Споделена история от Секс и интимност

ЗА аналния секс
Здравейте,
Пиша тъй като видях многобройни истории тук относно аналния секс. Много лъжи и измами видях и искам да споделя моето мнение. Жена съм, на 27г. Като по-малка и аз не харесвах аналния секс, плашеше ме непознатото, бях чувала какви ли не митове и легенди за болка, за разхлабване и т. н. Искам да помоля всички онези, които не са пробвали да спрат да лъжат другите!

Аналният секс е много по-готин от другия. Нормално е в началото да има лека болка, но тя отшумява, а и нима боли повече от една инжекция например? Не мисля така. Ако се ползват лубриканти може да се избегне съвсем тази болка, но после.. Удоволствието е неописуемо.

Винаги получавам оргазъм при анален, свършвам за 1-2минути. Чувството е много по-силно, отколкото при стандартния секс. Не виждам пролем ако двама души се обичат и споделят фантазиите и леглото си, да практикуват анален секс от време на време. Това неслучайно е едно от най-честите желания на мъжете /повечето/. Затова призовавам всички, на които това им харесва да го правят с удоволствие, а тези, които не са пробвали - да пробват. И последно ще кажа - когато двама се обичат няма неща като "срамно", "гнусно", "гадно", "курвенско", "педерастко" и т. н. Оргазмът е състояние на ума - ако не си вложил чувства трудно ще достигнеш до оргазъм /но не е невъможно/. Късмет през Новата година!

Коментари

1.   И след една седмица, ПИЧАГА, ще изпратиш линка към тая статия на приятелката си "Аууу, миличка, виж на какъв материал попаднах съвсеееееееем случайно, докато си браузвах", та да види колко е яко да ти пусне в задния двор =))) Успех ти желая! =)))))

bile

2.   Напълно съгласна!!!

3.   Ти сама го каза , като се обичат! Значи трябва и двамата да го искат, за да стане, но просто някои момичета и жени не го харесват, така че не са длъжни да пробват или да го правят само заради мъжа/момчето.

4.   Маце, трябваше ли да крещиш и тук, колко е готин аналния секс? ! Хайде всеки да си преценява за себе си! Аз съм мъж и въпреки, че харесвам жената да "дава" отзад, не смятам че за собственото си удоволствие ще е правилно да те подкрепя!
Проумей, че някои жени са много по-чувствителни на това място и дори самосвал с лубриканти да й изсипеш отзад, пак ще я боли!
Затова, дерзай си с кеф, но не бий тъпана на площада! :)
Приятно анализиране!

5.   Мъж на 44 - Пробвал съм и двата варианта. В началото приятелката ми се притесняваше и пробвахме само с пръст докато свикне с присъствието, след това с 2, после 3 пръста и чак тогава (когато свикна) проникнах с члена си. Чак след третия или четвъртия път тя изпита много СИЛЕН оргазъм и каза, че и ХАРЕСВА анален секс. От тогава (вече 2 години) го практикуваме без проблеми. ВАЖНО: Ползвайте лубрикант и се промивайте преди това. Най-лесно промивката става ако имате подвижен душ на който махате слушалката.
За втория вариант - така наречения "масаж на простатата" - след като гледахме Наталия Кобилкина как го препоръчваше решихме да пробвахме и на мен ми ХАРЕСА, което НЕ означава, че съм обратен. До като не опитате няма как да разберете дали Ви харесва или не. Тези, които НЕ са опитали да не коментират с отрицателни отзиви. Успехи на всички!

6.   Честита Новата 2013 година! Браво момиче, поздравления! Най-сетне и аз да видя едно простичко искрено мнение!

7.   Ами така се получава с всичко. Въпросът винаги е на личен избор, а той зависи от много фактори. От тях мисля, че най важно е възпитанието. Искам да кажа, че всеки за себе си избира дали да опита или не това или онова. Който е решил, че ще го прави, той минава през преградите на притеснението, самоуважението, самооценката, унижението, първоначалната болка, последващите притеснения и т. н. и го прави. После се хвали тук, колко е по "готино". Е, добре че е готино, то и семейството и децата са "готини", но има много хора, които не ги искат (колкото и да не им се вярва на много хора). Може и това да е лошо според едни, а може и според повечето хора да е лошо, но всички знаят за манталитета наречен "стара мома" или "стар ерген". Всички други считат, че тези хора не знаят какво искат, но самите те не смятат така, нали? Така и ти, дечко, щом ти е хубаво, прави си го. Само не ме убеждавай и мен, че е хубаво, щото за мен -не е!

8.   А какво ще кажете за ПЪПНИЯ секс? Отваря се пъпа и се ръчка вътре. Води до НЕВЕРОЯТНИ оргазми и у двамата!

9.   нищо което ти харесва не е срамно, според мен човек за да изпита истинско удоволствие от секса трябва да опита всичко, за да знае какво му харесва

10.   8- кой знае след време дали и това няма да се практикува.

11.   Аз не съм пробвала, иска ми се чесно казано, ама не от болка се притеснявам, ами точно от такива тъпи истории как се насирали или пък съм чувала, че люспа от домат изкарал някакъв. Абе сякви гнусотии, естествено ако си подготвена, едва ли ще има проблем.
Въпроса ми е как се уверяваш, че си чиста?
Колко време не трябва да ядеш, и как да се измиеш хубаво, ако нямаш въртящ се душ и нам кво си?
И също ми е любопитно, след като свършите работа, ако ти се доходи до тоалетната тогава...
Явно трябва доста доверие в човека с когото го правиш.

12.   Аз съм напълно съгласна с номер 4!
Авторке, всеки сам решава какво да прави, щом на теб ти харесва в дупето, няма лошо! Но не става дума само за болката според мен, просто има жени, а и аз познавам и момчета, които не удобряват аналния секс!
Но това си е лично мнение за всеки, а и ти сама казваш, че преди не си обичала отзад, а сега ти харесва. Ами това е живо доказателство, че дори и хората да бъдат "лъгани от тия, дето нищо не знаят", все някога разбират истината, все някога опитват, или научават по друг начин и преценят дали да опитат. Така и решават кое им харесва и кое не.

А и между другото точно заради истории като твоите, от зрели хора с опит в секса, малолетните и неопитните едва ли не решават, че трябва задължително да опитат от всичко от рано. това правилно ли е? Според мен не.

Няма нужда да се дълбае, животът показва всичко и човек подбира интересите си.

Момиче на 17

13.   Напълно съгласна с авторката. Удоволствието е няклко пъти по-силно. С правилната нагласа и с правилния партньор. Преди няколко години и аз не го харесвах.
Ж24

15.   Иринке , 13 години са много рано за какъвто и да е секс! Изчакай да станеш поне на 15-16 най-малко и недей да се чукаш безразборно, поне в началото си потърси приятел!

17.   Заслужава си да се прочете. Бравос

19.   Хммм, имало и умни и разкрепостени жени тук. Поздравления :)