Влюбена в мюсюлман
На 31 години съм, нормално изглеждаща жена. Преди месец се запознах с мъж, който е мюсюлман. Запознахме се в друга държава, където и двамата бяхме по работа за една седмица. Прекарахме заедно последната ни вечер без да правим секс. Не че не го исках, но бях в цикъл. Той беше невероятно мил с мен, цялата вечер ме прегръща и целува. Беше толкова мил и нежен както никой друг с мен не е бил.

След това продължихме да си говорим по интернет. Всеки ден си пишехме. Покани ме да отида при него в неговата страна. Разказваше ми как ще бъде само с мен, как ще направи всичко и колко ме обича. Аз много исках и подготвих пътуването, купих билет за самолета и тръпнех в очакване на момента когато щях да го видя отново.

Днес му споделих че имам притиснения относно визата ми. Попитах го ами ако не ми дадат? Не съм сигурна дали ще ми дадат виза. А той много грубо ме отряза. Ако не си сигурна по-добре не идвай. И спря да ми говори.

Сега се чувствам ужасно. Не мога да повярвам. Беше най-милия и нежен мъж и само за една минута се обърна и стана друг. Чудя се как се хванах на лъжите му колко ме обича и колко много иска да е с мен, все едно съм на 15 години. Може ли да ми каже по-добре не идвай, ще се видим друг път, а знае че съм си взела и билет даже.
Просто ми се искаше да споделя, ако някоя от вас има опит и връзка с мюсюлман нека ми пише.

Коментари

1.   Това, че е мюсюлман няма нищо общо с държанието му. Помисли над това.
Г.

2.   Ох.. на 14 съм и ходя с арабин и той така ацки мил но на моменти ме кара да плача дори и днеска.. не знам твоя къф е, но и моя не е християнен.. просто знае как да ме расплаче знае как да ме усмихне.. знаеш ли кво.. прецени го потарси го ти и така го прецини някак си.. доста по голяма си от мен и мисля че имаш 100 пътя повече опит. Но първо разбери за чуствата му и тогава може да бъдеш с него.. или пък не, но не вярвай на думите му! защото някои мъже/момчета просто знаят как да накарат да се усмихнеш или расплачеш знаят как да те накарата да си ацки сигорна че те обича и в един, момен се подиграва после пак те кара да мислиш че държи на теб и така.. охх както с мен 2 дена рева кат луда до 1 час не можех да си позная лицето от сълзи толкова червено и очите ми също така никога не съм се виждала! сълзите текаха като вода.. слет 15 мин дойде и ме накара да се усмихвам и смея на глас сейно нищо не станало.. не позволявай на този мъж да ти омае главата! прецини го добре.

3.   Да... типично за тях много са непостоянни, ако нещо не им харесва за 1 минута те отебава...

4.   "Мюсюлманин" се нарича.

Според мен си била умствено възпрепятствана при първата си среща с него и не си успяла да усетиш как се оплиташ в мрежите му.

5.   Мила, такива са те. Най-милите в началото докато постигнат някаква своя цел. След това край. Всичко е един фалш. Много грозно наистина и сасипващо за една жена. Можеш само да се радваш, че нищо не се е получило. Загубила си парите от билета, но пък не си се забъркала в нещо, което можеше да съсипе живота ти. Не съжалявай! Всеки може да сбърка. Просто се пази от такива. Имам личен опит, който не е за подценяване :) Желая ти успех!

6.   Той е помислил, че искаш да се измъкнеш, т. е. да не ходиш при него, говорейки за пътуването ти, за притесненията ти. ще му мине не се тревожи. И дано ти дадат виза

7.   Арабин ли е? те са много мазни хора! Бъди нащрек, защото умеят много добре да се преструват и манипулират другите.

8.   Отлични артисти, лицемери и лъжци. Има достатъчно истории тук по този въпрос, прочети ги, прочети и коментарите на препатили и не си мисли, че при теб няма да е така.
Мечо Пух

9.   Хо-хо-хо-о-о, налапа ли въдицата? Да, имаше много, ама много дълга подобна тема тук.

Нищо добро не те чака - от най-милия скоро след като му пристанеш ще се превърне в най-омразния.

Или ще поиска да се ожени за тебе, за да се докопа до европейско гражданство.

Има и изключения, разбира се, но те са едно на милион. Лошото е, че всяка вярва, че точно тя е ударила джакпота.

Забрави го, ако можеш. За една седмица кой знае каква голяма "любов" не е станала.

10.   Какво означава мюсюлман?

11.   Ами първо не се казва мюсюлман а мюсюлманин. второ за коя страна става въпрос. по принцип първо си вземаш виза че после си купуваш самолетния билет. и аз бих реагирала като него ако нещата бяха така.

12.   Имам връзка от 3 години с мюсюлманин и мога твърдо да кажа, че определено знаят как да накарат една жена да се чувства специална и обичана. Да малко са трудни по характер, но напипаш ли слабото място са твой за винаги.

Аз имам проблеми със семейството му защото не ме приемат като имаш предвид че сме в БГ а ти в Турция определено ще ти бъде тежко. И не го приемай толкова на вътре че те е отрязал, а питаш ли се на него какво ще му е ако не ти дадат виза. Знай че ако определено има силни чувства към теб ще бъдеш най-щастливата жена!!!

13.   Авторката
Благодаря ви за коментарите. Извинявам се за изказа си, трябваше да напиша мюсюлманин. По отношение на визата, за неговата страна се издава на самото летище при пристигането. За това си купих и билета. От негова страна имаше голямо желание аз да отида при него.

Подаде необходимите документи от негова страна и всичко беше ок, така и не разбрах с какво го засегнах за да ме отреже така внезапно. Аз като жена виждах в него истински мъж... мил, нежен, романтичен говореше ми така омайно, че неусетно се влюбих като ученичка. Казвате имали слабо място... къде е? Опитвам се да разбера грешката си, с какво го отблъснах така?!

14.   Пали свещички, че си се отървала така леко. Сигурно е намерил в нета друга будала, която да се ожени за него, за да вземе ЕС-гражданство!

Ти си глупачка - за тях ние не сме хора, особено защото не сме девствени (на 31 се надявам да не си).
Забрави го и си гледай живота и спокойствието

15.   Офф, поредното пренебрежение към мюсюлманите... защо така бе хора.........
Скъпа Авторке, по мили, по нежни от мюсюлманите няма, съпругат ми е арабин, невероятен човек е.
Може би не си задала въпросът си към него не както трябва, може да си го обидила.... обади му се, поговорете, но не питай отново за визата.
Успех ти желая, и много незабравими мигове с новата ти любов.

16.   Пиеше ви номер 2. Моля ви кажете ми ако някой от вас има приятел арабин или просто ако знаете слабите места на едно момче/мъж. Кажете ми как да му намеря слабото място как да го омая само на 14 съм освен с сълзи с нищо не мога да го трогна е не искам да кажа че се преструвам като плача, но тогава му става някак мило или и аз нз... и тогава само започва да се държи с мен както с първия път мил, нежен и т.н. но доста се промени ацки много апсолютно нищо не е както преди,

Такаче моля по опитните да ми кажат как да намеря слабото му място даите някой съвет моля ви или ако ме нарани някой ден още повече и ме накара да се почуствам унижена как да му го върна.. моля дайте няколко савета. Благодаря предварително.

18.   Всеки си има нужда от своят горчив опит. както виждам и нагоре - много дами обичат хубавите и нежни приказки. Живял съм в арабска ктрана, познавам арабите. Има нещо което не се говори често в България, но е важно във взаимоотношенията с мюсулмани. За мюсулманите всички друговерци са "Гяури". В тълкованието на основният мюсулмански закон - Куран, нарече Шериат, се казва че престъпена клетва, дадена на гяур, не се брои за грях.

Поради това мюсулманите често лъжат курвички от цял свят, колко ги обичат и т.н. Ако отидете да живеете в арабска страна, трябва да знаете че Курана не допуска брак с неправоверни, т.е. немюсулмани. Вие нямате и не можете да имате никакви граждански права в арабска държава! Незнанието не освобождава от отговорност!

Ако родите деца на арабина, те няма да са ваши и вие нямате никакви права над децата. децата са само на бащата. Такъв е закона. Бащата може само с устна забележка да вкара немюсулманката в арабски затвор, без присъда. И жената ще лежи, докато той не реши да я освободи!

Шериатът е страшен закон - в България дори и представа си нямат християните за какво става дума. В Саудитска арабия например ако видите банкнота на замята, в момента когато се наведете и я докоснете, това се квалифицира от закона като кражба. А наказанието за кражба е отсичане на дясната ръка до китката!

Затова любителки на арабски ласки, имайте пред вид че арабите са много двулични! Те могат да плачат когато искат! А отидете ли там, могат да правят с вас каквото искат - вие не сте мюсулманки. Ще им родите деца, а после може и да ви убият. Наказанието за убийство на неправоверна е 7 дни постене.
Всеки си заслужава съдбата!

19.   18 точно в арабска страна живея. Корана разрешава брак с християнка или евреика но не и с атеистка. не знам коя година си живял в арабска страна и в коя но в много от тях законодателството се е променило и дава права на жените. друг аспект е че една чужденка се третира по друг начин и това е засегнато от законите. чужденката има повече права от арабката. колкото до изказването че арабите се занимавали с курвички от цял свят е точно тях не искат и ги оставят на такива велики мъже като вас

20.   7 дни постене - СЕРИОЗНО ЛИ БЕ!? Е, това не го знаех!!!

Сега разбирате ли, скъпи заблудени пачи, колко струва жалкият ви животец? 7 дни постене... дори не глад, а ПОСТЕНЕ!

Та ходете там, вадете визи и си го слагайте рязан... заради хубавите приказки. А после гнийте по арабските бунища.

22.   Към 18... това което си написала на коя махленска седянка го чу. Но дааа, това твоето е типично селско мислене. Малко си ми смешна...

Към 20... аз съм от забулените, да знаеш колко съм доволна че мъжът ми е рязаните.

23.   Пише номер 16. Абе дайте някои съвет изобщо не ми обръщате внимание на коментара. ;(

25.   Номер 16 на 14 искаш някои да те вземе на сериозно с твоита история

26.   Скъпа авторке, абстрахирай се от влеченията си към този човек и помисли добре в каква ситуация се намираш. Погрижи се за своята сигурност. Защо не го поканиш да дойде в България? Прекарайте заедно поне една седмица и тогава си помисли пак дали си сигурна, че желаеш да отидеш при него.
Не си спомням точно в кое предаване бях гледала една българка да разказва историята си. Може би беше предаването на Карбовки, но може и да бъркам. Сега като се замисля може и ти да се опариш като нея. Та тя се запознала с мюсюлманин, от Либия мисля, оженили се и живели заедно тук. От него ражда две момченца. Но мъжа се разболява и умира, погребението е в неговата държава. След това родителите му и брат му предлагат на жената да остане да живее при тях, за да и помагат с отглеждането на децата. Тя остава, отначало се държат добре с нея, живее по техните "правила" и се уважават. След време обаче й се налага да се прибере за малко до България без децата. И като иска да отиде отново там не и пращат покана ли какво беше (някакъв документ, който да покаже че отива при тях). Говори по телефона с жената на девера си, която я разбира и иска да и помогне, но я е страх че ако застане срещу семейството ще стане зле за нея. От посолството в България няколко пъти и отказват виза. И така тази жена вече с години не е виждала двете си деца и показва снимки, на които те са още малки. Много трогателна история - отначало не я слушах внимателно, но после много плаках. Жената казва "Всеки ден са ми пред очите децата ми, сънувам ги, мисля за тях", плаче, а бе ужасна история. Никоя жена не заслужава подобно нещо. Дано не ти се случи нещо подобно, но никой не знае какво му е приготвила съдбата. Ето и тя като тебе го е обичала, и той я е обичал, но така са се развили обстоятелствата, че сега страда.

Ти предполагам си млада и незнаеш какво е да имаш деца. Но от мен да знаеш една майка без децата си е като половин човек!!!

Много моля ако някой се сети това предаване да даде линк да го гледам отново.

А на тебе мила ти пожелавам много късмет. Дори да не е такава ситуацията ти, много си мисли какво може да ти се случи, никой от нищо не е застрахован.
Елена