Споделена история от Секс и интимност

Болки
Здравейте на всички, аз съм момиче и не съм девствена вече от доста време. Но в секса с приятеля ми почти при всеки акт изпитвам болка и това е така от дълго време. Особено при кучешката поза боли ме ниско долу и все едно ми се пикае, а също и когато съм с крака вдигнати на раменете му. Някой имал ли е подобен проблем, можете ли да ме посъветвате нещо. Мерси предварително ;)

Коментари

1.   Здравей, когато краката са ти вдигнати на раменете му, най- вероятно пенисът му се докосва до шийка на матката и мен ме боли в тази поза и не я практикувам, нормално е да те боли. При задната не съм сигурна дали може да се получи това същото, но може да е от темпото, смисъл ако доста бързо го прави или не е достатъчно внимателен. Успех :)

2.   Аз имам същия проблем, само където мен не ме боли всеки път, но когато стане е много неприятно, като режеща болка ниско долу. Поразрових се из нета и до колкото разбрах това може да е признак на някакви по-сериозни инфекции и възпалителни процеси. Аз съм решила да отида на преглед съвсем скоро. По-добре го направи и ти.

3.   И мен ме боли като са ми вдигнати краката. за това като сме в тази поза го даваме по-бавничко. голям му е молива радвай се

4.   Съгласна съм с 1 при бързото темпо и аз изпитвам болка кажи му да намали малко темпото.. :))

5.   В началото на половия ми живот, преди 7-8 години и мен ме болеше на задна, но сега ми е най-любимата поза! А пък с вдигнати крака на раменетенна мъжа винаги съм свършвала за отрицателно време! Разбира се, че е важно да си възбудена поне малко за да правиш секс.

6.   КАКВАТО И ДА Е БОЛКА в секса, която е свързана с матката и шийката, както и с яйчниците /ниско вляво/ е винаги продиктувана от сериозна инфекция, която може и да е стара, от раничка на шийката или ако сте в предменструален период, когато матката набъбва също като при бременност, тогава болката е почти задължителна. При здрав организъм, без инфекции няма никаква причина да има болка от този тип, дори при по-голям член.
Най-честите причинители на подобни болки /особено при гореспоменатите пози/ са хламидиите, които се откриват с кръвен тест. В никакъв случай не се успокоявайте, че поради големината на пениса е причината. Девствеността също няма нищо общо, когато говорим за болка, която усещате като локализирана в корема, а не по лигавицата на входа /да речем, че раната ви не е зарасла от разкъсания химен/.

Съветвам всички млади момичета след първи полов контакт, в рамките на три месеца от началото му, задължително да посетят гинеколог и да си направят цитонамазка за откриване на евентуални бактерии и зарази, някои от които се предават от мъжа без той да има каквито и да било оплаквания /т. е. смята, че е здрав/, но при жената могат да бъдат крайно опасни и доста упорити, много често това са и причините за нарушаване на репродуктивната дейност на жената, малформации и тежки бременности, именно поради такива прекарани инфекции, които не са открити и лекувани навреме. Успех!

7.   Боли, ако не си достатъчно възбудена!

8.   Иди на лекар, да се спокойна, защото някой път става дума за скрита инфекция.

9.   Аз така разбрах че имам киста :-(
Не се плаши, но отиди на лекар.

Успех и дано не е нещо сериозно :-)

Ема 24 г.

10.   Да и мен ме боли, и като че ли леко пари шийката на матката ми. Дори понякога по време на секс и след секс ме боли. Някой да знае защо?
Таня 19г

11.   На мъжете често им липсват сантиметри. На жените също. Размера понякога има значение