Споделена история от Секс и интимност

Разнообразяване на секса с вибратор.
Здраейте мъж съм, с жена ми сме от доста години заедно.
Реших без да я питам да и купя вибратор с цел да го използваме като секс играчка по време на секса ни и да се разнообразиме по този начин.
Обаче като и казах какво искам тя категорично отказва, дори не иска да го докосне, а какво остава за нещо повече.
Дайте съвет какво да направя за да променя мнението и за това...
Дами на вас правили ли са ви такива подараци приятелите ви (мъжете ви) как ще реагирали на това? Или ако не са ви подарявали как бихте реагирали?
Какво мислите за използването на секс играчки повреме на секс?
Използвате ли такива"играчки"?
Как? :)
По ваша или негова инициатива?
Ще чакам отговорите ви...

Коментари

1.   Използването на секс играчки разнообразява секса. С удоволствие ги ползвам с половинката си. На нея й харесва да ги ползва и когато е сама, за да мастурбира.
М 30

2.   Не знам с каква цел искаш да накараш съпругата си да използва вибратор. Защо я караш на сила? Не искаш да правиш секс с нея ли? Или те е страх да не свършиш по-бързо? Ако е последното - не се притеснявай, ако тя те обича истински, тя няма да ти се подиграва за това, че свършваш бързо.

Ранджан

3.   Мъжът ми наскоро ме изненада с вибратор. Посмях се на подаръка, но когато по-късно го вкара в употреба ( по време на любовната игра, без дпредварително да го забележа), се възбудих доста.

4.   Аз много бих се зарадвала, ако моят приятел ми подари такъв подарък.

5.   То опре ли до там, че да се разнообразявате май магията си е отишла и се появява през няколко месеца или години. Така са ми казвали женени мьже мои приятели, които ми споделят като мьж на мьж. Казват че каквото и да опитат всичко свьршва с времето и пак са там от кьдето е трьгнало всичко.

За този проблем явно решение няма, а само тьрпение. Ако имате деца изучете ги, а после вече като искате кой от кьде и си тьрсете нова изгора. Но не прецаквай детето си ако имаш такова заради вашите проблеми. ( лично мнение )

6.   Вероятно не е съгласна да го използвате заедно? Аз бих се зарадвала на подаръка. Всеки е различен.

7.   От автора:
До номер 2 - От доста време сме заено и мога да се контролирам, не свършвам бързо, напротив. Не искам нищо насила искам малко занообразие.
до номер 3 - и аз на това се надявам да и хареса
до нмер 4- а защо не му кажеш че искаш?
до номер 5 - ако под магията имаш предвид секс не не се появява толкова радко съвсем редовен си е половия ни живот (проблемите са нормални като при всички, дребни битови скандали :) )

8.   Пич, не се коркай, това че не иска е първо защото не и се вярва, че това е естествения начин да бъде задоволена, защото не смята че е курва да и завират разни неща, вибратори крастваци, свещи и кой знае още какво и не мисли че е редно. Още повече може да я кефи повече маструбирането, а не ръгането. Затова говори с нея, кажи и че я обичаш и това просто те възбужда, обясни и как искаш да си на две места едновременно или просто искаш да и дадеш няколко сантиметра повече любов.

9.   Много ще се зарадвам и задължително ще го употребявам :D

11.   Бих се зарадвала на подобен подарък :)
А относно нейната реакция-смутила се е и явно не е много по експериментите.
Дай и време да свикне, може би някой ден ще го изпробва тайно, ей така от любопитство. :)
Хубаво е, че не очакваш само тя да е инициатор на разнообразието в секса-човек трябва да поддържа тръпката!
Успех!

12.   Вибраторът се препоръчва за мастурбация. Самият факт, че е предмет малко утежнява нещата, щом така или иначе правите секс. Едно е да мастурбира пред теб с ръка и да го правите взаимно, съвсем различно е да ползвате вибратор като играчка
вибраторът не е за всяка дама, дори и за самотните такива. Някои имат страх да си завират разни неща. Ако толкова държиш на играчка, по-добре заложи на стрийп-тоалет, на някакъв нежен предмет за клиторна стимулация, а не точно вибратор с вкарване. Каквито и мнения тук да има за вибраторите, едно е ясно - просто вибраторът не е за всяка лейди.
Разбирам те, че като мъж ти се иска нещо по-мръснишко вече. Да изживееш нещо такова със собствената си жена е предимно възбуждащо и предизвикателно в дългата връзка. Но не всеки е готов за това. Ако нямате други определени проблеми и просто копнееш за страстен секс и малко мръснишко разнообразие, опитай се да и го обясниш нежно и ласкаво, без да настояваш, да я убедиш, че сигурно ще и хареса. По-добре двамата да пробвате, отколкото да започне да ти се върти мисълта да пробваш другаде. Дано успеете!

13.   Мисля, че се срамува. Щом сте дългогодишни партньори, тя те възприема като добър приятел, не като секс-партньор. само. С друг ще се отпусне, просто защото не се познават. Понякога така се случва. Какво е решението? Да си търпелив и по-нататък отново да опиташ. Сподели собствените си чувства, не казвай, че сексът с нея е скучен /защото тя това си мисли/, а че искаш да стане още по-страхотен и интересен. Ако тя е срамежлива и със закостенели разбирания, не знам какво да те посъветвам.
Не забравяй, че има голяма разлика такова нещо да ти подари мъжът ти, от това да го направи приятелят ти. Различно е. Казвам го, защото имам 12годишен брак и деца. Имали сме всякакви моменти в секса. Лично аз съм "за" подобни играчки и бих се зарадвала, но мъжът ми е свенлив и "не ги разбира тия работи". В същото време не се стеснява да гледа порно, но с мен не би вкарал играчка в секса. Въпрос на възприятия и разбиране на нещата, особено за хора, които отдавна са минали 30те. При по-младите сигурно е по-лесно. За да ти помогна да си дадеш някои отговори, задавам ти следните въпроси, ако на тях отговора е "не", значи има над какво да поработите. Ако е "да", значи с времето има вероятност тя да се съгласи. Въпросите : 1 Жена ти мастурбира ли сама пред теб до края? 2 Жена ти прави ли ти стрийптиз и правите ли го на светло? 3 Правите ли анална любов? 4Забавлявате ли се като се снимате голи или като я снимаш ти гола в различни неприлични пози? 5 Вкарвате ли храна в секса/мазане със сметана и облизване например, класическото или нещо друго подобно/? 5Тя харесва ли ново еротично бельо и правила ли го е за теб през последните 5 години? 5 Позволява ли да и целуваш ануса и да проникваш с език? -този въпрос е отправен и към теб.
Ако сте правили поне половината от тези неща, те също разнообразяват секса и вдигат адреналина.

14.   Номер 13 на повечето овъпроси отговорът е да :)
И аз си мисля че след време е възможно и тя сама да си поиска да го пробваме.
За сега си караме със стандартния секс :):)

15.   Най-хубавят подарък, които ми е правило гадже, е именно вибратор! Как може жена ти да се дърпа не разбирам. Ние си имаме различни по размери и по функция вибратори, с които се довършваме. Препоръчвам ти да купиш малък вибратор с който да я помолиш да ти помасажира тестисите. Тя сама ще дойде надявам се до идеята, какво може да направи и за себе си с него. Успех!