Споделена история от Секс и интимност

Голяма възраст
Здравейте, отскоро имам приятел почти на 40 години... аз съм значително по- млада от него... той е красив, богат и поддържан - тренира и спортува много... притеснява ме бъдещият ни сексуален живот - до момента съм му правила само орална любов - нямаше никакви проблеми със свършването, дори се възбуди 2-3 пъти и свърши за около 15 мин. , на сутринта беше отново възбуден... но докога ще продължава така... нямам опит с толкова възрастни мъже - въпросът ми е докога той ще може да "бъде наистина мъж " и да може да се възбуди:)
Предварително ви благодаря. Хубав ден.

Коментари

1.   Авторке, първият ми съвет към теб е да почнеш да четеш някакви книжки на книжовен български език. Няма такова животно като „голяма възраст“ - възрастта може да бъде „висока“ или „ниска“, един човек е голям или малък например, една сграда е голяма, малка, ниска, висока, но възрастта не може да бъде „голяма“.

Колкото до останалото - един мъж на 40 г. е в разцвета на силите си. Ако не пуши много, не пие алкохол, няма свръхтегло и не пие бетаблокери (хапчета за кръвно), той ще ти върши работа десетилетия. Мъжът ми например е на 55 г. и правим всеки ден секс, днес е къде-къде по-добър в леглото от преди 10 години да кажем. Той има братовчед на 65 г., който си има съвсем нормален сексуален живот без медкаменти, но въпросният води много активен начин на живот. Зависи си всичко от това, дали човек е здрав или не. Познавам импотентен мъж на 25 г., който има наднормено тегло, взима хапчета за високо кръвно и заради това не може да вдигне самолета.
Друг въпрос трябва да те интересува повече - защо един успял, заможен, образован, поддържан мъж на 40 г. иска да бъде с жена, която пише „голяма възраст“ и сигурно не е прочела и една книга в живота си?
Мислиш ли, че този мъж ще остане с теб достатачно дълго, за да остарее и да спре да ти върши работа?
Затова те съветвам да не си губиш времето с подобни мисли. Наслаждавай се на любовника си, докато е още с теб, но ако искаш да го задържиш, наблегни на образование и ЧЕТЕНЕ, защото тези мъже обичат да консумират временно момичета като теб, но само образованата, интересната жена може да се задържи с такъв мъж за по-дълго.
Успех все пак и умната!

2.   Ако питаш докога ще му става... според мен това, че на мъжете спира да им става на определена възраст е мит. Щом на дядовците им става, начи... не се притеснявай :D

3.   :DDDDDDDDD Ама ти описа като дядо мъж в най-силните си години, когато се възбужда и от едни високи токчета, както се казва. проблемът вероятно е ТВОЯТА възраст, а не неговата. дано да имаш поне 15:(