Споделена история от Секс и интимност

Гъст бял секрет във вагината по време на секс?!
Момче съм, правих секс с приятелката си, но по време на акта забелязах някакъв бял секрет, подобен на нишесте във вагината й, след което избледня и общо взето изчезна.. нямаше мирис. Какво е това? ! И възможно ли е аз да съм се свършил изцяло, без да усетя..?

Коментари

1.   Авторе, ако сте го правили без кондом, определено може да е семенна течност. Честито.
Иначе и жените имат подобен секрет, ако са много-много възбудени. Ако го бяхте правили с кондом, щяхте да знаете. Сега чакайте менструацията ? и, ако и закъснее повече от 3 дни, нека си направи тест за бременност.
Съветвам те най-доброжелателно да помислиш за някакъв метод за контрацепция. Ако нямате други партньори и не искаш да ползваш кондом, нека момичето да започне да взима противозачатачни. Не се напълнява вече от тях. Ако ли не иска, длъжен си да ползваш кондом или да живееш с притеснения, а рано или късно с мисълтта за аборта на собственото ти дете.

2.   от автора: тя е с настинка. беше супер възбудена. И все пак нямам съмнения, че това е от мен... След това се свърших, цвета, консистенцията бяха различни и си имаше миризма, докато този секрет нямаше.

3.   Така.. аз съм момиче и по време на полов акт често се отделя гъста бяла течност.. това е естествена ''смазка'', която всички жени отделят.. при някои е по рядка и не се забезязва а понякога е гъста и бяла.. зависи от това, каква храна е консумирала партньорката ти няма как да свършиш, без да устеиш.. =]]

4.   Oт 1, и аз мисля по принцип, че не е от теб, авторе, но въпреки това си играете с огъня, ако не се предпазвате. Пълно е бременни булки. Всяка жена забременява от един единствен сперматозоид, понякога отделяш такива без да усетиш и не можеш да ги видиш и подушиш. Внимавайте в картинката, защото от играчка много лесно става ПЛАЧКА.

6.   от 2 :D аз почти никога не ползвам презервативи.. и за сега всичко върви по план.. и често се е случвало да има такъв бял секрет, но това не е семенна течност.. както мъжете, така и жените се навлажняват повече при секс :)

7.   до н 2/6... то белята веднъж става, после цял живот се помни. Пропищяли са жените от такива като теб. Всички приятелки на майка са с няколко аборта и страшни психически и физически проблеми. В моя кръг не даваме без кондом и нямаме проблеми. За мен ти не уважаваш партньорката си и рано или късно ще бъдеш принуден или да се ожениш по принуда, или да живееш с мисълтта за аборта на детето си. Успех

8.   От слузестия секрет (мъзгата) като се ръчка много, в него се вкарват микроскопични мехурчета въздух и той започва да изглежда бял от тях. Това всъщност е много фина и устойчива пяна, която изглежда и доста по-гъста от секрета. Подобно нещо се получава, когато разбиваме белтъци със захар и капка оцет, докато се получи "сняг" за целувки (печените бели сладки).
Няма нищо общо с течения, семенна течност, болести и т.н.

9.   Гъбички. Хванала ги е от някой преди теб или от някоя тоалетна със съмнителна чистота. Честито.

12.   В грешка сте момчета! Тъй наречената слуз не е никаква "мъзга" тя си е съвсем различна от нея... Тази слуз се Нарича Цервикално кървене- всяко момиче, жена... го има, получава се между 10 и 14я ден след менструалния и цикъл при някои е по усилено а при някои по слабо или най просто казано по това време жената е предразположена към забременяване тъй като тази слуз дава възможност на сперматозоидите да достигнат до яйцеклетката... Чрез този секрет се разбира кога една жена е в Овулация.. Сложна материя момчета...

13.   Имам проблем.Появи ми се бял слой във вагината и сащо така и сърбеж.Не по-време на секс.И незнам от какво се получи.Ще чакам отговори....