Споделена история от Секс и интимност

Секс сутрин
Здравейте приятели!
Чета, ровя се из нета и не намирам някакво разяснение на моето питане, така 1е реших да попитам Вас.
Приятелката ми с която живея ми отказва секс сутрините, което мен много ме събаря и целия ден ми се скапва. Опитвал съм и да поговорим на тая тема, отговора е, че и се спи! Секса вечер е страхотен но сутрешната ерекция си е.... Та, имате ли такъв проблем и как да постъпя за да не я отблъсна от себе си
Поздрави!
М35Варна

Коментари

1.   Няма нишо по-яко от сутрешния секс веднага след събуждане :))) Опитай се да я убедиш всячески поне веднъж да го направите и после тя сама ще си иска :)

2.   Емии, ставаш сутрин. Ходиш миеш си зъбите, и после отиваш в леглото да я целуваш, че да се възбуди... накрая тя сама ще иска секс.

3.   Според мен и за съжаление не можеш да направиш много. Има хора, които сутрин спят най-сладко. Поспалани, какво да ги правиш. Аз имах връзка, в която пробвах нещо и се получи любопитен резултат. И на мен жената ми казваше, че й се спи и не й се прави секс, а си и личеше, че е така. Лятно време спеше гола, без да се завива и заради това сутешната ерекция беше още по-мъчителна. Та една лятна сутрин /към 5. 30/ пробвах много внимателно, така че да не я събудя, да й разтворя краката и започнах много бавно и леко да я лижа. Първо се подмокри, после се размърда, започна да мърка /не разбрах в кой точно момент се беше събудила/ и накрая свърши. Измърка, че така мога да я събуждам всяка сутрин, сви се до мен на кълбо и пак заспа. Пробвах същото още няколко пъти за един месец. После спрях. Малко след това тя започна да ме подпитва, защо съм спрял да я будя сутрин по този начин. Много лицемерно й се извиних, казвайки й че знам, че сутрин й се спи и не й се прави секс, че не искам да я притеснявам с моите мераци и т. н. И така до една сутрин, когато по едно време усещам ръката й върху оная ми работа. И от тогава, ту аз на нея, ту тя на мен, ту двамата заедно... Ако смяташ, че може да ти свърши някаква работа моя опит, действай и успех. Иначе жената, с която сега живея, нощно време когато не може да спи понякога гледа порно. И ако й хареса, хич не ме пита спи ли ми се или не, ами направо си ме яха. Не че няма вибратор и не, че аз не съм заспал като пън, ама...

4.   Еми спи му се на момичето бе...

5.   Ооооо, аз не знам тя как отказва но аз предпочитам да правя секс с приятеля си сутрин и вечер ми харесва но сутрин си е друго..

7.   Не и се спи. Вероятно се срамува от нещо- лоша миризма, наболи крачета. Подскажи и, че няма никакъв проблем и едва ли не, тя е перфектна. Би трябвало да подейства.

8.   Може да има сутрин лош дъх или да се притеснява, че не се е подмила непосредствено преди акта. "Нападни" я след сутрешния тоалет.

9.   Ох при мен е обратното, аз си умира, а мъжа ми...

10.   Малее тая е луда. Имах една приятелка само докато си отворя очите и вече го беше налапала. Сутришния секс е супер як. Един чудесен старт на деня. Обеди я! Кажи и че ще ти е много яко ала бала и ако те тачи ще се смили.