Споделена история от Секс и интимност

Целувка след френска любов
Здравейте, жена съм на 20год. Искам да споделя нещо с вас.. , гнус ме е, след като приятеля ми ми прави френска да ме целува.... не знам просто ми е гадно, а аз харесвам да се целуваме по време на секс (защото след това почваме) дори съм му от казвала да ме лиже, само за да може после да се целуваме.. Искам да видя и вие какво мислите и да ми кажете дали е нормално.... или какво да правя? !? !

Коментари

1.   Еми всеки човек е различен.
Аз и моята приятелка нямаме такъв проблем, смисъл даже за нас е по вузбуждащо от факта, че се целуваме след френските ласки. Ако пожелаеш ще го преодолееш всичко зависи от самата теб. Никой неможе да ти каже дали е нормално или не, на мен ми харесва и го правя на теб не и не го правиш, всеки човек е различен.

2.   Гнус те е от себе си?

3.   Та ти се гнусиш от самата себе си? ! Не мисля, че тази ти реакция е нормална. Дори след френска, обожавам целувките с любимия ми човек, независимо дали той ми я прави или взаимно си я правим. Наслаждавай се не целувките, секса и всичко, свързано с удоволствието, което произлиза от теб и от половинката ти. И за завършек: "Сексът не е за гнусливите. "

4.   Няма защо да те е гнус... Това си е твоето тяло... На мен пък ми е някак си перверзно да се целувам с приятеля ми след като ми е правил френска или аз на него...

5.   Няма от какво да те е гнус... Нали си се измила отдолу и на него му е приятно да ти прави френска? Какъв е проблема? Но пък може и да поговориш с него за това че те е гнус и да намерите решение на проблема.

6.   Явно си по гнуслива. Не виждам да е нещо ненормално. Опитай се преди полов акт да се избръстнеш хубаво. След това да си направиш една вагинална промивка. След това основно хигиенизиране не вярвам да те е пак гнус. Не ме разбирай погрешно. Не искам да кажа, че не спазваш полова хигиена. Просто ти сама за себе си да се убедиш, че си чиста там отдолу.

7.   значи те е гнус от самата тебе. хахахаха. ами поддържай по-добра хигиена. гнус я било...

8.   Един пьт една от бифшите ми направи номер и след като го продуха ме целуна без предуреждение и не беше гльтнала всички бели приятелчета. От това по гнусно акьла не ми заработва.

Аз и напрваих сьщия номер и тя си изкриви физиономията, но сякаш малко актьорско ми се видя. Ти щом се отврьщаваш наистина земи му кажи щом се обичкате там, а не сте я докари до фаза кой каква гнусотия ще направи на другия ( за майтапа не за караници )

Тя поне си каза момичето, че е експериментирала на времето с повече от 1 и 2 жени явно и е останало нещичко.

Ти си напьлно нормално момиче. Твоя е кьсметлия и си споделяй с него това което не ти харесва в сака, че проблеми ще има накрая от премьлчаване.

Защо няма повечко като теб на пазара, как ви правят по каква рецепта :) ( бьзик)

10.   От авторката: Благодаря на всички за коментарите! Подържам отлична хигиена и не е в това проблема.. просто и аз не знам неприятно ми е като ме целува и цялата му уста е мокра... иначе аз като му правя няма никакъв проблем..

11.   И аз съм мислил върху това. Когато се обвържа един ден, и започнем полов живот и явно жена ми ще я е гнус да я целувам след като съм й правил френска любов.

Не мисля, че е ненормално, авторке.
Дори и мен ще ме е гнус някоя да започне да ме целува, след като ми е духала. :)

Просто всеки си има различни вкусове. :)

13.   Аз пък обичам да го целувам след френска; обичам да му го ближа след като е бил в мен и е свършил, да изсмуча последните капчици сперма и буквално да го "измия" с езика си; това побърква и него и мен и почти веднага той е готов за нови подвизи

14.   Аз ако бях на приятеля ти щях да се замисля дали да ти правя френска щом те от самата теб.
А ко проблема е в мократа уста-еми да се бърше щреди това.

15.   Много си малка, ще свикнеш. Това не е за всеки. Или трябва да си безпаметно влюбен или ветеран в секса. Мисля, че още ти е рано за такова удоволствие и не го разбираш съвсем. Някой ден ще го почувстваш, когато с човека до теб сте едно цяло буквално.

16.   № 3, бих добавила, че сексът трябва да е не само за негнусливите, но сексът трябва да е само за влюбените. Тогава изчезва изобщо понятието гнус. За съжаление младите хора масово правят секс от любопитство, от желание да "порастнат" и то куп други глупости, поне за момичетата говоря. Ако си влюбен, ако тръпнеш и умираш за човека до теб и за всяка частица от него, всяка пречка избледнява и се стопява и оставате само вие двамата на света, до самия край. колко от нас са изпитвали това чувство И в секса?? На 20 години това бих казала е чиста рядкост. Приемат секса като секс, като техника, като порно-цирк, като представление кой по-по най, а не като удоволствие за двама. Още повече, че в една връзка има развитие и в секса. С времето секса се променя, изпълва, разнообразява и отива на по-високо ниво, ако връзката е наистина стойностна.

17.   Сексът е направен да бъде с друг човек, а не омешан със собствените ти телесно изхождащи течности. По коментиралите тук си мисля, че явно хората са станали твърде извратени, в отрицателния смисъл. Като ви харесва толквоа пълнете си по чашка и пийвайте. Може и други неща да пийвате и хапвате, сетете се сами!

18.   Щом се гнусиш от себе си поддържай добра хигиена. А щом не поддържаш добра хигиена, питам се как може приятеля ти да те лиже там... Мий се преди секс, уважаваш партньора ти и себе си.

19.   Авторке, като те е гнус от себе си, много интересно защо позволяваш на приятеля ти да те лиже, щом смяташ че е гнусно? Малко е нечестно така. Коментар номер 15 е много точен, още си малка и е нормално да имаш определени задръжки, аз пък умирам да целувам приятеля си след като ми е правил френска, дори сама пред него се опитвам.

20.   :О момиче ти не си добре!? !
аз обожавам да се целуваме след като ми е правил френска любов или аз на него, по възбуждащо ми е да усещам вкуса си по неговите устни :)

21.   Не зная защо се оплакваш от това. Повечето мъже се гнусят да го правят а ти си попаднала на мъж който го прави с мерак. Аз го правя без да се гнуся а дори ме възбужда още повече. Той също се кефи като ме целува след френска, дори и след като съм го освободила с уста. Ако сте влюбени и правите малко по раскрепостен секс а не стандартен с кондом би трябвало да се кефите на това и двамата. При нас по не е тека. Мъжът ми също се кефи на това че имам семенна течнос в устата или във вагината и ме прави досата доволна след като ме обладае и получа оргазъм а после ме лъска с езиче както и аз него. За мен е неописуемо удоволствие. Обичам го и искам да е доволен от мен както и аз от него. Ако се желаете и имате секс интереси един към друг би трябвало да се кефите а не да се гнусите. Или си фригидна или си пълно табу към по раскрепостеният секс. Ако не си кръшкате и се обичате този секс прави и двама ви достатъчно задоволени и щастливи че ще сте заедно още дълго време. Преодолеий страха и се отпусни в течението на удоволствието мила.... С увашение.; А.МИХАЙЛОВА НА 28г

22.   И на мен това не ми е проблем, даже някои ги възбужда. е вярно някой път ми е солено от устата й, но не ми пречи все пак си я моя хаха :D.
М22