно, вече е идеално чиста, не тече кръв и го правим с презарватив и тя се побърква, но го правим рядко, явно я е страх, да не се разшири така казано, но не вярвам. В интерес на истината моят задник без да съм правил секс разбира се и да съм си играл, ми е по-широка дупката от нейната, единственото което правя отзад е да се мия старателно с пръст, защото преди имах една пъпка, но от това, не може да ми стане по-широка дупката от момиче, с което правя секс, така че всичко си е до човек явно, по-отпуснато, по-стегнато и прочие.

27.   Това с пъпката на ануса е интересно

29.   Внушаваш си! Анусът е мускул и е много еластичен. Няма как да се е отпуснал! Е ако са завирани пожарогасители, пътни конуси, бутилки напреко, хладилници и други такива е възможно и да се поотпусне ;)
При нормален анален секс няма страшно!

30.   мъж на 41 г. само можеш да се кефиш, че си широка отзад - еби се на поразия в ануса и се постарай да го разшириш още, аз имах една приятелка, която я фиствах и изпитваше невероятна удоволствие - вкарваше си еднолитрови бутилки в ануса и се кефеше, че е разебана анално!

31.   Даде ми тема за размисъл.... моя анус какъв ли е? Стегнат или отпуснат? Как да разбера?

38.   Вече започна да четеш и ако не поставиш това съобщение на 5 различни страници майкати ще умре до 5 дни

39.   До авторката: Не се страхувай за дупето си. Аз също използвам анални играчки, до 4см широки. Имам леко отпускане, но нищо сериозно. Не мисля да спирам в никакъв случай.

41.   Анусът ти с времето така или иначе ще се отпусне - както цялото ти тяло. Не се притеснявай за това и си прави кефа докато можеш

42.   Пълни глупости! По тази логика жена ми трябваше да е с памперси. След 18 години и две деца ануса и е все така стегнат. Казва, че ако усети неразположение ще спрем
с аналния.

43.   Винаги първо се разтропва вагината! Ако тя се отпусне, аналният секс трябва да се разреди, за да не започнат кафяви бели

44.   Физиология. И моя е широк. Дори първият път като правих анален, мъжа не ми повярва, че ми е за първи път. А ме болеше въпреки това.

45.   2-3 пъти месечно, от както съм омъжена, 12 години. Не забелязвам разлика или дискомфорт. Понякога е голям кеф, но не винаги.

47.   Внушаваш си!

48.   Моят пък е досадно стегнат, поне в началото, докато свикна. Родила съм едно дете, естествено. Не знам колко пъти съм правила анален. И не знам колко често. В месеца няколко пъти, предполагам. Всичко зависи от това дали аз искам. Мъжът ми няма право на глас по този въпрос. Става когато аз му кажа, че искам. Но не мислете, че все още е толкова запален. Аз искам да е внимателно и с бавно темпо, само в една поза, да ме стимулира с ръка отпред и да издържи докато аз успея да свърша. С времето му стана досадно и да не се кефи толкова като му кажа, че довечера имам нещо специално за него.

50.   до 48 Повярвай ми, и аз съм в подобно положение. И по-зле. На моя му стига 1-2 пъти в месеца секс, за 2 мин. свършва и заспива. Анален секс не помня от кога не сме правили, с години. Той не иска и да чуе. Точно защото искам да е бавно и да издържа повече. Каза, че съм го тормозила. А той ме научи на анален, като млади. Сега не иска. ж 49

51.   Не остава широк. Аз играчки не съм си завирала, но анален секс правя. Харесва ми.

52.   Внушаваш си. Винаги ти е бил такъв, просто преди не ти е идвало на ум, да си бъркаш с пръсти там. Ако ти харесва, давай смело, последствия няма.