Споделена история от Секс и интимност

Отдадох и се цялата
Момиче на 23 години съм. Бейби фейс съм - не ми дават повече от 17-18 години. Работя в един от популярните софийски молове в магазин женска мода.

Има една много стилна и богата дама, която си пазарува при мен всяка седмица. В един момент започнах да забелязвам, че се отнася с мен по- различно от колкото с другите колежки в магазина. Все ми правеше тънки комплименти, гледаше ме с този особен поглед на обект на желание, много държеше да и асистирам, когато пробва дрехи и често ми казваше от пробната: Има ли някой около теб? Аз отговарях: Не, след което дръпваше завесата и спокойно ми се показваше само по прашки!!!

Виждала съм гърдите и много пъти по описаната схема. Лека полека започвам да загрявам за какво става дума, но вместо да прекратя сценария, аз реших да остана част и играта и да видя какво ще стане. Не бях го правила с жена, но мисълта за нещо подобно ме възбужда винаги и не съм го отнасяла към нещата, които са табу за мен.

Много исках да видя до къде ще стигне тази игра правейки се на приятно разсеяна. Жената беше над 40 годишна, но изключително поддържана и сексапилна. Една вечер дойде 5 минути преди края на работния ден, купи си дрехи за почти 700 лева с което ме задържа разбира се, колкото е необходимо, че колегите да си тръгнат и аз да затворя.

Усещях какво се случва и се подмокрих цялата. В този момент разбрах, че тактиката и през последните няколко седмици е проработила успешно и тя ще ме получи, но щях да си играя ролята до край.

Предложи ми да ме закара и аз приех. В колата си говорихме общи приказки а аз вече фантазирах сериозно. Пристигнахме пред блока ми. Благодарих и свенливо и си тръгнах. Точно влязох в апартамента си и получих СМС:

Желая те! Знаеш го! Чакам те точно 15 минути в колата и потеглям. Ако не дойдеш повече няма да те притеснявам. Подмокрих се цялата. Взех си чифт бельо и слязох. Качих се отново в колата. 10 минути по- късно бяхме в подземния гараж на кооперацията в която живее и страстно се целувахме. Опипваше ме много внимателно докато засмукваше езика ми жадно. Качихме се в апартамента и.

По- луксозно обзавеждане не бях виждала. Директно в банята, която беше колкото хола ми. Прекарахме там сигурно час. Не бях изпитвала такова удоволствие при лизане през целия си сексуален живот. Преместихме се в спалнята. Лизала ме е поне час преди да си сложи пенис колана и да започне същинската част. Не съм правила толкова секс сумарно с момчета през последните 2 години, колкото за една нощ е нея.

Беше невероятно. На сутринта ми поднесе кафе в леглото и ми каза, че би се грижила за мен като писано яйце. Вече бях забелязала възможностите на тази дама и веднага чатнах, че благинките няма да са малко. Сега отивам в апартамента и когато ми се обади и се забавляваме по цяла нощ, а понякога и по цял уикенд, а аз си вдигнах стандарта на живот наистина много. Щастлива съм и не ме интересува ако някой реши да ме съди за дето съм кучката на 44 годишна жена.

Коментари

1.   Ами никой няма да те съди, но ти сама ще се осъдиш когато свършиш точно като кучка - сама на улицата. А времето никой няма да ти върне.

2.   Измишльотини.

3.   Аз бих те осъдил само за богата и развинтена фантазия, мойто момче :D

4.   Не добре скалъпена измислица..

5.   Не съдете момичето, на никому нищо лошо не е направила! Всички сме различни и всеки от нас има правото да бъде щастлив по свой си начин!

6.   Напълно подкрепям номер 1. Позабавлявала си се една нощ защо трябва да прекаляваш? А и дамата е повече от 20 години по-голяма от теб - тя би могла да ти е майка.
Представи се на нейно място.. Как би било по-добре да си омъжена богата жена с деца, а скоро и с внуци или богата самотна жена, която търси компания за през нощта?
И все пак животът си е твой. Ако наистина обичаш тази сексапилна дама, защо да не и се довериш? Все пак е и богата.

7.   1 какво критикуваш пък ти, какво има толкова да загуби момичето, не се е разбързала за никъде, че да съжалява. Да си гледа кефа, тия псевдоморалисти като тебе са ми смешни.
Аз лично предполагам, че историята е измислена, но дори и да не е кои сме ние да критикуваме, момичето си е пълнолетно, не прави нищо незаконно.

8.   Измислица! Прекалено много гледаш Биг Брадър, по-добре смени каналаа.

Сафрон

9.   Важното е да се чувстваш щастлива. Никой не може да каже какво ще е след време и какво било, ако еди си какво. Ти си си права за себе си.

10.   Според мен чувстваш вина и затова си постнала този разказ, ако въобще е истина :(((

11.   Ами това е чудесно, завиждам ти дори :)! Само се надявам да не забравиш и мъжките ласки. Няма нищо лошо в това, което ти се е случило, само един съвет-внимавай да не попаднеш в някаква схема на проституция например. Все пак, не я познаваш жената, нито откъде са и парите. Да не се занимава с набиране на момичета и т. н. Само по себе си изживяването е чудесно и напълно нормално, не означава непременно лесбийство ако това си мислиш. Отдай се на секса и удоволствието, но се пази, отишла си в чуждо жилище много лесно. Можеше там да те заварят група мъже и да те изнасилят поред - и това с е е случвало на хора, нали?

12.   А с мъже правиш ли го?

13.   Иска ми се да те осъдя... за изгубеното време да чета тази тъпотия.

14.   'Усещях какво се случва и се подмокрих цялата'.
N2 и N3 са абсолютно прави. Пълни измишльотини, моето момче. Но нищо де, всеки има право да пише каквото му харесва.

15.   Не знам дали са измишльотини. Жена ми си има едно такова девойче. Не знам къде са се намерили и честно казано не ми дреме особенно. Водила го е няколко пъти в къщи на по кафе. Или по-скоро съм го заварвал няколко пъти в къщи. Не разговарям с жена си на тази тема, да прави каквото иска. Но нито съм сляп, нито чак толкова тъп. Лятото, когато минах през къщи един следобед да си взема ключовете за мотора, ги намерих да пият кафе, а бикините на момичето бяха пъхнати и леко се подаваха между възглавниците на дивана, явно не беше успяла в бързината да ги натика достатъчно добре. Ама ме гледаше като наакано дете майка си. А мойта беше с мокра коса и увита с една хавлия. Ама аз си знам кога и как й щръкват така зърната. Мисля, че девойката е барманка или сервитьорка в някакво заведение. А официалната версия, която ми се представи, е че е племенница на някаква нейна приятелка, която учела в някакъв си институт или нещо такова. Кво ви пука. Щом се харесват - да се вземат.

16.   № 15, много разкрепостен се оказа! Май доста често вземаш от "розовите хапове" и живееш встрани от действителността!

17.   До 15, а защо не попиташ жена си дали може да се включиш и ти с тях, ново предизвикателство за теб! : )

18.   Хич не смятам историята за измислена. Жена на 35 години съм и си лягам редовно с момиче на 22, с което се запознахме в магазин на М-тел където работи и историята е много сходна.

19.   Аз съм номер 15. Номер 16, съжалявам, но не схванах смисъла на коментара ти. Номер 17, с жена ми отдавна не можем да имаме предизвикателства. Поне не заедно. Просто така ни се стече съвместния живот. Или така си го направихме. А секса с две жени, не е ново предизвикателство. Благодарение и на жена ми. Пък и малката не е точно по моя вкус. Когато станеш на определени години разбираш, че секса има „цена”. И сам решаваш дали искаш да я плащаш.

20.   Ако можеше и мен да ме намери някоя богаташка да ме е*бе