Споделена история от Секс и интимност

Не се получава
Здрав мъж съм на 30 години половият ми орган е с нормалните размери. Но когато правя секс не се получава не мога да задоволя жената до себе си и се чувствам като голям идиот. Още след първите 15 минути се изморявам и не мога да продължа повече и усещам че не мога да свърша и това се получава почти всеки път. Ходих на лекар и той ми каза че проблемът бил психически развит от някаква травма от детството но не ми се вярва. Вие какво мислите дайте съвети как да накарам жената до мен да се почуства желана.

Коментари

1.   Какви са нормалните ти размери?

2.   Отивай веднага на гинеколог.

3.   Номер 2, какъв гинеколког те гони, бре? ! Я стига! Ти що не идеш на андролог, ако си жена, а?
Пич, аз съм жена и искам да ти кажа, че 15 минути са ми предостатъчни. В смисъл, същинският акт. Според мен старанието ти да задържиш по-дълго ерекцията, ти причинява проблема. Съпругът ми е казвал, че има един пик в самия акт, когато си адски възбуден и ако успееш да задържиш еякулацията, после може да си лашкаш часове и да не можеш да свършиш. Опитай първо с по-дълга л'бовна игра, до като усетиш, че и двамата сте много възбудени, после действай и когато усетиш, че свършваш, не се опитвай да продължаваш по-дълго акта. Свършваш и толкова.
Пробвай така. Ако правилно съм те разбрала, мисля, че ще се получи :)

4.   Нормалния полов акт(до момента в който е приятно) е до 15 минути. Така, че времетраенето в случая не е проблем.
При жените за съжаления най-чувствителната част(клитора) е "извън играта" по време на полов акт.
Просто помогни с ръка/езиче на жената до теб да свърши.
Малцина жени получават вагинален оргазъм. При повечето е клиторен.
Успех!

5.   Номер 2, много си зле! Какъв гинеколог? Автора да не е жена, че да ходи на гинеколог. ;) По - скоро трябва да отиде на Уролог! ;);)

6.   Има едни много готини коланчета със членове, слагаш си го на кръста и когато свършваш, започваш с изкуствения, но трябва и малко мазнинка да му мазнеш.
Така и женицата ще остане доволна и ти ще си радостен, че си я задоволяваш.

Трябва да се търсят компромиси в брака, за да върви всичко гладко. Поговори с нея и го предложи, кажи и че не всичко в природата е като го искаме и там, където нещо куца ни трябват патерици.
Кажи и че я обичаш, и ако зависеше от теб, би карал и по 5 часа, но против природата, понякога сме слаби.

7.   Казваш , че бързо се изморяваш. Как си физически? Имаш ли проблеми с сърцето или килограмите? Може там да е проблема.

Питам , защото аз тренирах 6 месеца за едно съзтезание по бягане. Бях се записал в аматюрския клас и трябваше да бягам около 30км на няколко етапа в едно денонощие. Свалих от 99кг до 87кг за 5 месеца и усетих, че тонуса ми скочи многократно. И аз като теб за 15мин се изморявах, но с тренировките умората се изпари и можех да издържам повече от час без да се напрягам. Пожелавам ти успех!

8.   Нищо не споменаваш, но вече БГ мъжете си имат големи кореми и като цяло за тях е гордост да са над 100 кг. с розови бузки-символ на престиж и добър начин на живот. И все пак е въможно от прекалено старание да не успяваш

9.   Вероятно наистина е на психическа основа. Опитай се да мислиш позитивно и като започнеш акта не мисли само за това, че не можеш да задоволиш жената до себе си, или че пак няма да можеш да свършиш. Опитай се да изключиш всички отрицателни емоции и се отдай на секса. От друга страна, жената до теб трябва да те разбира и да те подкрепя. Това вероятно най-много ще ти помогне. Колкото по-близка ти е жената, толкова по-добре. Така ще можеш да и кажеш как ти харесва най-много, както и тя ще може да ти каже, какво може да я подлуди. Аз съм момиче, обвързана съм от година и нещо и доскоро си мълчах за това, кое ми харесва. Откакто започнах да го напътствам, нещата коренно се промениха.
Успех!