Понякога е толкова мил, а в следващия момент напълно различен
Никога не съм имала сериозен приятел. Винаги съм харесвала някой, който не ми отвръща със същото или обратното.. Преди 2 година срещнах първата си любов, той беше много мил, грижовен.. просто мечта! Най - накрая бях намерила някой, който да обичам и той да ми отвръща със същото! В началото всичко беше розово.. но по нататък започнах да откривам черти от характера му, които определено не познавах.. много е агресивен и груб.. когато се скараме започва винаги да ме обижда или заплашва.. веднъж ми беше посегнал(тогава му простих говорихме за това и така).. обичам го много, както и той мен, но напоследък започвам да се чудя дали това е любов.. когато се разбираме всичко е повече от прекрасно!!! Но когато се скараме за нещо той става НАПЪЛНО различен и ужасен човек.. държи се и ми говори така все едно нищо не струвам за него. Не искам да се разделяме, защото имам чувства към него, важен е за мен, първата ми любов е и имам чувството, че няма да намеря някой, който ще ме обича.. преди него само се разочаровах, не искам пак да стане.. може би това е също една от причините поради, която сме заедно.. Но не искам да се държи и така грубо, говорили сме, но няма промяна.. страх ме е и да се разделим.. :( Какво мислите?

На 19 год. съм

Коментари

1.   как може да си мислиш подобно нещо.. че няма да намериш някой да те обича.. колко е населението на тази планета? .. и от всички тези хора няма да намериш 1 човек който да те обикне.. момичета, хайде имайте малко повечко уважение към себе си ок?

2.   Нали ти е първата любов, как тогава си се разочаровала преди това? Измислица...

3.   какво да ти кажа скъпа освен, че знам какво е и ти съчувствам и аз съм в същото положение :* все пак успех

6.   Така са те "мъшкарчетата".

7.   Бас ловя че е зодия близнаци.... има една книга госпожице казва се "Войната за вдигнатият капак на тоалетната чиния " на Алан И Барбара Пииз... прочети я и ще си обясниш още милион работи за мъжкото поведение.. успех! :)

8.   Днес крещи и те обижда, утре ще те счупва от бой. Това имаш ли си го в характера, няма как да се промени. Бягай бързо и далече. Не ти трябват комплексари, които да изливат яда си чрез бой срещу теб, защото и това ще стане. Повярвай ми