Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към жените
Когато мастурбирате, какво си представяте и това дали е свързано с прителя ви, съпруга или с някой непознат когото желаете? Аз мисля, че при жените и мъжете няма голяма разлика в това какво си представят когато мастурбират, но ще е интетесно да се сподели. На никоя от вас няма да ви затрудни да го споделите тук а и мъжете могат да се включат.

Коментари

1.   Честно казано за мен няма абсолютно никакво значение.. Мога и задачи по математика да смятам докато го правя, не променя нещата.. Или примерно да си мисля за Брат Пит-не се възбуждам повече.. Все едно и също е :)

2.   Бе аз обикновено гледам порно с други жени, но не съм обратна... :D

3.   Аз когато мастурбирам си мисля за всеки друг но не и за приятеля си.. Обичам приятеля си в секса сме окай но когато мастурбирам си мисля или за мой приятел или просто за някой който искам да го имам за 1 път.. Не знам защо така се получава но.. ФАКТ.. :)

4.   И аз като 3

Ж26

5.   Представяй си всеки друг, но не и приятеля си.
Защото като правиш с него секс ти стига, и ти е неудобно да мастурбираш сама без него и трябва да си представиш друг, или да гледаш лесбийско порно то ще ти помогне, пробвай го при мен действа и даже изкарвам малко вагинален сок, не знам точно как се нарича. Успех Ж на 19 години

8.   Друга жена :)

9.   Аз не мастурбирам, защото приятелят ми ме изтощава в леглото.

10.   Лесбийското порно е мощен двигател на възбудата при 99, 9% при жените. Много рядко мастурбирам напоследък, на 2-3 месеца веднъж и почти не стигам до някаква конкретна представа в главата си, но често мисля за настоящия си партньор, защото имаме много силен секс двамата и неволно започвам да мисля за него. Друг фетиш ми е да се гледам в огледалото, докато го правя.
Много мъже са ми споделяли, че мислят за някоя жена, дори по-непозната, която са си харесали наскоро /няма значение имат ли жена до себе си или не/ или някоя, която ги е възбудила на плажа, на улицата, някоя близка колежка или позната със силно сексуално излъчване, с която иначе нямат причина да са заедно или пък нямат възможност. Така имали чувството, че буквално я ч*кат. Това са ми го казвали поне десетина мъже. Някои казват, че просто си представят гърди или бавно събличаща се мацка, която си събува бикините и си вкарва пръстите в...

11.   обикновено не мастурбирам, когато имам приятел >> няма как да мисля за него.. пък и да имам, мисля, че ще е тъпо, все пак с него го правиш по- истински..
иначе си представям някой, който ме е впечатлил в автобуса например, или някой, който знам, че никога няма да имам ;Д
ама никога задачи по математика или известни личности ;Д

12.   Само аз ли не си представям абсолютно нищо. Дори когато правя секс не си фантазирам. Пробвала съм, но после спирам. Не мога да мисля за нищо. Все едно мозъкът ми изключва. Странно.

13.   Или си представям сексуална картина с приятеля си или просто пенис. Нищо особено и пак има ефект! xaxaxa