Споделена история от Секс и интимност

Господ знаеше, че го правя за детето си, но какво да правя сега?
Здравейте жена на 24 години съм преди 2 години мъжа ми почина имам едно прекрасно детенце от него. Синът ми се разболя и трябваше да се трансплантира бъбрек. Намери се донор, но ми казаха, че операцията струва 25 000 лева. Нямах друг изход успях да намеря само 10 000 лева.

Работя в една добре просперираща фирма. Нямах друг изход и реших да пойскам заем от шефа ми. Той ми каза, че може да ми даде парите, но искаше в замяна да прекарам една нощ със сина му. В началото отказах, но заради детето си се принудих да приема. Емил (така се казва сина му) беше 26 годишен добре сложен симпатяга, но аз не го харесвах, а и от както мъжа ми почина не исках да имам никаква връзка с мъж. Той ме заведе в апартамента. С него се споразумяхме да си остане между нас, и че ще бъде само една нощ.

Беше една черна вечер и да аз спах с него, но господ знаеше, че го правя за детето си. Той беше простак и животно гавреше се с мен, но аз трябваше да търпя, за да мога да излекувам сина си. На сутринта си получих парите и слава богу сега сина ми е добре. Той е заснел видеоклип докато съм с него и ме заплашва, че ако не спя пак с него щял да покаже клипа на всички. КАКВО ДА ПРАВЯ С ТОЗИ ГЛУПАК ? Помощ

Коментари

1.   В много гадна ситуация си попаднала. Според мен и да спиш пак с него пак ще те изнудва. Също така мисля, че каквото и да направиш пак ще го покаже ( ако не го е показвал вече 100 пъти ) ! Затова оплачи се ! Има институции, а и ти си майка ! Биха се застъпли за теб ! Съди го за сексуален тормоз и изнудване ! Колкото и скапана да е правосъдната ни система предполагам, че нито един съд не може да не оправдае саможертвата на една майка !!! Успех !

2.   Нека го покаже! Защо те е страх, какво като го покаже, ти си в правото си! Остави го да прави каквото ще, и НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ повече.

3.   Редовно ли следиш филма 1001 нощ по Нова телевизия? Нещо си се включила в този филм...

4.   И като го покаже, какво? Найстина неприятно е, но по - добре ли е да продължава да се ГАВРИ с теб? Ако сега преспиш с него, бъди сигурна, че след няколко месеца (ако не и по - рано), ще те изнудва отново, и отново. Няма смисъл - губещата си ти.
Когато другия път те попита кое избираш, ти с усмивка на лице му кажи да покаже клипа. Да, ще те поизложи, но ще изложи и себе си. Ако му стиска, неко га направи.
А ти от какво се притесняваш? Страх те, от мислите на хората? Ако е така кажи "майната им" - да мислят каквото си искат. Ти знаеш, че си го направила, за да спасиш живота на детето си... Другото да не те интересува.

Просто не преспивай с него, защото ще има още много "черни" вечери... Нека се хвали с клипа (явно друго и да иска, не може да направи).
SFA

5.   Това не е съвестен мъж,а жив БОКЛУК. нека покаже на хората,че сам не може да си намери приятелка а се гаври с момичетата. него ли е срам, че баща му трябва да му намира момичета с които да бъде за по една нощ?просто кажи му, че е прекалено елементарен и че ако ще тоз клип не представлява никаква заплаха за теб. ти сигурна ли си че не те блъфира, че има клип.

Успех мила и да не ти пука, за подобни изроди, те са срам за обществото.

6.   Е само такъв начин ли съществува, за да се вземат пари назаем?
Има банки, кредити, роднини.
Но да кажем-така си преценила.
Мислиш ли, че на господина му стиска да видят и неговия гол задник?
Ха-ха, аз мисля, че не.

7.   Шехерезада от 1001 нощ :) Май много фенове има този филм...

8.   Историятя от 1001. Незнам доколко е вярно тово което казваш, но ако е истина мисля че нямя от какво да се срамуваш.

9.   Това е изторията на шехерезада от 1001 нощи-Турски сериял.

10.   Хахах тук май се включи и Шехерезада от 1001 нощ :D

12.   Здравей, аз съм ЕДИН мъж. Познавам доста жени, и като така страшно много мразя да бъдат изнудвани за секс. Според мен всичко трябва да е по взаимно съгласие. Та, на въпроса, намери още 500 лева, и първият срещнат циганин ще му отреже главата на това копеле за тези пари. Това е от мен

13.   Да, аз съм с две ръце за спирането на турските сериали, вредни са!

14.   Ще ти кажа нещо, но няма да ти хареса нито на теб, нито на голяма част от четящите. Целият живот е лабиринт от компромиси и победи. Политика е. Или побеждаваш, или падаш повален, или правиш компромис. Хубавото е, че изборът е твой. Не вярвай,че всички, които те съветват са само и единствено победители. Ти си имала цел -постигнала си я. С компромис. Преценила си, че нямаш друг изход и си го приела. А щом те иска пак, дали това пък няма да се окаже/ не твърдя че непременно е така -не познавам ситуацията/, че ти дава висока оценка? Много хора в името на децата си живеят в компроментирани отношения целия си живот. Други предпочитат собственото благополучие, независимо кому вредят, в името на единствения си и невъзвратим живот...

15.   Заплаши го със полиция и съд!!! Това е изнудванее, което е наказуемо!
Чл. 213а. (Нов - ДВ, бр. 62 от 1997 г.) (1) Който с цел да принуди другиго да се разпореди с вещ или със свое право или да поеме имуществено задължение го заплаши с насилие, разгласяване на позорящи обстоятелства, увреждане на имущество или друго противозаконно действие с тежки последици за него или негови ближни, се наказва с лишаване от свобода от една до шест години и глоба от хиляда до три хиляди лева.
А и да го пусне някъде, докладвай на администрора на съответния сайт!! Също така те е снимал без твое разрешение!!!

В чл. 32 от Конституцията на Република България, като част принципа за неприкосновеност на личния живот, е прогласена забраната “Никой не може да бъде следен, фотографиран, филмиран, записван или подлаган на други подобни действия без негово знание или въпреки неговото изрично несъгласие освен в предвидените от закона случаи”.

Разпространението на снимка в печатно издание или интернет е обработване на лични данни по смисъла на Закон за защита на личните данни, ако от нея по безспорен начин може да бъдат разпознати едно или повече лица. Ако не съм дал съгласието си за публикуването на такава снимка и не са налице разгледаните по-горе условия, при които могат да ме снимат без позволението ми, е засегната неприкосновеността на личните ми данни и аз имам следните възможности:

да подам жалба до:

1. Комисията за защита на лични данни в едногодишен срок от узнаване на нарушението, но не по-късно от пет години от извършването му.

2. административен съд, като наред с това имам право да претендирам обезщетение, в случай че съм претърпял вреди.

Да подам иск срещу нарушителя, когато в резултат на неговите действия съм претърпял вреди. Имуществени вреди ще претърпя тогава, когато например в следствие на публикацията ме уволнят от работа или не сключа важна сделка. Ако последствията от публикуването засегнат личността и достойнството ми, физическото и емоционалното ми състояние, аз ще имам възможността да претендирам обезщетение за неимуществени вреди, което съдът определя по справедливост. И в двата случая вредите трябва да се докажат!

16.   номер 7 и 8 браво точно така :)

17.   Ти колкото и да спиш с него той ще те заплашва винаги с това. Прави се че не ти пука и това е !

18.   Силно ме съмнява историята да е истинска... Разказа ти е по подобие на филма "1001 нощ", но там героя и предлага да бъде той с нея за една нощ, а не сина му... и защо сина му, ама, че сценарий :)... Ти нещо си се филмирала май-не ти вярвам.

20.   На същото мнение с номер 3. хаха

21.   не разбрах още ли работиш при баща му на тоя урод ??