Споделена история от Секс и интимност

Главичката на пениса
Здравейте. на 20 години сам и от 2-3 години имам проблем който си мислех че ще мине с времето но не стана. Така проблема ми е първо начално си забелвах главичката нямах никакви проблеми нищо, но после докато правих секс кожичката на главичката ми се "сцепи" леко ии ме болеше докато го забелвам. Спрях да правя секс и да маструбирам известно време ии раничката зарасна но от тогава немога да си забеля главичката годините можеше все по малко и по малко да се забелва. Сега независимо дали е в нормално положение или сам възбуден мога савсем да го забеля до преди върха на главичката (смиъл не е като на снимките за ФИМОЗА, забелва се но малко) И ако се опитам да го забеля след допустимото имам чувството че пак ще се сцепи, някак си все едно ми е суха кожата ( но съм опитвал и под вода и всякакви начини, не става). Нямам болки, парене или каквото и да е само като тръгна да го забеля ме боли. Не обичам болници и за това все още не сам отишъл, но искам да чуя и мнения с хора които може да са минали по моят път и да ме посъветват какво да правя.

Коментари

1.   Отиди на лекар работата не е добре :)

2.   Приятел, отиди при лекар. Като те слушам, тва са си симптоми на чиста фимоза. Има период в който може да не ти е пречело, но със времето кожата става по-малко еластична, и за това се е сцепила.
Иди на уролог, защото колкото по късно, толкова по зле. Накрая ще трябва оперативно да се сцепи или изреже. Не чакай това да стане.
Просто така както казваш, не знам какво друго ще да е.

3.   Аз бях като теб. Отидох на доктор и ми казаха операция. Отиди на доктор. Успех, не се бои

4.   а какви пари е горе долу операцията ?