Споделена история от Секс и интимност

Какъв е според вас перфектният секс?
Искам да попитам мъжете какви качества трябва да притежава една жена в леглото за да изпъкне от другите? Какво и как трябва да направи една мръсница според вас според вас?

Коментари

1.   М39. Страст, без срам и задръжки! Да прави всичко и то сама да е инициатор. Дълбоко гърло, гълтане, анален, двоен вагинален... без задръжки, да говори нежно и мръсно. И най-важното - ВИНАГИ ДА Е ГОТОВА! Без - не мога, не искам, в цикъл съм, боли ме главата, ухото, уморена съм, ама тук ли, сега ли! Винаги да е готова. Мъжете сме толкова елементарни и прости същества. Това е! Това отговаря ли на въпроса ти?

2.   Трябва да имам чувства към нея.

3.   Отговорите на 2 и 1 заедно. Но пък ако имам чувства няма как да я направя на сандвич, защото това означава да я пусна на друг и то в мое присъствие. От друга страна дори да е разкрепостена, както описва №1, не означава, че няма да пожелая друга, защото така съм устроен. Освен това, въпросът ти е неправилен - питаш какъв е перфектният секс, а не каква е перфектната жена в леглото. Така че отговарям на въпроса ти : перфектният секс за мен е този, за който си спомням с удоволствие и който ми държи дълго. А за да стане така, се придържам към отговора на №2 - ако имам към жената чувства, сексът може да бъде перфектен.

4.   Да поема инициятивата, да не се срамува или притеснява от нещо в секса, да е спонтанна и разкрепостена (в секса) и да изглежда винаги секси преди и по време на секс. М40. такава си я представям аз

5.   Истинският секс е когато изобщо забравиш, че правиш секс - забравиш къде си, с кого си... и се пренесеш в друго измерение.

6.   Супер зле....

8.   Ец, ец, номер 3 какво означава "така съм устроен"?? ! Нима извинението на мъжете за евентуална изневяра е, че така са устроени, защото са мъже? Хайде стига глупости. Жените да не би да сме циментирани отдолу? И ние искаме секс, нали сме жени, така сме устроени, представи си. Някои мъже се изкараха по-големи е*бачи и мръсници от жените. Усещам дискриминация и тотално изпростяванне от толкова много порно.

9.   Секс с чувства. Да правиш секс с човек, когото обичаш, е най-върховното чувство на света и страстта е истинска. Който не го е правил, няма как да разбере :)

Палав Мечок

10.   №8, да, циментирани сте в някакъв смисъл. Много жени не разбират как така обичаш дадена жена, а се надървяш от друга. Това не означава, че ще изневеря, но и не означава, че ако обичам една, няма друга да ме привлече и възбуди физически. Явно съм се изразил погрешно. Просто казвам, че ако една жена е задоволена сексуално и щастлива, трудно ще почувства полово влечение към друг мъж в този момент. Докато при мъжете това не е пречка. Сега дано ме разбра. Не забравяй, че биологично и сексуално мъжът е устроен различно от женския организъм, това не е оправдание за изневяра, разбира се и нямах това предвид. ОТ №3.

11.   И при жените е така, но, ако сме влюбени и сме ДОВОЛНИ от сексът с партньора ни, по-малка е вероятността да искаме и с друг.