Споделена история от Секс и интимност

Въпрос относно проститутка
Здравейте, пред голяма дилема съм, съзнателно се обръщам към вас тъй като знам, че тук не е сборище, а има доста компетентни и еродирани хора дори и анонимно. Така аз съм момче на 19, девствен съм, живея в квартал където се срещат проститутки, преди не ми правеше впечатление, тъй като повечето от тях бяха от ромски произход и чисто сексуално не ме привличаха, НО напоследък има и две българки, които са много готини, НО не знам чудя се какво да направя, ако се стигне до нещо, ще да е някой свирка, не повече, но те са МНОГО близо до нас, винаги когато се прибирам ги виждам, страх ме е да не ме заговорят нещо.. сещате се. Просто имам нужда от съвет от ваша страна!

Коментари

1.   Лично аз с улична проститутка никога не бих се занимавал. От една страна мога да ти гарантирам, че дори да си загорял да си задоволиш нагона, няма да ти е приятно. Надали разполага с терен, най-вероятно ще те завлече в разни храсталаци да ти направи свирката, или дори да има, то мястото може да бъде свърталище на клошари и наркомани. От друга, колкото е по-евтина една проститутка (а уличните обикновено имат най-ниски тарифи), толкова по-широка аудитория получава. Няма как да знаеш колко и какви хора са я обработили. Ако ми позволиш една гнусничка аналогия - все едно да оближеш тоалетната чиния в публичен клозет. И макар рискът от пренасяне на гадна зараза от едната свирка да е сравнително малък, той все пак съществува. Използването на презерватив още повече я намалява... но не я елиминира. Тук идва най-съществения момент - нужно е да се случи само веднъж. Ако все пак не знаеш как да отклониш "готините каки" пред блока ти ако те заговорят - просто си тръгваш с думите, че нямаш никакви пари и това е.

2.   Една поправка и един съвет ще ти дам! Това в първото изречение е далече от истината, пък що се отнася до проститутките, точно при такива не те съветвам да ходиш.

3.   Аз нещо не ти разбрах въпроса или по-точно проблема. Чудиш се дали да го направиш за първи път с някоя от двете или си падаш по тях и искаш нещо сериозно, но не знаеш как да постъпиш???? Моля те обясни по-ясно!

4.   Ако си от много голям град (София, Варна, Пловдив и пр. ) - избери си внимателно от някой сайт за обяви няколко, обади им се, ориентирай се и действай! Изобщо не се занимавай с улични проституки!!!!

5.   Ами не от малък град съм, нямам никакви чувства към 2те проститутки, но изглеждат доста добре.. ами тзи сайтове за обява надеждни ли са, какво мислите за публичните домове примерно в София, ако въобще има такива?

6.   Всеки стрийп-клуб в София предлага и консумация, стига да има уговорка. Момичетата не са зле и няма да си в храстите. Намери приятел, отидете. Предлагат се и голи момичета за компания на по питие, с тях можеш да разговаряш, да поискаш съвет, докато върви програмата в момента и някоя мацка се съблича на сцената.

7.   В София има много стрийптиз клубове, които предлагат консумация, да не кажа почти всеки. Не мога да те ориентирам с парите как е обаче.

8.   Ако ти харесват наистина, какво пък толкова-опитаи. А това за болестите-всяка вечер по новините ви казват в месото-няма месо, в млякото-няма мляко. Ние оглавяваме всякакви "класации" най-много онко болни, най-висока детцка смъртност и т. н
Просто бъди внимателен. Много от тези момичета са и наркоманки и крадли. Не носи много телефони и много пари в теб.