Споделена история от Секс и интимност

Колко дълго (като време) обичате да правите секс?
Колко дълго (като време) обичате да правите секс? И към дамите въпрос-при по-дълъг полов акт пресъхва ли ви влагалището?

Коментари

1.   Зависи какво включва сексът и колко е любим човекът... понякога 5-10 минути, понякога - до зори..

2.   Все още не мога да разбера защо сексът е толкова важен в една връзка.

3.   Все още не мога да разбера защо номер 2 не може да разбере защо сексът е толкова важен в една връзка.

4.   Все още не мога да разбера защо номера 2 и 3 не разбират, че сексът е важен в една връзка, но не е най-важният.

5.   Около 20-30 минути.

6.   5 минути са ми достатъчни.. Сексът е най-гадното нещо което познавам!!!
Мразя секса!!!! Правя го само защото целият свят го обича мамка му!!!

7.   Авторката:Тука не обсъждаме колко е важен, а колко е дълъг като време...

8.   На мен ми напълно достатъчен половин час.
След това вече е състезание.
ж-27

9.   Нека тогава аз ви обясня, че колкото и да не е "най-важен" сексът, ако не върви... и връзката не върви ;-)
Иначе аз обичам да правя секс по цяла нощ... Някакси винаги се получава така, че след като свършим един път и искаме още и още, и така докато не припаднем по изгрев :-D

Ж25

10.   А аз не мога да разбера защо 2, 3, 4 трябва да коментират това :D

11.   Обичам няколко пъти на денонощие по 15-20 минути :)

12.   40 минути е добре :) Ама много малко мъже го могат.
Ж26

13.   Помня като се запознах с гаджето секса траеше до към 8 часа. След 3/4 години със зор стигаше до около 30-ина минути. Смених гаджето и помня че го правехме към 6 часа.

14.   Според мен, нормалния полов акт, трябва да трае около 50-60 минути. Преди това една продължителна любовна игра, а след това опитваш да избягваш оргазма, докато повече не можеш да се сдържиш и свършваш след около 30минути да речем... Тогава винаги оргазмът е най-хубав <3

15.   Авторката:
към N13 -как издържате толкова дълго? Как поддржате влагалището толкова дълго време влажно?
към N14-браво и аз мисля, че така е най-хубаво

16.   Добър Вечер (18:30) на всички, може би малко не навременна намеса от моя страна, но все пак и Аз да си кажа:
тъй като в въпроса не е уточнено дали става въпрос за същинския полов акт (постапателните движения ; проникването и т. н. ) или секса като цяло (целувки, милувки, закачки... до секса )... мненията се деля да две :
1. Секса (проникването) при мъжа средно трае между 2-5 мин. по световни данни....
П. п. Имам една известна "Пеперуда" зовяща се "Чучолина" която е описала в книгата си доста интересни факти... та там тя твърди че всеки мъж при нея свършва за 7 секунди... каде е истината не знам... :)
2. Секса (като цяло)... може да продължи и часове, това изцяло зависи от двамата, тримата... дозината участници :)

Дано съм бил поне малко полезен :-Р

17.   Няма определено времетраене ;-) всичко зависи от партньорите колко се обичат.. примерно аз съм с момче, което е лудоо по мен и в момена в който тръгнем да правим секс му се свършва, но се старае и спира.. но има път в който вообще не му се свършва и продължава около 45-50мин.. неможе да има определено време ;) просто зависи от настроение, до колко се обичате а и всеки му харесва различно.. за мен лично 5 мин са много малко : ) поне половин час : ) надявам се да съм ти помогнала : ) ;р

18.   А аз все още не мога да разбера, защо номера 2, 3, 4 и 10 все още не може да разберат защо коментират изобщо :D

19.   Номер 2,3,4,10,18 много интересно се разви темата, благодарение на вашата намеса

20.   Здравей и аз съм на мнение че всияко зависи от партньорите :) Аз примерно съм на 21 години имах дългогодишен приятел и правихме добър секс аз дори си мислех че еидеален.. всеки път продължаваше различно но за около 40 -50 мин средно беше... след като се разделихме аз дълго нямах партньор.. песле срещнах едно момче което свършваше много бързо но можеше да прави секс по цели нощи естествено на мен това не ми допадаше много, но горе долу 2-3 месеца продължи връзката ни... Наскоро започнах да излизам и да правя секс с друго момче, което го познавам добре и никога не съм си мислила че ще прави такъв секс.. за сега само 2 пъти сме го правили но всичко беше като на филм продължаваше около 2 часа(никога преди това не съм си и помисляла че мога да издържа толкова) но аз дори не ги усещах даже ми се е искало още и още както и на него.. според мен всичко е до привличане и страст :)

21.   От 20-30 мин любовна игра (целувки, гушкане, баране, а после малко свирки за да го подразня малко ;-) ).
После закачки тук и там, а самият акт - правили сме го до 20-30 минути, но като спирахме за малко за да не свършваме.

И винаги си ми е мокричка - както бе писал един тук в сайта :'Псуват ни после чаршафите '', защото си става река.

Хубаво е да го правиш, да не е всичко, но от време на време си трябва ;-).
Ако не ми се прави - и със свирка се разминава, но винаги се съгласявам, защото ни е кеф.
На него - че му правя хубаво - на мен - че на него му харесва :-)
А и аз не оставам без нищо :-)
Когато обичаш някого само да го гушкаш ти е достатъчно, за да си щастлив <3
Поне при мен е така :-)

Ема 24г.

22.   А като правите по-дълго време секс, пресъхва ли ви влагалището и използвате ли лубриканти?

23.   Най-често по 1 час. Ако продължи от 2 часа и нагоре понякога поизсъхвам.

24.   Така и аз да не остана от "не коментиралите" темата. Секса е важен и според мен се намества до най-важните неща за една връзка. Ако няма постоянен секс връзката рано или късно започва да се разпада. Жените се изпълват с комплекси, променят отношението към половинката си, а мъжете имат просто физическа и психическа нужда да правят редовно секс. Освен това секса сближава двойките и до известна степен намаля недоразуменията между съответните души. За мен лично секса е като шоколада - не мога без него! Във всички случай и двамата( или повече ) човека се чувстват добре. За да бъде секса достатъчно добър, че да се хареса и на двамата души той не трябва да е нито много кратък, нито пък с часове наред, според мен. Моя приятел издържа не повече от 5-6 минути, но винаги се е опитвал да компенсира с така наречената любовна игра, така че в рамките на неговото време да успея и аз да се чувствам задоволена. Обичта и страстта, която изпитваме един към друг и пренасяме в секса прави нещата доста по-простички. Разбира се аз като жена съм искала понякога и секс до сутринта, но след 2-рия час се чувствам като смачкана и изсъхнала кърпа. Затова и предпочитам секс в рамките на 30-40 минути, но с желание и страст, отколкото 3-4 часа клатене, което в някой случай искаш просто да спре.