Споделена история от Секс и интимност

Първи път
Здравейте, аз съм момиче на 15 години, но с приятеля ми искаме да правим секс но имам един дефект-долните ми стръмни устни едната е по голяма от другата и ще ми бъде притеснено да не я види.. не мога да си направя операция или нещо такова защото просто съм на 15. Моля ви дайте ми някакъв съвет или нещо такова. За първи път ще го правя и не знам
Знам че има много такива теми но просто да успокоите и мен! Ха ха!
И пак благодаря предварително.

Коментари

1.   Мило дете, това е съвсем нормално! При повечето жени е така. Може да не се вижда, но винаги едната гърда е по-голяма от другата, може и съвсем минимално да е това. Същото се отнася и за срамните устни и то при всички жени. Повечето обаче не се питаме за такива работи и се радваме, че сме здрави жени и имаме желан мъж до себе си.
С две думи - НОРМАЛНО е, че срамните ти устни са с различна големина, дори е нормално малките да са по-дълги от големите, което притеснява доста жени, но е пълна глупост. Мъжете си падат просто по женски вагини, срамни устни, клитори и чисто глупави са нашите протеснения за вида им. Да не говорим, че мъжът, който те обича ще обича и срамните ти устни. Успокой се в това отношение - ти си като майка си, няма нищо различно и ненормално в твоят полов орган.

Другото е по-важно - информирала ли си се за начините за предпазване от нежелана бременност? Взимаш ли противозачатачни, набавила ли си вече кондоми, лубрикант?
Тези неща трябва да те вълнуват като съвременна млада жена.
Аз те съветвам или да отидеш да ти предпишат противозачатачни, или да си купиш кондоми и внимателно да прочетеш листовката за тяхната употреба. Много ти препоръчвам за първия път лубрикант на „Дюрекс“ например (всички са подходящи без този с часовника, той е за мъже с преждевременна еякулация и членът на приятеля ти ще изтръпне). Накарай момчето внимателно да те подготви, да те масажира интимно с лубриканта, докато се овлажниш достатачно, да се подготвиш за проникването.
Задължително се ползва кондомът в началото на всеки акт, ползва се винаги нов кондом. Ако момчето носи кондом, той може да си свърши съвсем нормално „в теб“. Това е смисълът и хубавото на кондомите - няма пртеснения и за двамата. Важно е да изкара члена си, докато е още в еректирало състояние, веднага след като е свършил. След това кондома се оглежда и се изхвърля в кошчето за боклук, не в тоалетната (ако не искаш да запушиш обратната вода на вашите).
Успех и умната!

2.   А ако неговите тестиси не са с точто еднаква големина ти били правила секс с него? Когато сте за първи път заедно това ли ще правиш ще преглеждаш тестисите му? Гарантирам ти, че тестисите му не са точно еднакви.

3.   Благодаря ви много и да ви попитам как да се обръсна за да ги няма тези 'бодлички'?

4.   "Стръмни устни" Ха Ха Ха... Няма да те съдя, но ще ти дам един съвет: Преди да правиш секс научи малко за половите органи при жените и мъжете. Препоръчвам ти да практикувате първо "петинг" - задоволяване на партниора с помощта на ръце и език. Това ще ви помогне при опознаването на сексуалността на другия. Относно срамните ти устни, момчетата не забелязват много тези неща. И последно ползвайте задължително кондоми.

5.   Не се притеснявай от дефекта на СТРЪМНИТЕ ти устни. Може и да не са толкова СТРЪМНИ колкото си мислиш.

ТТ

6.   Внимавай много момиче, че може да го уплашиш и да побегнне:)))))))))))))

7.   Абе тове не е нормалнно, 15 тодишни да се правят секс, просто не мога да си го обесня.. Изчакай докато станаеш по голяма, защото момчето от теб иска само едно иначе за какво му си? ! Я не пребързвайте такива неща да правите, защото не случайно после забраменяват такива пикли като тебе..

8.   Номер 7, защо пък да не е нормално 15-годишните да правят секс? Имат си полови органи, имат си сексуално влечение, полово зрели са. В миналото са се женили хората на тази възраст и вече са имали по 1 дете. Нормално си е, въпросът е, че живеем в 21 век и трябва да се внимава с нежеланата бременност.
Човек и на 30 г. може да стане на резил. Ако забраняваме на децата си секса, няма да постигнем нищо повече от това, че точно такива деца ще забременеят нежелано. Трябва да образоваме децата си, да им дадем кураж и самочувствие да правят изборите в живота си, да им кажем как да се предпазват от нежелана бременност.
Забраните не действат при зрели сексуално хора. Либидото не пита... Дъщерите от най-консервативните семейства забременяват на 15 г., останалите знаят, що е кондомът и не се плашат да го сложат на пениса на приятеля си

9.   Номер 7 не ти искам упрекванията дали ще ми кайеш да не го правя ми е все едно защото съм си го решила:) и 2ро дали ще забременее 18 годишна или 15 годишна вероятността е еднаква! Разучила съм всичко затова си задръж мъдростта за 18 век:) Лек ден! От Авторката.

11.   "Разучила съм всичко затова си задръж мъдростта за 18 век:) " Охоооо, абе маце, а ти като си в 21-ви век, защо на разучи, че НЯМА "стръмни устни"? Неграмотна, пък и нахална отгоре!

12.   долните ми стръмни устни-Кои са ти горните!???

13.   Кое ми е нахалното, че нещо не разбрах? Сгрешила съм дума и вече съм неграмотна! ХАХАХАХАХ Дръжте си мнението за себе си:) Питам съвсем нормален въпрос. И какво мислите че като ми каете да не го направя няма да го направя така ли? :D

15.   Нахална си и още как! Понеже, не само, че не се поправи и извини за смехотоворната си грешка (което навява на мисълта, че май наистина мислиш, че се казва и пише така, следователно си неграмотна! ), а нарече човек, от който искаш съвет- старомоден (от 18 век)!!! Ей, затова си нахална! Ти какво ще направиш или не- не ни дреме на нас, дето не те и познаваме! Но ти не можеш хем да ИСКАШ съвет, хем да обиждаш човек, които ти го ДАВА заради това, че не съвпада с твоето виждане! ТОВА си е чисто нахалство!

16.   И да добавя, ти не само ИСКАШ, ти МОЛИШ за съвет! "Моля ви дайте ми някакъв съвет", а после вика " Дръжте си мнението за себе си:) " Е, то това по-нахално, здраве му кажи!

17.   "и 2ро дали ще забременее 18 годишна или 15 годишна вероятността е еднаква! Разучила съм всичко"

Мацееееее, а "разучила" ли си дали има разлика СЛЕД като си забременяла на 15 и на 18!??? Щото тя е ОРГОРМНА! От гледна точка на закона най-малкото... Да не говорим за останалите последствия най-вече за една невинна душица...

18.   не не съм нахална въпроса ми не е дали да правя секс а дали ще се видят срамните устни:)

19.   15 и 16, по-полека... това е момиче на 15 години, а ти се държиш с нея от някаква позиция на "размахващ пръст" Тинейджърите се струват "нахални" на по възрастните, защото просто поколенията общуват на различен език.
Стига! Определено не демонстрираш зрялост като й чоплиш в думичкките!

до авторката (по проблема)
Спокойно, няма да му направи никакво впечатление.

Но има друго... сигурна ли си, че се обичате достатъчно, за да стигате до секс? Щом се притесняваш от негови евентуални реакции, това не ти ли подсказва, че н си готова да му се довериш. когато двама души наистина се обичат и искат да осъществят тази своя любов в полов контакт, няма такъв сорт притеснения като твоите. Защото си СИГУРНА в човека, който е до (над) теб и се оставяш в ръцете му и се чувствваш красива, желана и нито една пъпка, или друг физически дефект не са от значение.

Почакай още малко...и ще видиш, чче след няколко години няма да съжаляваш, че си ме послушала.

20.   номер 19 благодаря много наистина евала :))))

21.   Съжалявам, че така си позволих да се отклонявам от въпроса ти и да ти давам съвети да НЕ правиш секс, но ще ти разкажа защо го направих, а ти си вади изводите.

Когато бях на 16 много обичах (сега осъзнавам, че съм мислела че обичам) един съученик от горния клас. Ходехме - целувки, опипвания, срещи и т. н. и РЕШИХМЕ да правим секс. Разбрахме се за това, сякаш, че ще вършим някаква работа. Петък след часовете! Не отидох! Чувствах, че не трябва да е така, че първият път не е просто "за да мине" и се отказах.

Загубих девствеността си на 21 години. Но с чоек, който и до днес обожавам. Първият ми път беше вълшебен. Стана спонтанно, красиво, нежно. Нямаше уговорки, нямаше глупости, бях вече жена, която е опознала тялото си, уверена в своята красота жена, която знае, че иска и знае какво иска. С него бяхме заедно 3 години и до днес този мъж е в сърцето ми като един прекрасен спомен за нещо, което съм преживяла - за нещо наистина истинско.

Доверието, отпуснатостта, нежността и спонтанноста са много важни за секса.

Страхувам се, че ако го направиш сега - само ще те боли, а след години ще си ажеш "ученически глупости"

Увеличете интимнността, но не стигайте до същината, за да не се разочароваш.

Успех!

22.   Виновна, а обижда- ами нахална си. Няма какво да спорим вече установихме го. А въпросът ти- е... безсмислен! Ако не е сляп или не поглежда "стръмните" ти устни- няма да ги види. Иначе- естесвено, че ще ги види. Е, отговорихме ти. И какво сега? Ние не СМЕ той, и НЕ ЗНАЕМ как ще реагира, за да те "поуспокоим"! И след като си решила да го направиш- въпросът ти е ОЩЕ по-безслислен! НАЙ-ВЕРОЯТНО, ще ги види! Е, и??? Решение ли искаш?? Завържи му очите. Надявам се, най-накрая да ти е задоволително това "решение". 19, гледай си твоята работа.

23.   номер 21 благодаря ти много а аз просто допуснах грешка защоо съм навън от телефон и много малка е клавиатурата и така а и последно по тази тема аз питах дали ще се видят срамните устни и вие започнахте да ме разобеждавате че не трябва да правя секс и че съм нахална! както и да е благодаря много и на вас и аз също съжелявам за некоректното ми отношение :)

25.   Авторке разубеждаваме те да правиш секс, защото вие не сте имали интимности (поне това се разбира от поста ти) и не ни се чете поредната тема за бременна пикла, която е правила секс без кондом, защото според нейното "проучване" при първия път не се забременява. След като ти обърка "стръмни" със "срамни", а си на 15 си вадим изодите, че си неграмотна на тази тема, а си тръгнала да прамиш секс. Аз лично нямам против на 15 да се прави секс при положение, че двамата души са сексуално образовани и са се опознали и си имат доверие, а от историята ти личи, че това липсва. Съмнявам се да те разубедим, но сме длъжни да ти го кажем.

26.   Няма 2 еднакви неща... и аз съм на 15 и имам същия проблем :) не е толкова притеснително, той ще опознае тялото ти и няма да те е срам, споко :)

28.   По всяка вероятност ще ги види, а оттам насетне има два варианта. Предвид, че сигурно е дечко като тебе, или ще му стане кофти и ще каже "Ааа, ама в порното не са им такива, ужас" или ще е толкова загорял за секс, че няма изобщо да обърне внимание. Ако е зрял мъж или поне над 20, той би оценил по достойнство всеки сантиметър от теб и би му се насладил, но за съжаление по всяка вероятност приятелят ти ще попадне в едната от първите две ситуации, които и двете са малко или повече тъпи, ама ти си знаеш.

29.   Той принципно ще ги види докато го правите... най-малкото понеже трябва да знае къде да го вкара и ще не ще ще се наложи да погледне. Ама като е възбуден и те желае едва ли ще забележи разликата... пък и да забележи надали ще тръгне да ги мери с линийка! Пък ти не се кахъри толкова все пак на света няма нищо съвършено и понякога то4но несъвършенствата ни правят 4аровни:) Аз също не съм го правила още ама се притеснявам за по-разли4ни неща- дали ще се представя добре, дали ще му хареса... та всеки с проблемите си:)

32.   Браво че питаш, аз също съм на 15 и колкото и странно да звучи приятелят ми е на 21... да някои ще кажат леле ужас тая пикла на 15 с 21 годишен, но както и да е... мисълта е следната 1 път ще го помниш през целия си живот, затова по-добре се увери дали наистина този човек си заслужава... ако този човек те уважава и зачита той няма да обръща внимание на малките"недостатъци" УСПЕХ!!! Моя съвет е да се опознаете по-добре и да поговорите. Надявам се да съм ти полезна :)