Споделена история от Секс и интимност

Как да го накарам да правим орална любов?
Здравейте :)! От доста време чета историите тук и тъй като имам проблем се надявам да го разрешите... Имам си сериозен приятел с който правим секс от повече от месец, но проблема е че аз Искам орална любов.. Не съм му правила свирки (макар че той иска), но за мен не е проблем, правила съм го и на друго момче и не е гадно. Въпросът ми е че искам той да ме лиже... а той не иска. По принцип не е лизал нито една от момичетата дето е спал с тях. Как да го накарам според вас? :) Ще съм благодарна за полезните съвети...!

Коментари

2.   Връзваш го за кревата и докато се усети му сядаш върху лицето! Къде ще ходи?

4.   Коментар 2 си го имай предвид, но преди това все пак опитай малко по-софт начини.

1. Говорене
2 Говорене след свирка от твоя страна
3. Насочване, помолване (тук вече ако се дърпа, може да си има някакви бариери и е хубаво да ги подразбереш)
какво се има предвид с "посочване, помолване"
Аз много си падам.
Хващаш му ръката, докато те опипва... там.. :) и със най-съблазнителното и сладко гласче "а сега с езиче"
(ВАЖНО!!! Без обиди и тръшкания ако откаже, че ще скапеш момента)
След като му направиш свирка:
"Харесва ли ти да усещаш как се движиш в устата ми? " "На мен страшно ми харесва да си играя с езиче" "какво ли е да усетя твоето.. там долу"
"Искаш ли да ме поцелуваш... (тук придружаваш с жест - леко разтваряне на краката)

3. има проблем! Запънал се е като магаре на мост и "не" та "не" - не искаа след всички тези настоявания!
БАНЯ! (може да го е гнус) Накарай го (нежно и внимателно, насочи го) да те измие под душа. Така като той е свършил това с измиването, може да е много по-сигурен, че си чистичка и да не се гнуси.

4. Притеснява се дали няма да с изложи!
ГОЛЯМ проблем - няма по-трудно от неуверен в себе си мъж. Трябва да му втълпиш идеята, че всичко, което прави ти харесва, че начините, по които го прави са страхотни. Не забравяй да го хвалиш след секс:
"Беше много хубаво, миличък! Начина, по който ме докосваш ме влудява"
"Беше страхотно... "
"Всичко с теб е токова хубаво"

Успех!

споделен опит:
Моят приятел не искаше да ме лиже, но аз направих няколко грешки - по-разкрепостена съм от него и го поуплаших още в началото. Той започна да се сравнява с бившия ми любовник и да се смачква. Сега го убеждавам колко нови неща усещам с него и как "за първи път" откривам това или онова... трупа увереност пак.
Втора грешка - реших да мрънкам, а не да говоря. е накрая измъкнах истината: "като е много мокро и не ми харесва.. " Нямаш проблеми, слънчице - сега позабързсвам, но с думите:
какво да направя, че само аромата ти ме кара да тека като река? или Много е мокро, защото много ме възбуждаш

Това с банята при мен имаше много голям ефект! След душ, като самичък се е погрижил да "изтърка" мястото няма проблеми. Даже се поунася.. :)

Моите борби сега са за анален секс
Категорично ми беше заявено, че тази дупка не е за това... но вече започва да проявява любопитство.. :)

на 25 съм, мъжът ми е на 30

6.   Не можеш да го накараш. Но можеш да го принудиш. От моя опит обаче мога да ти кажа, че в секса нищо, което е насила не носи очакваното удоволствие. Носи някакво, но после излиза през носа. Ще ти харесва ли, ако докато го прави ти си наясно, че не му е приятно? Или се откажи от този иначе похвален и разбираем мерак или, ако не можеш, сменяй мъжа.

7.   Не ти препоръчвам да постъпваш така, както номер две ти казва, щото твоя човек може да те зареже.

8.   Хаха, всеки с проблемите си, моят пък обича да ме лиже, а на мен ми е неудобно, иначе свирки обичам да му правя, но... от 69 например много се притеснявам, не го показвам, но... Иначе по твоя проблем - понякога, когато ни прихванат лудите, пускаме случаен порно филм и правим каквото правят във филма, малко на майтап се обръща цялата работа, но пък ако го представиш така поне ако ти откаже няма да ти е толкова кофти, просто продължаваш да се бъзикаш... сексът освен нещо сериозно, романтично, нежно нещо, трябва да бъде и забавен понякога :)

9.   Извинявай, маце, ама си много важна. Значи ти на него не си ама искаш той на теб. Съветвам те първо да му извъртиш няколко майсторски свирки, бавни и влажни и след още 1-2 месеца да му се предложиш, може би ще ти го направи с кеф. Ако не му се е случвало досега, трудно ще му е, но ще се запали. Но първо ти дай де!

10.   Свирка не искаш ти, а шпакла. Свирката правим жените, мъжете ни правят шпакли.

11.   Направи му ПЪРВО ТИ, така ще го разчустваш и предизвикаш едновременно. Този човек не е правил досега, то е ясно. Ще трябва да се потрудиш просто. И един месец е мнооого кратко време за такова нещо. Изчакай връзката малко да се задълбочи, щом сега му е трудно. Може би му трябва време.

12.   "Не съм му правила свирки (макар че той иска), но за мен не е проблем "

"Въпросът ми е че искам той да ме лиже... а той не иска. "

ТИ ПРОЧЕТЕ ЛИ СЕ КАКВО СИ НАПИСАЛА? НЕ СМЯТАШ ЛИ, ЧЕ СИ НАГЛА СПРЯМО ТОЗИ ЧОВЕК? НА НЕГОВО МЯСТО И АЗ НЕ БИХТЕ ЛИЗАЛ!

13.   Ти му правиш една зашеметяваща свирка и тогава го молиш и той да ти достави това удоволствие с езиче... Ако направиш това за него и той неще и неще си помисли дали не си усрала работата още в началото с хигиената.. Не искам да те обидя!! Радвам се, че с моя приятел нямаме такива проблеми е сигурно щото сме по разкрепостени и правим всичко един на друг!! Даже си е пъхал езичето в дупето ми не го спирам защото му харесва и го възбужда все пак ако не беше така нямаше да иска отново и отново!!!

14.   накарай го да застане в 69

20.   Много просто миличка. Поза 69.. ти отгоре, той отдолу.. апетита идва с яденето. Ако не те лиже, то поне ще те гали и вкарва пръсти.. това възбужда адски. Играейки с неговия пенис можеш да тирижираш нещата както искаш стига да си умела. ;)

22.   извинявам се че се отклонявам от темата но за да не пускам нова тема ще използвам темата да попитам най-вече женската аудитория та въпроса ми е:
Какво мислите за облизването и гълтането на течността която се отделя при свършваме на жената, примерно свърша докато я лижат какво мислите да свърши в устата на мъжа докато я лиже или да свърши по време на вагинален секс и после мъжа да оближе течността

23.   Ако му направиш свирката и откаже, тогава го сменяй! Момче съм на 20 години и смятам, че мъжете трябва първо да задоволяват жените, което задължително включва шпаклата!

24.   Да не ти мирише пеперудката? Смрадлика всяка вечер, ако не минава - низорал

26.   Единствения начин е като не му правиш и ти нищо. И аз не бях имал сериозна връзка (сега съм на 23), но имам връзка от 8 месеца, не бях имал никаква връзка и не съм лизал нито едно момиче, сексуалните ми контакти се брояха на пръсти, но никога не съм пожелавал да лижа жена отдолу, защото без чувства нито ще ме възбуди това, а дори не харесвах вагини, всяко нещо в жената, но за мен дупето беше основен фактор на възбуда, аналът и всяко друго нещо без клитора, докато не си хванах приятелка.. не ми правеше и тя нищо, аз бях първия който й пусна език и в началото не ми хареса особено, към ден днеешн мога да споделя, че дори съм го сънувал как и прявя, толкова ми харесва, че се побърквам като я виждам как се побърква и тя, възбуда ме като мисъл, като всичко и съм влюбен в клитора й, всичко е в мислите.. аз просто съм имал кофти жени с кофти вагини и реално не харесвах вагини, нито за чукане, нито за лизане, нито за гледане. Изпитвах много чувства и възбуда към жените, но към дупетата им и всяко нещо без вагината. Предразположи го, не знам.. говорете и задължително отдолу чисто, спретнато без косми. И не му прави нищо, докато той не направи първата стъпка към теб