Споделена история от Секс и интимност

Непреодолим страх
Здравейте,
искам предварително да благодаря на хората, които ще си направят труда да седнат и да изкажат мнението си по въпроса.
Преди 3 месеца аз и приятеля ми решихме да изгубим девствеността си. И какво се случи. Казах му, че съм готова и той започна много бавно и внимателно да пъха пръста си. След което се опита да пъхне два пръста, но не успя. Каза, че е много тясно и повече не опита. От тогава той има някакъв проблем на психическа основа. Той много иска да го направим, но той самият не си може да пробва. Отварянето, въобще на момиче, му се струва невъзможно.
Ако някой от вас, читатели, може да помогне, бих Ви била много благодарна!

Коментари

1.   Е трябва да е малко по-решителен, няма начин. Ама и ти трябва да го окуражиш, за която цел трябва да се въоръжиш с търпение и да стискаш зъби, понеже ако те заболи и се разврякаш, съвсем ще откажеш човека. Трябва си малко повече усилие и достатъчно голяма възбуда и у двамата, понеже ако ти не си възбудена, съвсем ще се свиеш, а ако той не е, няма да може да свърши работата с недостатъчно твърд "инструмент". :)

2.   На колко години сте?
Ако сте под 17г. не се занимавайте с глупости.
Да, любопитно вие, но не сте готови за това.
Ако сте по-големи - ще намерите начин.
Като се възбуди човек винаги намира начин ;-)
Мен не ме боля, като го правих за първи път.
И със сегашният ми не ме боля(той ми беше вторият път защото разбрах, че първият е искал само да... :-Х бодне. ), а определено не му е малък "инструмента " :-)
И аз съм си тясна, но след малко "игра" няма проблеми.
Ако сте над 17г. опитайте - няма лошо.
Но ако се обичате, защото без любов и чувства - не е хубаво.
Аз така първия път исках само за да не съм девствена, но като не го обичах и исках - нищо не почувствах, а със този който обичам и искам ми е кеф :-)

3.   Ех, ами точно поради същата причина аз имах страх от секса ж продължение на година. И двамата не се отказвайте докато не стане. Естествено страстта трябва да е водеща. Трябва да сте стигнали върха на възбудата и да го направите, но моят съвет е да оставите пръстите настрана. Предполагам младежът има с какво да направи първата стъпка, а тя не е предвидена да се направи с пръсти. Спокойно и уверено!!
Алеса

4.   До № 1
Тя също е девствена доколкото разбрах. Мисля, че мъжът е този, който да окуражава. Все пак при момичетата има известна болка и страх. Нормално е да стиска зъби. Той трябва да е мил, нежен, да я успокоява и шепне как я обича и всичко ще е ок. Какви са тези глупости да не стиска зъби... И пак моето мнение е че с неопитен или с опитен няма значение - мъжът е този, който вдъхва кураж и сили. Да вземе да се стегне момъкът!

5.   Решили сте? Е, тогава няма спасение за страха ти. Защо просто не изчакате да се влюбите и възбудата да ви завладее напълно, какви са тези изкуствени начини за правене на секс? Не искам да обидя новите поколения, но нещата вървят към извращаване. Как ще го правите с пръст, вие добре ли сте? Само като си помисля какви гадости живуркат под ноктите! Първо пораснете, после се влюбете, после узрейте сексуално, накрая ползвайте презерватив и правете нещата без предварителен план, за да бъде истинско. Тогава дори няма да разбереш, че имало болка, защото няма да има. С уважение : една жена на 32!

6.   Защо изобщо спите с връстници? За първия път е подходящ опитен батко.

7.   Номер 6, защото не вс жени са курви, камо ли девствениците ;)