Споделена история от Секс и интимност

Желание за секс, но с човек от същия пол.
Здравейте, от доста време чета истории, притеснения и т. н. в този сайт и най-накрая реших и аз да споделя. Аз съм момиче и осъзнавам, че ме привличат момичета и момчета, НО има една малка разлика, че имам слабост към момичетата, тоест, възбуждам се повече от тях, дори ми е хиляди пъти по приятно да гледам порно с лизбийки. Аз съм девствена, и искам първият път да ми е с момиче. Дай те ми съвет как да постъпя какво да направя и т. н., от доста време забелязвам, че наистина искам да го направя и то да бъде много скоро. Благодаря предварително:)

Коментари

1.   99% от жените се възбуждат от лесбийско порно. Това не е защото са непременно лесбийки, а защото девствената или по-романтичната жена улавя собственият си образ в секс между две жени. Това за "първия път" със жена е пълна глупост, ти какво искаш, да те разкъса с пръст ли? Направи си го с мъж, защото жив и здрав мъж в леглото не можеш да замениш нито с порно, нито с вибратор. Пък после се отдай на лесбото ако още ти се иска.
Лично аз се шокирам от девственици и деца, които гледат порно. Не е нормално да го правиш, не разбираш ли?

2.   Внимавай момиче, природата си прави шеги и докато "го дървиш" на порно с жени, постепено ще изгубиш всичко женско у себе си.
Гледай се внимателно в огледалото. С времето ще започнеш да се окосмяваш, защото лъжеш тялото си кой е пола ти - с това постоянно разбъркване на хормоните. Но сама си си виновна, никой не те е карал да гледаш порно с жени - ТИ НЕ СИ СЕ РОДИЛА ТАКАВА!

3.   Дейсствай! Какво друго да ти кажа?

4.   Авторке, кажи на каква възраст си? Не мисля, че непременно си лесбийка или би сексуална. Хората с "обратни" наклоности изпитват не само сексуално, но и емоционално влечение към собствения си пол. Аз като малка, когато хормоните бушуваха и си правеха шеги с мен също бях много навита да се излижа с някоя приятелка, целували сме се, опипвали сме се, но бяхме девтсвени и не достигна смелост за повече. Правя си секс с мъже и харесвам мъже, имам си сериозен приятел. Но понякога си фантазирам и за жени, гледам лесбийско порно.. Мисля, че голяма част от жените са като мен.
Направи го с приятелка след като ти е любопитно. Но ако чисто емоционално те привличат момчета, значи си си хетеросексуална ;)

5.   Това е странно. Подкрепям №1 пробвай първо с мъж и ако не ти хареса значи си лезбийка.

6.   Абе какво ги слушаш тия горе? Само нападат хомота, бита и т. н. Един ден и тях ще им се случи да си паднат малко по някои от техния пол. Я живота си е твой нали? Щом не пречиш на никого, прави с когото си искаш секс! И аз лично те подкрепям, стига да не си някоя объркана тийнейджърка. Мое мнение е да пробваш и с двата пола, пък после виж кое ти харесва повече. Успех!