Споделена история от Секс и интимност

Харесвам едри жени, а съм слаб
Още откакто започнах да проявявам интерес към момичетата, установих че се възбуждам много от едри и добре закръглени жени. Сега съм на 27 години. Харесвам жени с телосложение тип "круша" с много едро дупе и бедра, между 80 и 95 кг. и високи колкото мен. Проблемът обаче е, че аз съм доста слаб, в момента съм 63 кг, при височина 179 см и едрите жени не ми обръщат особено внимание - те харесват съответно едри мъже. На мен пък ми се лепят винаги много слаби момичета, които не ме възбуждат изобщо и на които пък аз не обръщам внимание и се получава много кофти. Не мога да напълнея повече - структурата ми е такава. Какво да направя? Има ли и други с този проблем?

Коментари

51-62 от 62

64.   Всеки човек има различен вкус. Не може всички да харесваме един типаж. Едни харесват дебелички, други слаби... Не мога да коментирам от името на мъжете, тъй като съм жена, но съм съгласна 50/50 с повечето изказвания. По принцип е важно как се чувства човек отвътре, но няма нищо по-хубаво от това една жена (мъж също) да се поддържа и да изглежда добре. Никой не говори да е кльощава, но просто едно здраво и добре изглеждащо тяло. Така ще се чувства добре както физически, така и психически. Не съм съгласна само да се слагат етикети на хората "слаб", "дебел", тъй като човек не се определя какъв е от това как изглежда, но за жалост в днешно време повечето хора се влияят много от външността на срещуположния пол. Но както и да е :) Всеки сам избира как да изглежда. Просто един съвет към тези, които се срамуват или по някакъв начин са комплексирани от външния си вид - спортувайте, радвайте се на живота, бъдете положителни и не обръщайте внимание на хорското мнение. Не живеете за тях, живеете за себе си :)
ж., 22

65.   Съгласен съм с мнението на мацката от 64
Спорта красив човек и външно и вътрешно

67.   Аз също съм слаб и харесвам по-едри момичета от мен (те са супер), но има и друго нещо, чувал съм, че каквото ти е първото момиче, такива харесваш после :) Ако първата ти е била пълна - пълни харесваш, ако е била слаба - слаби харесваш.

69.   Дебелите жени харесвали едри мъже - това пък откъде го измисли, всичко е до човека. Аз съм 1и90 80кг сухо атлетично телосложение. Бил съм с десетки жени и най-страхотната ми бройка беше 160кг. Дни и нощи не я тресках не можех да ѝ се наситя.
А до последния - не се притеснявай, модата на кокаляците отмина и все повече хора го усещат. Аз лично забелязвам по улиците много повече тлъсти задници отколкото преди 10г. когато бяха полудели да мършавеят.

70.   *Като казах последния, имах предвид 63-ия не видях че отивали и на втора страница коментарите

71.   67 Пък може и да е точно обратното..
Аз бих искал да говоря за стереотипа дето се оплакват тука колегите - че понеже другите мъже се подигравали и не смеели да си изразят вкуса и трябвало да се крият. Стереотипи както се създават, така се и разбиват. Начи аз съм студент (завършвам вече) и с двама колеги бяхме групичка, редовно след лекции сядахме на някое кафе да пием по едно или се пускахме на разходка като естествено основната ни тема беше да заглеждаме и обсъждаме жените, които ни попаднат в обсега. И аз най-естествено почнах да хваля дебелите и те "а стига бе сериозно ли, не! " ама аз не се смутих и продължих - секи път като стане дума за някоя било случайна, било колежка - "а мани я, тая мн мършава, само кокали" или "стабилна е, виж къф задник тресе само". И те първо свикнаха и спряха да се подиграват. А в последствие единия който се изявявяваше като плейбойче остана на сухо за дълго време и го гледам веднъж закача две дебеланки от курса (а едната от тях в първи курс се беше влюбила в него и той всячески я отрязваше и се оплакваше че му досаждала, будалата му с будала, тогава ходеше с една тъничка ученичка, която стана студентка в друг град и го заряза). Така че.. живота всичко слага на мястото. :)

73.   69, извинявай, ти да не би да каза, че си бил със 160 килограмова жена и ти е харесало? Защото, ако е така ИЛИ нямаш АБСОЛЮТНО НИКАКВА представа за килограми, ИЛИ си абсолютен мазохист и сбърканяк! Има си хора, които харесват едри, има и такива, които харесват направо дебели. Но НЯМА такива, които харесват жени от по над 110-120 килограма. Ти изобщо знаеш ли как изглеждат толкова килограми? Един път докато бях във фитнеса дойде една жена. Плати за частно трениране и изграждане на специална програма на една от инструкторките и се претегли на кантара. Беше 120-130. Не можах да видя къде точно спря. И изглеждаше потресаващо. Просто колосална. Туловище. Като болен и увреден човек. А ти ми разправяш 160... Та то дори и високи и огромни мъже изключително рядко достигат такива килограми, камо ли жени. Извинявай, но просто това е най-отвратителното нещо, което съм чел. Направо ми развали деня. А това, че модата на кокалите минавала... Не че минава, просто кофти храната не прощава. Една себеуважаваща се жена никога не би допуснала да е над ръста минус 100 килограма!

75.   Аз пък съм влюбен в жена (съпругата ми) висока 175 см и тежаща 95 кг. Страхотна е, "рубенсова красавица" релефна, тип пясъчен часовник, гръдна обиколка 120 см! И изобщо не ме интересуват разни кльощави кощрамби!

78.   повечето мъже не се интересуват от дебелани....

83.   Четох някъде, че влечението към дебели жени е болестно състояние, но забравих името му.

86.   "Четох някъде". О какъв авторитетен източник. Къде все пак? В "Затворническо дело"? Или както е било там по комунизма. С мършава жена все едно с момче, разликата почти нулева

89.   Не мисля че това че те отбягват е 100% от това че си слаб, аз самия съм горе долу като теб и също предпочитам пухкавки мацки, почти всичките ми гаджета са били пухкави с изключение на 1, още първото ми по сериозно гадже беше пухкава, ако трябва да съм честен тя ме свали и станахме гаджета, вече когато бяхме гаджета често ме питаше дали я харесвам и дали ме възбужда, но то си личеше че е така...

51-62 от 62