Споделена история от Секс и интимност

Три години и половина без секс
Май звучи невероятно за един тридесет и четири годишен мъж, а? Но е самата истина.
Подозирам, че ще ме подложите на убийствен присмех или на още по-убийствено съжаление. След толкова много време "на сухо" вече не ми пука кой как ще реагира.
И така, ето ви го класическия сексуален въздържател. Напуснат преди време от Нея, без да разбере защо, оставил се просто на нещата да го носят и зациклил трайно в интимната сфера. Вече забравих какво е да прегръщаш жена, да вкусваш уханията й, да изследваш всяка една извивка на тялото й. Май вече и свикнах с мисълта да съм сам. Е, отбивам се понякога до банята /сещате се за какво/, но това не ме прави нито по-щастлив, нито по-нещастен. Любопитните душици подпитват или шушукат или даже разпространяват гейски слухове. Вече и от това не ми пука, аз знам кой съм и какъв съм, нека си говорят.
Дотолкова навикнах, че вече не ми прави впечатление. Дотолкова изгубих тренинг, че вече не мога и да си поискам от жена. Дотолкова съм апатичен, че нямам сили да променя ситуацията.
Знам какво ще кажат "съветниците-експерти" - иди на проститутка. Не, благодаря, това е за хлапаците, които огън ги гори отдолу. Бивал съм и аз навремето, знам как е. Сексът е секс, когато е тотално и взаимно отдаване - т.е. когато е равен на любов. Другото не е за мен. Следоватено аз ще продължавам да си нося кръста на въздържател още кой знае колко време напред.
Съвет към по-младите: вгледайте се в себе си и помислете върху темперамента си. Знам, че сега сте чувствени, емоционални и раними. Обуздайте това. Не ви пожелавам моята нагласа към секса и някогашната ми пламенна, изпепелена любов. След като тя си отиде, настъпи цялата тази празнота. Не допускайте никога това да се случи на вас! Не ставайте никога като мен!

Коментари

1.   Аз ти вярвам! Не виждам защо трябва някой да ти се присмива, за това, че си обичал толкова истински и че са те наранили....
Това е най - очакваната реакция....на един зрял човек.
Мога само да ти се възхищавам, а и да те поздравя, за това, че си толкова морален и нормален човек! Защото вече всичко между хората толкова много се изврати, че ми се повдига...

Малко са човеците като теб!
Браво!

3.   абсолютно съгласна съм с първия коментар и аз ти се възхищавам, но не мислиш ли, че все пак е време да помислиш за себе си... "Дотолкова навикнах, че вече не ми прави впечатление. Дотолкова изгубих тренинг, че вече не мога и да си поискам от жена. Дотолкова съм апатичен, че нямам сили да променя ситуацията." това звучи доооооста песимистично и ме поправ, ако греша.... любовта боли.. да, но животът продължава! всеки един човек има периоди, в които се отпуска по течението, но при теб този период е доста дълъг не мислиш ли??? Три години и половина...... не става въпрос само за секс, а за нуждата на човек да има някой до себе си от противоположния пол, да обича... човекът е създаден такъв и не може да избяга от природата си, от направата си! разходи се по магазините, купи си някоя нова дрешка, отиди на фризиор, на клуб с приятели или каквото и да те кара да се чувстваш добре.. но и да изглеждаш добре, защото и да не е най-важното външният вид е от значение!живеем в 21 век все пак.. но със сигурност има начин, не се отказвай, върни си самочувствието и бъди щастлив! позволи си отново да изпиташ пеперуди в корема, тръпка, чувства и да видиш блясъка в очите си, да засияеш без причина! успех ти желая.. и сериозно се замисли за това, което ти казах, въпреки, че съм само на 18........ :))

4.   Здравейте отново! Аз съм Коментар №1. Да, наистина животът продължава, но когато си свикнал с някого, след това е много трудно да отвориш очи отново за света около теб. Когато обичаш истински, тогава всичко друго наоколо е без значение - не виждаш другите хора, само този, когото обичаш. Просто не ти прави впечатление нито кой с какво е обечен, нито къде ходи...Така става, когато дълго си чакал и си намерил твоя човек...Аз държа на това, че един зрял мъж или жена би постъпил точно така, както Той...
Напълно го разбирам, а и му вярвам....
А когато е готов, ако стане готов някога, тогава сам ще го разбере...Може пък да няма нужда от света....

5.   ЧОВЕЧЕ, ДОСТИГНАЛ СИ ДЪНОТО. КРАЙНО ВРЕМЕ Е ДА СЕ ОТТЛАСНЕШ И ДА ИЗПЛУВАШ. ПОНЕ ОПИТАЙ ЗАРАДИ СЕБЕ СИ. МОЖЕ БИ Е ВРЕМЕ ДА ОТКРИЕШ, ЧЕ НА СВЕТА ИМА ЕДНА ЖЕНА, КОЯТО ТЪРПЕЛИВО ОЧАКВА ДА ДОЙДЕШ НА СЕБЕ СИ И ДА Я ОТКРИЕШ. А? ПОМИСЛИ СИ. ВСЯКО НЕЩО ИДВА С ВРЕМЕТО СИ. ЩОМ СИ РЕШИЛ ДА ПИШЕШ В САЙТА, ЗНАЧИ ВЕЧЕ СИ ГОТОВ ЗА ПОЛОЖИТЕЛНА ПРОМЯНА.
.

6.   Аз съм момче на 25 години. Просълзих се от тази история, защото напълно разбирам какво испитва авторът. Въпреки, че съм на 25 години, аз за последен път съм бил с жена, когато бях на 21. От тогава насам 4 години съм сам. Нито съм прегръщал, нито съм целувал, нито съм имал интимна близост с жена. Знам какво е това чувство искренно съчувствам на автора. Младо момче съм имам нужда от женски ласки но УВИ. На простотутки не ходя, няма и да отида никога през живота си. Приятелите ми вече създадоха семейства и останах савсем съмичък. Мисля, че вече съм се предал. Не виждам смисъл за какво да се бориш за напред, оставяш се на течението и накадето те отведе.............

7.   Освен и аз да кажа че ситуацията ми е същата...едва ли ще помогна с друго. Само дето все още не съм на 34, но разсъждавайки точно като N6, нищо чудно и до там да я докарам:( Напълно съм солидарен с N1. Жалко че точно ние човеците страдаме, а заслужаваме да сме щастливи.

8.   Хей момчета я се осъзнайте - всички жени не са еднакви. С една само ще плачеш, с друга ще се кефиш, с трета ще се чувстваш спокоен и още и още. Тези дето ни изоставят не ни заслужават и горчиво съжаляват после. Пич я дето вика този от номер 3 малко си вдигни самочувствието, издокарай се и го удари на живот и ще видиш, че когато най- малко очакваш ще срещнеш оная дето те заслужава. Е тогава ще заживееш истински и ще ти се прииска- сега само съществуваш ! Хайде дейстай да те не мислим - успех !

9.   Здравей! Въпреки че е минала малко повече от година от изповедта ти, едва сега попаднах случайно на нея. Историята ти е идентична на моята, с тази разлика, че съм жена в това положение... Дано към настоящия момент нещата при теб да са се променили... И аз нося нелекия кръст на въздържател... по принуда. Опитвам се да променя нещата, но засега безуспешно. Не са ми интересни контакти, подплатени единствено със секс. Ако имаш желание за духовно общуване с мен, моля остави скайп или имейл за връзка.

10.   И аз живях по този начин цели осем години. През цялото това време вярвах, че ще я карам така до живот. Слава Богу, съвършено точна е мисълта, че "Всичко тече, всичко се променя и нищо не остава същото." Без да се насилвам за каквото и да е, просто в един слънчев ден се влюбих в друг човек. И сега съм щастлива с него! Позволете на сърцата си да обичат отново, не се погребвайте! Не бива да се чувствате като предатели. Един ден ще бъдете щастливи! Вярвам в това и го желая искрено на всички ви! Успех! Борония

11.   И аз съм от тези, които имат дълги периоди на въздържание, просто защото не си падат по секса без чувства или пък половинчатите връзки... Имах гадже на 17, което един ден просто изчезна и не се обади повече (живеехме в двата края на града и дори не сме се засичали случайно), а аз не съм от тези, които ще ходят да досаждат със "защо и как". И така от 18 годишна до 24-тата ми година не съм имала друг мъж в живота си, защото просто не попадах на човек, който да грабне сърцето ми. След това за 2 години имах няколко кратки, но красиви връзки, които в крайна сметка по една или друга причина не бяха това, което исках и накрая на 26г. срещнах мъжа, за който в последствие се ожених и двамата имаме детенце... До тук добре, но и тази връзка към момента е вече е история, не без участието и на двама ни. И ето ме на 30+ отново сама и налагаща си въздържание, защото искам нещо повече от живота си, от просто неангажиращи краткотрайни изпълнения. Късмет на всички ни, момичета и момчета, които имаме малко по-високи идеали и търсим истинските хармонични взаимоотношения - да успеем да ги намерим в близко бъдеще!

12.   Мастурбирайте бе, мастурбирайте!!! Слънце, въздух онанизъм здрав и бодър организъм!!!!

13.   жал ми е за теб. Време е да мислиш и чисто физиологически, ако продължаваш да я караш така, след години ще вземеш да станеш импотентен или да си докараш някой рак на простатата. Така че, давай сам, но и се опитай да излезнеш от летаргията си. Съветвам те като не искаш да ходиш на проститутка, поне да излезнеш за „една вечер„в заведение, в което се срещат млади хора с цел нови сексуални контакти *например студентски град. Важното е в началото не да намериш „любовта на живота си„, а да успееш да се отпуснеш с друго човешко същество просто. Успех!

14.   Абе то безразборния секс е другата крайност. Не бива да се ходи по жени само заради едните креватни упражнения. Най-малкото не си заслужава рискът за здравето, който те носят дори и с употребата на презервативи. А ако си и от гнусливите, просто съвсем ще го втасаш. Най-добре си е да намериш човек, който да чувстваш, че е за теб. Късмет.

15.   N1 ако още четеш темата....

знам, че е клише и си го чувал много пъти, но - празнотата е в главата ти. ужасно е да загубиш човек до себе си, но най-ужасното е да загубиш себе си. аз съм на 24 прясно навършени и съм изкарвал и 4 години 'на сухо', после и две, после и още... и така. наскоро преживях поредната 'тази' в която вложих всичко свое но не се получи. бях смазан, бяло не виждах и си ходех с мокрите очи. но вече ги надраснах тези неща. няма по важен и смислен човек в живота ти от теб самия... в момента в който се отърсих от пепелта с която се покрих, намерих друга любов, и пак съм щастлив. не съм нито бройкаджия, нито успешен сваляч, но в момента в който се усетиш стъпил на земята хората го усещат и ставаш себе си. човешката психика е любопитна и всяко 'себе си' е повод на интерес. възбудиш ли интереса на някого - можеш да стигнеш далеч с него:)

М.