Споделена история от Секс и интимност

Синдром на посинелите топки
Днес разбрах, че така се наричало. Става дума за онази гадна болка в топките кога дълго си бил възбуден, но не се изпразниш по някаква причина.
Въпроса ми е има ли друг начин за премахване на болката освен да си направиш една чикия.

Коментари

2.   като пораснеш ще разбереш! сега си още малък (сигурно на 10-11) и не са ти ясни тези неща май май...

3.   No. : 2 ако нямаш какво да кажеш по темата просто не коментираш.
Всъщност съм на 26 и просто ми беше интересно дали има някакъв друг начин за справяне освен маструбацията. Аз лично не зная, а като не зная питам.
Ако исках някой да ми остроумничи щях да попитам в bg mama примерно.
Автора

4.   Е какъв ти е зора да не се изпразниш? Особено като си възбуден - става за минута. Дори да си с момиче и да е неудобно, отиваш за минута до тоалетната и си готов! Дори няма да разбере, че си свършил, освен по глупавата усмивка на лицето...

5.   Добре ще обясня. Работата ми е такава че, има дни, в които съм си в къщи, но съм на разположение. Като ми се обадят разполагам с 3 до 5 минути докато пристигне колегата да ме вземе. Вече 2-3 пъти ми се случва да ме извикат докато правя секс с приятелката си. Обличам се и се изстрелвам от къщи. След 15-20 мин. започват болките.
Затова питам за алтернативно решение.

7.   Авторе (визирам коментар 5), няма неразрешим проблем:
1) правете секс с приятелката ти в неработно време или поне в онази част от денонощието, когато вероятността да те извикат е най-малка;
2) колегата ти вместо за 3-5 минути ще те вземе за 4-6, като в тази една минута разлика, приятелката ти или ти ще си праснеш една супер-бърза злобарка. За 2-3 пъти ще трябва да преживеят по 1 минута "закъснение" от твоя страна. А като се съберат 60 такива минути - да ти го удържат като пропуснат час от надницата :)

Изглежда наистина си нямаш никакви реални проблеми и си тръгнал да си измисляш такива...