Споделена история от Секс и интимност

Заголване на пениса
Здравейте
На 15 съм. Преди 2 месеца ми беше почти невъзможно да заголя пениса си, дори и в нормално състояние. След бая дърпане, вече успявам, без болка. Проблема идва при ерекция. Тогава, когато тръгна да го заголвам, кожичката някакси не е достатъчно широка, знам ли, и почервенява и започва да ме боли. Та в ерекция никога не съм стигал до пълно заголване, само някъде до средата и като започне да боли, спирам. Това ще се оправи ли от самосебеси?

Коментари

1.   Не. Трябва да идеш на лекар, за да разцепи малко кожата. Разрезът е съвсем малък. Често срещан проблем е и се решава доста бързо. След това ще ти е голям кеф. Успех.

2.   Трябва да отидеш на лекар да ти цепне гемчето, защото е късо. Това е физиологично състояние при голям процент от мъжете, но трябва да се коригира докато е време. Иначе спокойно, рутинна процедура е :)

3.   Иди на доктор не си пиши проблемите тук, тук няма лекари!

4.   До средата на пениса или до средата на главата? Ако е до средата на пениса даже доста го заголваш ( на мен до там ми стига), а ако е до средата на главата дърпай :)

5.   Здравей!
Напълно нормално е в пубертета да имаш подобен проблем, не казвам, че всички го имат, но голям процент от подрастващите мъже им се е случвало...
Моят съвет е да отидеш на лекар (уролог), за да те прегледа и е възможно да си за операция. По принцип не трябва да имаш проблеми при ерекция, но щом те боли това не е добре.
Your Dr. Sex

6.   Бий малко "злобарки" докъто се овлажни пениса обилно и тогава опитай да го заголиш отново. Търпение и постоянство!

7.   Ами, знаеш ли честно да ти кажа и аз на 15 имах същия проблем.. мислех си, че така ще си остане, бях се съгласил че кожичката е тясна и не може, но сега когато вече съм на 17г. нямам този проблем сега кожичката, която иначе беше тясна сега е точно по размер. Но нали знаеш всеки по различен начин се развива, пожелавам ти да се оправи.. защото това е важна част за твоето самочувствие :)

8.   И аз сам така при ерекция немога да заголя кожичката стига до средата на главичката и до там. Прочетох нагоре коментарите ще пробвам да го навлажня и да го дръпна
надявам се да не боли :). Можели да пробвам докато не е
в ерекция да го оголя и да го надървя?

9.   Заголвай го когато се къпеш и постепенно кожата ще стане еластична и няма да те боли, не ти трябват лекари, цепване и други, ще се оправиш.

10.   Към номер 8, може но след като е в ерекция(го надървиш) после няма да можеш да върнеш кожата напред, прави това което съм споменал в коментар номер9.

11.   Да ти кажа аз като бях някъде на 14 също имах този проблем и много ме плашеше. Дърпал съм и катъ заболи много спирах, провалсъм преди да го над*рвя да го оголя и тогава но ме заболя като го над*рвих. Но да ти кажа ми мина с вречето. Сега съм на 17 инямам такъв проблем, но ако искаш иди на лекър да ти каже че всичко е добре да се успокоиш. :)

12.   Имаш фимоза, най-добре отиди на лекар ще ти се направи операция (не се страхувай прощо ще ти цепне леко пепициума, тва е кожичката с местна упойка, но ти казвам задължително трябва да се направи, защото след време проблема ще стане по-сериозен и ще доведе до парафимоза), прочети в нета да не те плаша тук, но нищо от тва няма да стане, ако отидеш на лекар

13.   Аз имах същият проблем и отидох на уролог. Доктора ми каза, че имам фимоза и направо ми записа час за операция(цялостно обрязване). Сега съм пушка :D

14.   Здравейте, на почти 15 съм. Имам подобен проблем. В еректирало състояние на пениса ми кожата не стига дори до средата на главичката. За тази "стандартна" процедура по цепването на кожичката необходимо ли е разрешението и присъствието на родител? Боли ли? Слага ли се упойка? Има ли друг начин без хирургическа намеса? Какъв?

15.   Здравейте! Аз съм момче на почти 16 години и този проблем го нямам, но искам да попитам за друго - на каква възраст трябва да си, за да заголиш до средата на пениса?