Споделена история от Секс и интимност

Приятелят ми супер сексуален
От няколко месеца съм с едно момче. Харесвам го, мога да разчитам на него, вярвам му, мога да му споделя почти всичко, изслушва ме, помага ми, ноо.. е супер сексуално настроен. Няма миг, в който да сме заедно, няма значение къде се намираме, той прави намеци. Гледа ме съблазнително или целува страстно и т. н. Ще кажете какво лошо, не... няма нищо лошо, по-лошото в случая е, ако не му действам по такъв начин, ноо това неговото си е прекалено. Ако има едно лесно в тоалетната да отидем. По телефона постоянно се говори за това, а когато сме сами, не ми се говори. Изчаква ме каквото имам да му казвам, ако може така по-бързичко ххахха.. ии вече е отгоре ми. Сега ще си кажете, че всеки би искал такъв приятел, но не е точно така. След една такава постоянна активност и постоянно желание, се замисляш защо действително е с тебе. Дали не само заради това? Дали не иска само това от теб и всички останали плюсове да са преструвки, за да си получи своето.
Ще се радвам да прочета мнения!

Коментари

1.   Опитай се да поговориш с него и да му обясниш поне донякъде притесненията си, виж как ще реагира и оттам може да си направиш изводи дали притесненията ти са основателни.

3.   Много скоро ще те зацепи, само да те разшири...

4.   От авторката:
Казвала съм му, а той отговоря, че това не бива да ме притеснява или пък "Това притеснява ли те, че съм такъв? ". Да уточня, че не съм му пуснала още, именно поради тази причина и неговата реакция за това е " Ще те чакам колкото е необходимо, за да се чувстваш добре. " и в същото време е отгоре ми и си иска своето. Леко съм объркана!

5.   Типичното мислене на момиче не виждам нищо лошо в това да го привличаш толкова

6.   Не си му пуснала още???? Е тогава какво чакаш и какво изобщо очакваш като държание?? В тази възраст /а и не само:) /, мъжете са луди за секс. Много трудно е да се контролират чак толкова. Престани да мислиш само за това или за онова е с теб. Разбира се, че 90% е "само за това" колкото и да те боли. Ако правите секс и той се поуспокои, ще има бистър ум да ти обърне и повече внимание каквото ти искаш. Не можеш да очакваш от момче да се държи като мъж. Да не искаш да ти се обяснява в любов? Съжалявам, мила, но такава е житейската истина. Бъди с него, докато сте още заедно и докато не се е появила някоя луда мераклийка като него, защото, повярвай ми, има ги и на твоята възраст, въпреки, че мога само да гадая на колко си години.
Би трябвало да знаеш, макар и малка, че жените и мъжете са различни, а колкото са по-млади, толкова са по-различни, особено сексуално. Той умира за секс, а ти си девствена, години ще ти трябват, за да се доразвиеш в секса, да пораснеш, той обаче няма време да това и не му трябват обяснения във вечна любов, за да спи с някое момиче или жена.
Решението вземи ТИ. Не прави нищо, което не искаш, но разбери и него. Да, не е хубаво, да, неприятно е, но такава е истината за мъжете. Аз лично не вярвам той да те чака още дълго, поне в това отношение. Има много като него, които правят секс настрани, а си имат момиче, което обичат и харесват. Не съм сигурна обаче, че това би ти харесало.
И още нещо, приятелят ти не е супер-сексуален, просто е млад мъж, който има нужда от ежедневен секс и това е напълно нормално за физическото развитие на мъжа. Просто за теб все още всичко е романтика и любов, но за мъжете по-важен е сексът, поне в тази им възраст. желая ти да имаш ум и разум все пак! ж, 35г

7.   Жените винаги имат 2 основни проблема в секса или им е много или им е малко. Напиши на колко години сте.

8.   Авторката: 20 год.