Споделена история от Тинейджърски

Толкова много го искам..
Здравейте.
Аз съм момиче на почти 16 години. Обичам го. Обичам момчето, което остана винаги в мислите ми. Момчето, в което се влюбих още от малка. Той. Само той ме интересува. Плакала съм толкова много за него, но.. всичко, което получавам е.. несподелена любов.
Когато бях 5-ти клас ( сега съм 9-ти ) започнах изключително много да се интересувам от него. Той е година по-голям от мен. Различен е от всички други, различава се и по произход, коса, очи.. винаги различен, слушащ музика, по която си падам аз, тих.. точно като мен. Тогава му намерих скайпа.. една приятелка ми помогна, писали сме си, но не е достатъчно.. Той много малко хора допускаше до себе си.. Беше странен, но това ме привличаше още повече. Когато той напусна даскало, аз не спрях да мисля за него. Бях му намерила и номера и си писахме цяло лято, но така и не му казах коя съм. Разбрах още повече неща за него, но постепенно нещата спряха. След 2 години.. той ми писа.. направо изтрещях. Не вярвах, че всичко ще се върне в мига, в който прочета това, което ми написа.. От там започнахме едни чатове.. цяло лято писахме.. той знаеше коя съм, започна да ме харесва.. говорехме си, писахме си, пускахме си камерите, нямахме търпение да се видим, понеже.. той беше в своята държава. Всичко спря, когато негова приятелка го депресира до такава степен, че той не влезна повече в скайп, нито си вдигаше телефона, не връщаше на лс-тата ми, нищо. 3 месеца. 3 месеца изминаха, откакто не знаех дали е жив, как е.. ужасно много се притеснявах, но нищо не можех да направя. Плаках адски много, представях си всичко, че ако просто онова момиче не се беше намесило в отношенията ни.. нямаше да се стигне до тук и сега може би щяхме да сме все още заедно. Ужасно много ме боли. Една приятелка го добави и му писа без мое позволение. Казала му неща, които.. са се случвали с мен през тези 3 месеца, заклевам се, че не знаех за всичко това. Той я добави седмица по - късно, тогава й обесни, че е бил депресиран, какво ли не.. затова нищо не е казал.. и й каза да ми предаде това. Плаках отново. Корема ми се сви, само като разбрах, че той отново е започнал да влиза в скайп, но аз преди 2 месеца го бях премахнала, защото.. мислех, че повече изобщо няма да пише с мен. Както и да е. Ден след ден.. той си пишеше с моята най - добра приятелка. Тя ми казваше почти всичко, което си пишат.. Той се притесни за мен, искаше да знае, че съм добре. Искаше да ми се извини за всичко, но чрез приятелката ми. Някак си тя го убеди той да ми прати пълномощно и той го направи. Той е различен. Студен, какъвто беше преди много години. Нещо, което не мога да пречупя.. Студен като камък. Толкова много го искам, никога през живота си не съм била толкова влюбена. Започнахме отново да си пишем по-често, но до там.. нищо не се случва, той не иска да се обвързва, защото за него.. животът бил игрите. Направо.. нямам думи, а преди не беше такъв. Опитах, но не успях. Стигна се до момент, в който той започна да обяснява на приятелката ми, че аз го дразня.. С държанието си.. моля? Тогава ми дотегна от всичко това.. и реших да не се занимавам повече, все още ми е в скайп, да. Оставаше ни само да се видим, по дяволите защо стана така.. всичко това го пиша със сълзи на очи, не е истина колко много ми пука за него, а той.. стана още по-жесток.. Искам го толкова много, просто... и едно: "Здравей! " като ми напише.. се разтапям. Само той ме кара да се чувствам жива, знам, че ще кажете, че съм твърде малка за всичко това, но усещам, че.. аз го обичам. Пренебрегнах всичките си приятели, скарах се с родителите си.. заради него. Защото искам само и единствено него. Нищо друго, по дяволите, ако трябва да съм без пари, без компютър, без каквото и да е, само.. да имам него. Но знам, че е твърде хубаво, за да е истина. Казват, че на Коледа стават чудеса, но.. при мен едва ли ще има такова. Както и да е, исках само да споделя, защото пред приятелите.. не го правя, на тях им дотяга от настроенията ми. Не искам съвети. Няма как да ми помогнете, ясно е, че той просто.. не се интересува от мен, но въпреки това.. наистина имах огромна нужда да споделя.

Коментари

1.   Гледай да си го избиеш от главата. Преживявала съм нещо подобно, но не с чак толкова драма и когато видях, че не му пука за мен просто се махнах без да се унижавам заради него. Колкото и трудно да ти звучи, трябва да го махнеш от живота си. Знам, че е грубо, но той не те иска. Ако те харесваше, до сега 100 пъти да е направил нещо по въпроса. А и момчетата бягат от отчаяни и влюбени до полуда в тях момичета. Той знае какво чувстваш и след като той не е заинтересуван, за него ставаш досадна. Знае, че си му в кърпа вързана и просто това му убива всякакво желание. Моят съвет е, не падай толкова и то заради човек, с който просто не е писано да се получи. Намери някого, който те заслужава. Не знам дали е така при всички, но е факт, че момичетата все си избираме някого, който не се интересува от нас и само ни наранява и се депресираме. Но какво да се прави, не само ти преминаваш през това, така че горе главата.

2.   На тази възраст всяко момиче се влюбва... полудява, бушуват Чувства, Емоции, Страст, Ревност и какво ли още не. Всички би трябвало да сме имали подобни дилеми и сега на 24, 25 аз осъзнавам че съм изхабила напълно времето си вместо да се забавлявам и да пътувам да се радвам на сезоните и тийн годините си... да страдам, следя мисля и да плача за един мъж-тогава дори момче което се вълнува от съвсем различни неща.... няма да си по безгрижна от сега няма да си по нежна и необремянвана занапред в живота от сега!!! за това си го живей пълноценно и повярвай ми след години ще си забравила за този мъж!

3.   Историята ти ми нпомня на моята, моето момче за което дишам стана сдудено като лед, вече дори го дрзня, но нямам какво да напрая, обичам го и това е не мога да дишам вече, толкова ми липсва присъствието му...

4.   И аз имам приятелки в Париж, които немога да забравя не е същото като при теб, но ми липсват. С тая разлика, че аз продължавам да си живея на пълни обороти, все пак живота продължава.

П. п надявам се, че разбираш какво искам да ти кажа, няма смисъл да се измъчваш ако ви е писано ще се видите отново :)