Споделена история от Секс и интимност

Как загубихте девствеността си?
Аз бях на 16, ходех 1 година с приятела ми. Той беше на 28. Една вечер, след като се прибирахме от кафе, спря колата на едно закътано място и започнахме да говорим много, на всякакви теми, бяхме гушнати на задната седалка и всичко беше чудесно. И Изведнъж той ме попита- "Искаш ли да го направим", отговорът беше- ДА. Бях готова, усещах го отвътре, чувствах, че го желая и то много силно. Всичко беше толкова прекрасно, слушахме балади, той беше много мил, успя да ме предразположи по най- добрия начин. Чувствах се като пирцеса, бях на 7-то небе, не усетих почти никаква болка. След като всичко приключи, той ме гушна и ми каза- " Вече си жена, моята жена, ще си те пазя и няма да те дам на никой". Чувството беше неуписуемо... Вече 9 години помня този момент, незабравим е за мен и когато си припомням този ден, се чувствам... Дори не мога да го опиша с думи... Цял живот ще го помня.

Коментари

51-100 от 110

58.   Още не съм чакам някоя жена да ми я открадне :)

60.   на 13 у тях след кино. беше прекрасно. той беше на 15 без малко и вече го беше правил. направи го много внимателно.

61.   Бях на 16 на морето след като изпуших доста трева с 20 годишен барабанист.. бях избягала от вкъщи и изобщо не съжелявам... беше супер :) хахах

62.   Така... моят първи път беше на 29. 01. 2007 (хах, всичко помня), беше с тогавашния ми приятел, който беше на 18, а на мен ми оставаше месец да навърша 15г. Не беше нищо особено, болеше ме и кръв си имаше и всичко. Не съжалявам, въпреки че мисля, че бях твърде малка и не достатъчно готова за това!

63.   Чакай малко задължително ли е да сме я загубили?

№54 не си най-малка аз бях почти на 9 :Д Майко, ако родителите ви прочетат какво пишете ще се гръмнат. На 13-14 ще се натискат пък още името не си знаят после ще ревете като забременеете или не можете да имате деца. На 13 била готова... полека само и аз на 3 бях готов да тръгна на даскало, ама трябваше да изчакам докато направя 7. Какво да се прави такъв е живота. Как не ви е срам и се обзалагам, че повечето от вас пубери такива даже и не съжалявате, ама как то вие за всичко сте готови бе моля ви са във вас не се и съмнявам. Даже и на родителите си не казват ем хубаво като вие станете майки да видим как ще реагирате като дъщеря ви ви изпраска думите: " Мамо бременна съм, ама бях готова" Абе к'во да кажа вече значи сте готови да се чукате наляво надясно, а да започнете работа да се изнесете вкъщи не сте готови нали? Ама разбира се, че за това вие сте малки още, ама да се Е**те сте големи нали? Грозна работа после аз съм различна аз съм такава аз съм онакава всички мацета сте еднакви никой не може нищо различно да види в вас ха ха и след време вие ще представяте България пред света не ми се мисли най-вероятно проститутките от другите страни ще идват да "работят" тука. Гледайте новините вижте децата учат представят ни пред света чрез спорта, футбола, географията, а вие какво? Ето българин майстори изобретение, което за мен ще се купува от цял свят, а вие? В София да не говорим какво става пък ся протести отвсякъде и деца колкото вас има дори дето ходят да протестират, защото ги е грижа за нещо пък вие.... ами какво да ви кажа натискайте се по площадките и колите то и без това друго вече не ви остава на вас. После големи били...!!! Големите сте само колкото да ви зашлевят по един шамар вашите и да се свършва.
Сантяго

64.   Това е най-хубавото нещо, което може да ти каже мъж. Невероятна история, аз настръхнах... щастливка си!

65.   Не съм я изгубил-мъж на 37.

66.   амиаз съм момиче на 16, 1 вия ми път беше на 14, тогавашният ми приятел беше на 17.. с негоо ходехме 1 година и 2 месеца.. , направихме го на 10 месец, и на 2 та ни беше за 1 ви път.. , . Ще излъжа ако кажа, че не е боляло и, че е нямало кръв.. :) имаше..! // та как започна всичко.. : ;д.. // бяхме в тях, натискхме се, целувахме се и така... обичайните неща.. и след това се съблякохме такаде той.. , аз си бях по сутиен и гащичкии.. :).. и така, той ме попита дали искам да го направим.. и аз се съгласих. :).. болеше ме... но той спираше.. , след това пак.. икогато стана работата. мене мн ме болеше и той даже не можа да свърши, но казах му да спре и той спря.. , целуна ме. и ме гушна, На следващия ден ме беше изсрам да го погледна но беше нормално :)

67.   Не разбирам какъв е проблема, че някои са изгубили по-рано девствеността си. Сексът е хубаво нещо, нито е срамно, нито незаконно. Решили са, направили са го.
Аз лично никога не съм свързвала секса с любовта, за мен той просто е приятно изживяване, отпускане от стреса, но това далеч не значи, че го правя със случайни хора, както най-вероятно ще предположите от изказването ми.
Загубих девствеността си на 14, с момче, което ми бе гадже едва от седмица, и не обичах. Беше пълен провал, той нямаше почти никакъв опит в леглото, нямаше кръв, нямаше и болка. Имаше само удоволствие, странно, неизпитвано досега, въпреки неопитността ни. До ден днешен с въпросното момче сме много добри приятели.
Ж 22

68.   Аз я изкубих на 15 случи се на един купон в нас тогава се запознахме и много се харесахме но тя си беше загубила девственоста. И така започнахме с танци после целувки и накрая отидохме в другата стая тя си пъхна руката в дънките ми и започна да ме обарва. След това стана и започна да се съблича и пак доиде при мен на кревата, събу ми дънките и ми седна на к**А и започна да си турка дупето. После ме пита дали сум готов и аз и отговорих да. Бях малко схванат но тя ме караше да се отпусна. И така стана първият ми път но не беше с девствено момиче. Някои ако може да ми каже как да подходя с девствено момиче?? Мерси предварително!!

69.   На 16 бях, тогава се бяхме запознали преди броени дни и за мен беше най -прекрасното момче на 22. Беше мил и много внимателен. Най -важното опитен.
Беше ми първата от двете големи любови, после ходихме около 2 години, но за съжаление така и не си паснахме.

70.   Бях нa 17, сегa съм нa 23. Той беше всичко зa мен, и вечно ще го помня, докaто зa него бях крaсивото укрaшение, което всички искaхa дa имaт... чaкa ме четири или пет месецa, не помня точно... зaведе ме у тях, но нямaше ромaнтикa по скоро гимнaстикa, кaк ли не бяхме, зa мен беше ново и стрaнно но нямaше много удоволствие, зa него незнaм, след време рaзбрaх, че голямaтa му стрaст е дa е първи... след товa поискa орaлнa, a aз го зaрaглеждaх -беше прекрaсен, все едно цял живот го бях прaвилa, много ми хaресa. Когaто приключи, стaнaх и отидохме в бaнятa, помня че му кaзaх че зaкъснявaм зa срещa, той гледaше не вярвaщо... помня че няколко пъти ме питa дaли той е първия, хaххa добре че имaше кръв... кaзa че съм нaй-опитнaтa му девственицa, което ме нaрaни, и тaкa.... спря дa звъни и дa се виждaме, търсих го, искaх го... но той постигнa целтa си и изчезнa. Със следвaщият с когото съм и до днес открих и продължaвaм дa откривaм удоволaтвието, нямaме зaдръжки, пълнa свободa зa всичко, винaги ни е кaто зa първи път, диво и бурно... Вaжно е с прaвилния човек, не бройките... :)

71.   Аз съм на 17 и изгубих девственоста си едва преди 5 дни. С моето момче което е на 18. Бяхме в 11 през ноща на един отдалечен от Приморско плаж. Той беше запалил огън и ми свиреше на китарата си. В един момент той и целуна и ме събори нежно на одеялото. Беше нежен и дори ме попита дали ме боли и да спре но аз му отказах. Чувствах леко разтягане, болка но приятна болка и т. н. продължихме чак до сутринта... Още сме заедно и не мислим да се разделяме

72.   Аз много съжалявам, че го направих, но за жалост не мога да върна времето назад.. Та на 15 съм и преди 8 месеца с едно момче, което си падаше курвар, но аз не знаех тази подробост... една вечер бяхме в тях с най-добрата ми приятелка и най-добрия ни общ приятел :Д и се понапихме, но нищо.. прибрах се към 23 и говорихме по скайп до 5:30 и той предложи да отида в тях и още чатната от предната вечер и наивна, както винаги, си хванах партакешите и си хванах автобуса и отидох... 1-во легнахме и се гушнахме и се целувахме, но не съм предполагала даже, че може да се стигне до там.. и той почна да ме съблича и да.. казах му, че не искам и, че не съм готова и той каза добре няма, няма, ноо това няма беше лъжа, защото докато се усетих го вкара и ме стискаше да не се дръпна, просто ракъв шамар му вкарах, че после 1 час му стоя червена бузата, ама си казах като е почнал поне да видя какво е това секс и да... след няколко дена скъса с мен, защото не исках да му пусна отново... до преди 3-4 месеца все още бях влюбена в него въпреки всичко, ноо... а вчера излязохме на кафе и се държа както винаги.. пълен задник.. и ми правеше коментари, че той ми е направил сефтето.. все едно се хвалеше.. но може би това ми харесва в него, защото е директен, но знае как да се държи като цяло, защото аз ппц не съм никак лесна... или поне тогава не бях, но успя да ме предразположи и да... така де до сега секс не съм правила и не възнамерявам да правя в близкото бъдеще.. искам поне 2-рия ми път да мога да го запомня с добро и да е с човек, който да си струва... :)

74.   На 16 бях, а приятеля ми на 18, с него ходихме вече 6 месеца. Беше на 20. 12. 2012г. На него му беше за 2-ри път, нямаше кой знае колко опит от 1-я си... Както и да е. Аз се чувствах готова, но като дойте момента си притесних. Много ме боля. Той постоянно ми повтаряше "Спокойно, спокойно! " и ми галеше косата. :D Смешна работа... След това стояхме прегърнати с часове... Трябваха ми около 4 месеца да започна да изпитвам удоволствие.
Още сме заедно. Скоро направихме 1 година и 2 месеца.
Този момент ще го помня вечно, защото беше с човек, който обичам. :)))

75.   Беше два месеца преди да навърша 14. Имах приятел, който ми сваляше звезди, в който бях влюбена до полуда. След 8 месечна връзка без никакво препиране от негова страна, след рождения ден на една приятелка бях леко пияна. Той дойде да ме изпрати, поканих го да ядем шоколад ;д и нещо ми стана. Той опули едни очи, придружени от въпроса "Наистина ли"? И така се случи.. не ме боля изобщо. Иначе лапешка работа. След няма и месец вече не си бяхме интересни и за глупости, направихме един скандал, след който нито съм го виждала, нито съм го чувала. Определях си го това ранно започване на полов живот като грешка, от която страдах. След като поотраснах осъзнах, че все някога е щяло да се случи, зарадвах се, понеже е можело да се стигне до болести, бременност, и признах, че това е единственото момче, което съм обичала истински.
Ж. 21

76.   Първият ми път бях на 15 и половина занимавах се с едно момче от кратко време. Един ден той искаше да отидем в тях да гледаме филм аз се съгласих въпреки че осъзнавах какво ще стане. Когато отидохме уж да гледаме филм всичко стана от себе си. Беше добро изкарване но не се задържахме след това да и било най-много около седмица. Но и сега ако ме питат няма да кажа, че не ми е харесало само заради човека с когото съм го направила. Беше грешен но след тази случка се осъзнах за напред и вече всичко беше различно!

77.   Интересно ми е едно нещо... Изказването на №63... Какво общо има секса със ученето... Аз също не мисля, че за едно 13-14 годишно момиче е нормално да прави секс като се има в предвид, че на някои още не им е дошъл менструалният цикъл.. Но кой каза, че 16-17 годишните не са способни на любов.. Всеки мозък и тяло съзрява по различно време... Не можеш да кажеш и да си сигурен в думите си... Жалко, че ти не си изпитал любов на 16 или на 17. Разбира се има нещо, което много ме шокира, как 15 годишно момиче прави секс с 28 годишно момче.. ей това не го разбирам... какво е специалното... как може да се влюби 28 годишен в 15 годишна.. според мен просто я използва.. за да си вдига самочувствието, но това значи ли, че няма да има случеи, в които това няма да се случи?? Аз не зная и никой не знае... Не бива обаче да съдиш хората без да ги познаваш.. И да караш някой да съжалява, че е бил щастлив, по предтекст, че България нямала бъдеще, очевидно №63 е настояще, а като гледам то не е особено успешно, но поне някои хора не претедират, че България е много добре... И както се изказваш, какво искаш да кажеш СЕКСА ПРОВАЛЯ БЪЛГАРИЯ??? Наистина има момичета, в чиято глава е само мъжки с по 10 години по големи, купони, напивания... Ама има хора не само момичета, а и момчета, които са правили секс и това не е попречило на постиженията им и има хора, които го правят от любов, а не да се хвалят с това... И ето такива критики по- добре си ги дръжте за себе си, защото нямате право да съдите хората, независимо дали е било грешка да го направят... Ако сте безгрешни съдете ги, но не си избивайте комплексите от собствените си грешки на места, където бихте навредили на нечия психика, защото младитте хора в интервала между 15-19 години са с доста лабилна психика, и има момичета, които са го направили от любов... и когато говориш така, ги караш да съжаляват... и още нещо-след 12-тата година децата започват да се променят много, някои съзряват по-бавно, други по бързо, но дете на 13 години е едно, на 14 друго, на 15 мисли коренно различно вече, на 16 пак на 17 пак, на 18 пак... всяка година в тази възраст е от значение, много неща се променят за този период, макар че има хора на 19 които пак не са порастнали.. Така, че не слагайте всички под общ знаменател, не сте минали по пътя на някои хора, не сте изживели каквото са изживели те, не сте изпитали каквото са изпитали те, нямаме право да съдим никого за решенията му, независимо колко са правилни или грешни те за нас... И нямаш право №63 да съдиш какви ще са хората във България, по това кога са правили секс.. можеш да погледнеш грамотността сред учениците, може да погледнеш резултатите на изпитите и да кажеш тогава, че бъдещето не е обещаващо, но да съдиш кой колко акъл има и кой колко ще постигне по това кога е правил секс.. извинявай наистина ама не мисля, че е справедливо и вярно :))

78.   Моята я загубих на 15 :). Нищо особено приятелят ми е колкото мен, не ме боля много, ходихме две години после бяхме разделени две години и сега пак с него :) старата любов ръжда не хваща :)

79.   блудкава фалшификация

80.   На 17г. в дома на учителката ми по Химия, тя е на около 50г.
М20

81.   Девствена съм

Ж, 16

82.   *Syndrome браво на теб, мой човек.

83.   Аз изчаках да се омъжа (23г. ) и в първата брачна нощ (:

85.   Номер 66 и като си била по гащички как е проникнал в теб?

86.   Бях на 16, случи се у най-добрата ми приятелка. Помолих я да викна гаджето и тя се съгласи. Предостави ни спалнята на родителите и, хаха. Тя нямаше никаква идея, че ще го правим, казах и, че само ще се гушкаме. Не съжалявам, момчето до скоро време ми беше най-добър приятел. Колко хубави спомени имаме заедно не е истина :)

87.   Не съм (защото съм задръстеняк). М27

88.   така е помни се първия път аз бях на 14, а той на 27 съсед студент, ходих да ми пише домашните, стахме интимни и един ден той реши че е време дса ме чука, аз не исках много а, а не се дърпах, поблема беше че имаше голям пенис, дебел по точно, /аз един път съм видял на живо пишка на един съоченика на лагера ама беше малка и мека/ и много ме боля, ама после свикнах, ама интерсното беше че той живееше с техните и в уречения ден нямаш е къде да се начешем и нали е романтик ме заведе в, , , , , , , , , , мазата на коперацията , срам срам, таковахме се към 5 месеца и скъсахме и после... ми стана съпруг, хахаха, аз вече бян на 19, сега съм на 37 а той 50, ама все му е дебел ама малко мек, за сега съм му зиневерила сам 3 пъти, ама так става,

89.   Като правих секс я загубих.

90.   За мен това е един много приятен спомен. Случи се преди около година, когато бях на 17... С приятеля ми бяхме говорили доста относно първия ми път - какво очаквам, къде и как искам да го направим.. и така един ден когато бяхме у тях и прекарвахме време заедно, той предложи да го направим. Беше показвал желание и преди, но търпеливо изчакваше и аз да го пожелая. От своя страна аз отдавна се чувствах психически готова да опитам това хубаво нещо, за което всички говорят с наслада, но имах известен страх от евентуалната болка. Въпреки, че не изгарях от особено желание същия ден, имах доверие на приятеля си, а и бях любопитна затова се съгласих. Той беше много нежен, внимателен и всичко мина нормално със съвсем малко болка... когато приключихме се почувствах щастлива, че избрах именно този човек да бъде първия и осъзнах, че страховете ми за болката са били абсолютно напразни. И до днес се наслаждавам на страхотни преживявания с него. :))
Н. 18

93.   Много интересно четиво за всички онези, които после пишат какви са мъжете лоши и как само за едното е*ане си мислят, а те тези дето на 14-15 са се прое*али от луната са паднали - ама нейсе, ще се абонирам за темата, че ми е много интересно какъв живот водят онези, които "никога няма да забравя първия си път".

96.   Аз бях на 17 а той с 4 години по-голям от мен на 21. Много се обичахме, ходехме с него от 1 година и половина. Говорили сме по тази тема, но никога не е настоявал и не ме е притискал. Една вечер бях у тях, гледахме филм и се гушкахме. Той започна да ме целува и ме попита дали съм готова а аз му отговорих положително. Всичко беше като в приказка, каза ми, че ако ме боли ще спре. След това аз бях много щастлива, той също каза ми че ме обича и ще бъде винаги до мен. Никога няма да го забравя този момент!!

98.   Моят път беше тази година преди 19-дена.(01.04.2014) В една кула и в прочивм с една година съм по-голяма от теб.Честно да ти кажа,че и аз мисля че не бях готова и,че съм още дете, но се случи. ;х казах му,че не съм готова,но по едно време ме възбуди толкова,че сега не съм девствена и съжалявам.

99.   Първия ми път с жена бе кошмарен, дебела и грозна компаньонка на 18, чувствах се някак си тъпо че не съм правил секс, аз харесвах и свАлях едно момиче, но до сексуални контакти не стигнахме и в последствие пътищата ни се разделиха, към другите имах страшни претенции и много висока летва и ги отрязвах и се стигна до най-грешното решение с тая грозница, та после си мислех само за анален секс и нормалния секс не ме привличаше и жени над 50 кг ме отвръщаваха и до ден днешен е така, този път поддадох и тръгнах с едно момиче което ме свали и най-накрая намерих себе си, един нелеп секс първия път, една жестока грешка и рана която излекувах много трудно с много търпение с моята приятелка, аз се отвратих от женските вагини първия ми път, изпитвах емоционално и сексуално привличане към определен тип жени, дупетата им и орален секс, но не и нормален, вече не е така, внимавайте първия си път

100.   Първия ми път, ах как искам пак да изживея тези моменти и да върна времето назад, но не може остават само хубавите и незабравими спомени! Моят първи път беше през 2007, когато бях на 15, а гаджето ми на 22, с когото имахме доста дълга връзка. Преди да го направим той си мислеше, че аз не съм девствена, пък и не ме е питал, а мен ме беше срам да му кажа, че не съм правила секс. И си бях измислила план да го направим в басейн(беше лято)за да може да не се усети, че ми е първия от вида на кръвта, тъй като във водата няма да се забележи, но не стана във водата хем малко се притеснявах, хем не влизаше... За това един ден след доста несполучливи опити я в басейн я в кола го направихме в нас.. , , Секса'' продължи 5-10 мин.. бях истинско дърво, даже бях с блузка, беше ме срам да ми гледа гърдите, със сигурност на него не му е харесало! .. Интересното беше, че нямах абсолютно никаква кръв, и той не се усъмни че съм девствена.. Даже на скоро се видяхме и му казах, че той ми е бил първия, но не ми вярва понеже, , му влезнал без никакъв проблем и съм била широка''

101.   Жена, бях почти на 18 години, моят приятел беше на 20 години. Беше просто прекрасно! И двамата бяхме девствени. Бяхме в тях и гледахме филм гушнати, след като филма свърши той почна да ме целува нежно навсякъде, отначало бях малко притеснена, защото това ми е за пръв път и се срамувах да си покажа голотата на него, почти се бях разплакала, но той ме видя, хвана ме за ръката и ми каза "Няма страшно, ще бъда нежен, обичам те!" при което аз се отпуснах и го направихме. С него съм и до днес, сега съм 21 и съм сгодена за него. Много го обичам и се радвам, че съдбата ни събра! :)

102.   На 17 с една кака на 28. Смешна работа, плачевна бих казал, бях тийнейджър, който голо не беше виждал на живо. Излишно е да казвам че се изложих тотално пред нея, но тя се отнесе много добре с мен, не ми се смя или обижда, направо беше много печена. Все още съм и благодарен, на много провала с първия път и подигравките от първия партньор им оставят лош белег за цял живот, особено в комбинация с по-слаба психика.
На свой ред аз пък, 15 години по-късно, вече като опитен и разбиращ (това са оценки на партньорките ми) отраках друго момиче по същия начин.

Venom

103.   Към номер 16!Да,прав си,защото тези моменти не се забравят.Не съжалявай.Това е момент от живота и е напълно нормално.Аз съм девствена,но съм малка.Трябва да е на точното място,в точния момент с точното момче!Пожелавам ти успех!

104.   Хмм, ами аз съм на 18(момче/мъж) и го направих за първи път с приятелката ми, аз на 16 тя на 17. Бяхме гаджета от 1-на година и една вечер я поканих да излезнем навън (без да имам такива намерения) разхождахме се насам-натам и тя предложи да отидем
у тях и аз се съгласих. Техните не знам каде бяха :д. Седнахме, тя ме целуна и каза:"Искаш ли да го направим", а моя отговор беше малко смешен:"Еми, добре". Направихме го и после отидохме у нас и до към 22:30 седяхме и се гушкахме. После я изпратих вкъщи и казах:"Това ще го помня, докато не умра! . И така се обичаме и до днес. Планирам след като завърша да се оженя за нея, пък и тя така иска, така че. :) Айде успех на всички:)

105.   Бях на 16, а той беше на 20 висок, здрав мъж общо взето моят идеал. Често ми пишеше, много пъти ме канеше на кафе, но аз все не намирах време. Една вечер в 00:30 му написах смс "искаш ли да се видим" и той се съгласи. Стояхме и говорехме почти цяла нощ бяхме измръзнали от студ беше адска зима. Когато се прибрах не спрях да мисля за него. След една седмица той поиска да се видим и аз се съгласих. Бяхме в колата му в един парк, започна само с натискане, но продължи към секс когато му казах, че съм девствена няколко пъти ме попита дали съм сигурна, че го искам, а всичко в мен крещеше "да" Признавам, че болеше и не беше най-хубавият ми спомен, но вече сме 3 години заедно и не мога да си се представя по-щастлива!

106.   Аз бях на 16, тя на 15. Бяхме ходили с момичето 5 мес. и двамата бяхме девствени. Аз обаче си трая, викам си, тя ако иска, ще си каже. Обаче толкова се вживявам, че тя ми прави намеци вече, а аз не вдявам.

По едно време вече ми каза направо и викам ОК. Гледах предварително едно порно да видя как става работата. Викам, еми то лесна работа - лягаш върху нея, натискаш и готово.

Почваме ние, аз си лягам, нали, както по филма и натискам, обаче опира някъде и не става. Пробвам втори път, пак не става. На третия път тя не издържа и вика "Не уцелваш дупката. " Викам и: "Абе, как не уцелвам, във филма беше легнал точно така и стана. " Пробвам пак да уцеля, обаче не става.

Няма проблем, ще си помогна с ръка, за да го насоча. И това съм го виждал как става. Пробвах, обаче пак опира. Викам "Пак ли не уцелих? " Тя: "Абе, уцели, ама нещо не става. " Аз: "И таз добра, как така хем уцелвам, хем не влиза. По филмите е толкова лесно. Влиза като у тях си. "

Натискам, натискам, не става, тя явно се стегнала от притеснение. Отказах се. След половин час пак пробвам, пак зор малко, ама на края стана. О, викам, то било топло там. Тя започна вика "ооох", защото я боли, а аз мисля, че е от удоволствие и казвам "щом от първия път я скъсах так, смятай, ако го направя още няколко пъти ще стана ЕГАТИ ДЗВЕРА" И докато си го помисля, вкарвам 5 пъти и на шестия хоооп, айдееее - толкова беше.

И аз вече горд и доволен, станал "мъж", си лягам доволно до нея, а тя ме гледа с недоумение и вика "какво става? " "Е, как какво, свършихме. " И тя се пляска по челото и вика "О, Боже, ама ти свърши ли? " А аз учуден и недоумяващ: "Е, да, бе, ти да не би да не си свършила? "

Тогава разбрах, че на жените им трябва мааалко повече от 6 вкарвания. Щото по филмите нали "свършват" едновременно и си викам, щом аз съм свършил, значи и тя.

108.   Ми аз я изгубих три месеца преди да навърша 18г. Живеех на квартира и мъжът на хазяйката ми почина. Той беше 15г по голям от нея а тя на 42. Близо година ходех с нея по гробища да и помагам. След това забелязах че тя влиза в моята стая по поло без сутиен и се загледах в гърдите и. Тя беше готвачка в детска градина и се прибираше към 14:30 от работа. С течение на времето постепенно стигнахме до докосвания целувки при отлична оценка от моя милост в училище. Започнах да си мечтая разни работи но не мислех че ще ми се случат. Един ден обаче при целувката имаше език и така се целувахме дълго време.
Не събрах смелост да си поискам и се страхувах да не се изложа. Но един ден след целувакта тя хвана ръката ми и я сложи на гърдата си. Полудях от кеф и започнах да галя зърната и да ги целувам. После ме заведе в спалнята и докато се стигне до секс аз свърших. Помислих си че много съм се изложил но тя каза да не се притеснявам. Измихме се и след това се получи. Бях на седмото небе. Мислех си че това ще свърши като свърша училище ама се оказа че съм безумно влюбен. Станах студент и продължихме да се срещаме всеки петък и събота. Каза ми че е влюбена в мен. Не съм си и представял че това може да се случи. После тя замина да работи в Гърция и се разделихме. Това е жената която винаги ще обичам. Страхотно красива и интелигентна. Майка и живееше на първия етаж на къщата и разбра какви ги вършим но никога не ми се е карала само ми въртеше пръс и казваше че това е лудост. От миналата година пак е в България и не мога да и откажа

109.   номер 63 това че някой си е загубил девствеността на 15 16 не му пречи да мисли разумно, да учи, да работи и т. н те пак могат да представят България с достойнство. Няма нищо лошо да го правите след 16 годишна възраст. Всеки след тази възраст се нуждае от това удоволствие във живота си, стига разбира се, преди това да са помислили за последствията и да използват предпазни средства. А и какво да започнат да говорят с родителите си за това как са го правили с някое момиче/момче и как са се чувствали и с всякакви други подробности, това на кой да кажат си е лично техен проблем.. а и както вече казах ранната загуба на девствеността не им пречи да се реализират като успешни и преуспели личности ;)

110.   Аз я загубих на 17. Всъщност не стана от първия път, понеже много ме болеше. Странното беше, че нямаше кръв и вероятно тогавашният ми приятел реши, че не съм девствена. Първият път го прекъснахме и след няколко дни направихме втори опит. По средата вече започнах да изпитвам някакво удоволствие, преди това сякаш ме режеха с нож.. Ужас като се сетя... Всъщност сега може би съжалявам, защото нямах чувства към него, а просто ми беше любопитно и исках да го направя. Та така с него не продължихме дълго. Като в една песен: Беше само секс, нищо повече.. Ама какво да се прави човек се учи от грешките си! Сега съм лудо влюбена в едно момче и секса с него ми носи страшно удоволствие.

111.   Аз бях на 14 и го направих с момчето, което харесвам в училищната тоалетна! Малко смърдеше, но усещането беше невероятно... Малко се обърка ситуацията, понеже много пъшках и една госпожа ни чу. Но като цяло беше божествено!

112.   Искрено завиждам момчетата които са били първи на номер 66 и 100 и на мен мечтата ми беше първият ми път да бъде с някое притеснително девствено момиче която я е срам да се съблече чисто гола, но уви загубих я с проститутка моята девственост.

М21

113.   Когато я загубих аз бях на 14г, а той на 19г ( И на двамата ни беше за пръв път). До тогава бяхме заедно близо 2 години. Таа.. едни ден се разхождахме в гори или по поляни, обикаляхме тук и там после минахме да вземем нещо за ядене и тръгнахме към у тях :Д И там както винаги цъкахме на компа, ядохме, говорихме си, гушкахме се, взехме си душ заедно :дд Излязохме без хавлии, без нищо :д И почнахме с наще перверзни неща като орална любов или задоволяване с ръце, търкане и така. Отдавна ми се искаше да спя с него, но не бях сигурна дали го искам наистина или е моментна прищявка. Таа.. казах му че съм готова да го направим, а той ме попита дали съм сигурна и аз му отвърнах, че съм :Д Решихме да го направим на земята понеже хем ще е по удобно, хем беше широко. Посла един пухкав и мек килим, легнах на него и подложих една кърпа да не изцапам с кръв :д Имаше кондоми в нощното шкавче (неразопаковани) но каза, че не иска да ме отваря с гума. Таа.. първо започна да ми прави орална и да ме стимулира с пръсти. После ми каза, ако ме заболяло много да му кажа за да спре. Обстановката беше доста напрегната понеже единственото което знаехме беше от порното. Започна и през 5 минути ме питаше дали боли :ДД Аз му казвах, че се търпи. И така 10-15 мин. после спря и каза, че тва ще е за днес понеже беше ясно, че за от пръв път не трябва да се очква много :ДД Станахме, измихме се и се пренесохме в леглото му. Заспахме гушнати ама тъпото беше, че трябваше след няколко часа да се прибирам Т^Т И до днес сме заедно ( Аз на 16, той на 21) и секса е невероятен :ддд
-Mononoke

114.   Случайно

115.   АЗ съм момче и на 16 години загубих девствеността си. Излизах вече от месец 2, 3, не знам точно колко но адски много исках да я лижа и най-накрая тя ми позволи. На кратко правихме 69 :3 и после тя ми каза прави каквото искаш с намек... и аз я попитах пак дали е сигурна и тн. и го правихме в няколко пози. после след като свърших го правихме пак :Д и Всеки път като се виждахме го правехме общо взето по 2 пъти беше много хубаво и на двамата ни хареса. Минаха 2-3 месеца и се разделихме. Сега на 17 години вече..!!! :Д:Д от няколко седмици копнея все по-силно и по-силно да лижа и да милвам женско тяло. Не знам само мисълта за женско стенене от удоволствие ми харесва. До скоро харесвах адски много едно друго момиче тя няма големи гърди, а и аз въобще не харесвам големите гърди, но мисълта за сладката и вагина ме кара и аз не знам какво... не мога да опиша чувството. Но нещата нещо.. но все още я харесвам.. :)

116.   Мила, правиш го като си готова-някои стават готови по-рано, а други-по-късно. Ако тогава си се чувствала готова, то тогава няма проблем.

51-100 от 110