Споделена история от Секс и интимност

Искам да съм с нея, но искам и тръпката от хубавия секс
Аз съм мъж на 24 години от София, смея да твърдя, че съм интелигентен. Проблемът е, че имам сериозна приятелка, която много обичам,но....... Тя е проста асексуална, обича ме, не е спала с други, аз съм й първия, но не си пада по секса и е доста гнуслива от най - обикновенни неща. Искам да съм с нея, но искам и тръпката от хубавия секс. Чудя се дали не си намеря жена, с която да се забавляваме тайно понякога. Вие смятате ли дали е правилно и как да я намеря, трябва да е дискретно и без обвързване?

Коментари

1.   Смятам, че трябва да й останеш верен и да се опиташ да й покажеш всичко, което знаеш за секса.
Твърдиш, че я обичаш, но си готов да правиш секс с друга. Ако толкова много я обичаш, както казваш, остани с нея и опитай всичко. Говори й, обясни й какво означава за теб тя, но и какво означава сексът, попитай я какво би й харесало, лека - полека, бавно, тя ще се отпусне.
Ти си й първият мъж. Може би й е неудобно или не знае какво да прави.
Смятам, че й трябва време - не вярвам, че съществуват асексуални жени. Просто й трябва време.
Радвай се, че изобщо си намерил девствена жена! Та те са в Червената книгата!!!
Имаш уникалната възможност да й подариш ТИ всичко, за "тръпката от хубавия секс"...
Постарай се и ще останеш удовлетворен, вярвам.
Е.Н.

2.   За съжаление секса е много важен в една връзка-рано или късно ще го разбереш

3.   №2 - Автора вече го е разбрал, и точно затова е писал тук...

До автора - определно й трябва време. Още повече след като си й първия мъж, нормално е да има всякакви притеснения. Не бързай да се забавляваш с други, изчакай нея, говорои й на тази тема - малко по малко ще се отпусне.

4.   О да....

5.   Остани и верен както тя е вярна на теб.Попитаи я на нея какво и харесва в секса и ще видиш,че ще намериш допирни точки.Примерно тя много да харесва страсста,а ти бурния секс.Може би не иска да излезе поредната курва ,а иска да те зарадва и да ти прави неща за които не подозираш.Все пак ти си първия и мъж и може да е уплашена,но и даи време да преосмисли нещата.Хубаво е,че си намерил девствена жена,поне ще знаеш,че те обича повече от всичко

6.   Добър съвет от номер 1. Пробвай.

Ale

7.   И не само, че ще те обича повече от всичко, но и ще те помни цял живот, именно защото си й бил първият.
Нали не искаш да оставиш грозен и болезнен спомен в съзнанието й, като "мъжът, който ми показа какво удоволствие е секса, а след това незнайно защо ми изневери с друга."

Имай малко повече търпение, аз съм момиче, и горе-долу знам какво й е. Може да й се иска да опита много нови неща с теб, но просто да я е срам да си каже. За това, ти, като по-опитен, говори открито с нея, питай я какво харесва и какво я притеснява, и не спирай да се стараеш да й доставяш удоволствие. Сигурна съм, че в момент, в който най-малко очакваш, тя ще те изненада приятно и ще ти върне тъпкано всички красиви моменти. ;)
Успех! :)

8.   1,5 и 7. Вие май не четете.Човека е писал,че на момата секса не и харесва.Явно нещо не и е наред.Аз бих се насочил към друга.Не нямам впредвид да и изневеряваш,а изцяло да я замениш.Сега не и харесва секса ,а сигурно и да я целуваш.След време няма да и харесва дори да я прегръщаш и даже да я докосваш.Разкарай я човече!!Разкарай я преди да си я заобичал още по-силно!!Нещата няма да се оправят ,а ще стават все по-зле.Тя няма да се промени никога.

9.   Номер 8, ти пък откъде си толкова сигурен?!! За момичето всичко е ново и непознато, страх я е да експериментира, да опитва нови неща, страх я е да се отпусне. Аз съм по-сигурна от теб в това, което казвам, защото и аз съм се чувствала така!
Не мисля, че момичето е болно или има някакви отклонения или каквото и да било! Просто все още не се е престрашила.
Скъпи авторе, ако я обичаш, не я изоставяй. Сигурна съм, че и тя те обича. Опитай се да я разбереш и бъди до нея. Не се съмнявай, че след време тя ще ти се отблагодари за всички ласки. (Казвам го от опит).
От номер 7.

10.   Aз съм 2 - подкрепям номер 8! Nяма какво да я учи и мъчи-една жена или е страстна или не е и това е положението-ако задълбочите се приготви за вечно неудоволетворение и изневери от твоя страна-вечно ще си искаш и тя вечно ще ти се дърпа докато се разделите и двамата нещастни и неразбрани

11.   Ако я обичаш бъди с нея, може и с времето да я попромениш. Но все пак говорете за това, открито, обясни й от какво имаш нужда. Другия вариант е.... ти го каза. Аз имам познат който е на 24 и има същия проблем. Среща се понякога с една доста по-голяма жена. Чувства се добре, но продължава да обича неговото момиче. И все пак изневярата е рисков фактор. Помисли си добре.

12.   Pазлични хора различни мнения ! Ти сам трябва да разбереш дали наистина я обичаш и дали ще имаш тарпение докато тя се отпусне и баде себе си , защото може би се притеснява!Не оставяй момичето си и не си търси друга предразполагай я обграждай я с нежност и внимание! :) Успех
К

13.   Може пък в теб да е проблема. Да не можеш да я възбудиш достатъчно и поради тази причина самият сексуален акт да й е неприятен и дори болезнен.
На мен секса с първия ми мъж в началото също не ми харесваше, много вода изтече докато започнах да изпитвам удоволствие.

14.   Трябва да се гордееш, че имаш такъв човек до себе си и трябва да я цениш. Не бързай, имай търпение към нея и я обичай, а ииии това дето са ти го писали по горе не е вярно. Няма нищо общо между целувките и секса, всъщност има много общо, но са две съвсем различни неща. Опитвай бавно и не дей да изневеряваш, в противен случай не я заслужаваш и ще си глупак. "Честа на жената е достойнство на мъжа!"

15.   Как да я цени, той има нужда от друго?? Намери друга, но зарязвай тази? Няма да си щастлив така