Споделена история от Секс и интимност

Не мога да си го обясня , ако знаете сте добре дошли
Здравейте, искам да споделя нещо с вас, което е доста лично и до сега не съм го споделял на никого. Защо не мога да задържа пениса си еректирал, това ме измъчва от много време. Той буквално не може да бъде във възбудено състояние повече от 5-10 секунди, веднага пада... мисля че не е нормално поради факта, че съм на 19 години, все още съм девствен. С жена проблема дали ще бъде решен, защото вече имам чувството че от това порно все по-трудно и по-трудно ми става, също имам чувството че и размера на пениса ми се промени, имам чувстовото че намаля от към дължина. Значи не знам какво да ви кажа друго.... много ми е кофти, чувствам се поттиснат, нямам желание за нищо, всеки един съвет от ваша страна е добре дошъл за мен!!!

Коментари

1.   Не случайно има приказка - сексът се случва в главата!!!
Помисли малко логично - може ли човешкото тяло, неговите органи да се смаляват на 19 г.?
Напротив - ти растеш до поне 22 г. и няма начин да ти намалява пениса. Размерът и без това няма значение..., но мислите ти са симптом за сериозно нервно разстройство.
Колкото до проблема ти конкретно - имаш ли сутришна ерекция? Ако нямаш - задължително на лекар-уролог. Това значи, че причината е физическа (например малко тестостерон). Ако имаш стабилна сутрешна ерекция, но като почнеш да мислиш глупости стигаш до този резултат - потърси отново уролог да ти каже на 100%, че нямаш проблем и в последствие потърси психолог. С жена няма как да се оправиш. Жената е друг човек, има своето тяло - няма как да оправи твоите проблеми. Напротив - ако си намериш приятелка и се представиш зле, това ще ти нанесе още поражения, а е и голям проблем за жената - тя не се чувства красива и желана. С две думи - лекувай се!

2.   Може да се смалява поради стрес, напълняване, заболяване - неща влияещи зле на либидото и правилното кръвообръщение. 1 бъркаш разтежа на костната система със растежа на органите. Например при недохранване мускулите се смаляват независимо от върастта.

3.   От Автора.

Значи , сутрешна ерекция имам от време на време , но определно е рядко , да кажем в месеца 2,3 пъти .

4.   Много приказки... Просто си купи един пенис пръстен да държи кръвта там, да те постегне малко и си готов!

5.   Какво е това пенис пръстен, какво му е предназначението?
ОТ Автора

6.   Имах същия проблем! Постоянно се мъчех да го възбудя и да задържа ерекцията. Един ден вече се примирих, че съм станал импотентен и спрях да се занимавам с него. Казах си, че след месец ще отида на лекар като взема заплата. След седмица видях, че започва да ми става от най-малкото и вече нямах тези проблеми. Мислиш ли го, ще имаш и проблеми! И не се заигравай с него прекалено често. Ако проблема продължава отиди на лекар. Иначе има невероятни хапчета за тази цел - Cialis (Tadalafil им е другото име). Пиеш едно и в следващите 36 часа става от най-малкото нещо и стои твърд като паметник ;) Като на 15 годишен девственик.

7.   Хиляди, не милиони пъти тук, в този сайт стотици мъже са писали по въпроса от личен опит, а и доста жени, вече семейнни хора - СПИРАЙ ПОРНОТО, оттам са бедите ти. Това е зависимост! Режи, докато боли, още сега, иначе няма да се оправиш. Ще имаш проблеми в секса цял живот, ако не спреш порното сега! Когато имаш истинска партньорка в леглото и правиш редовен секс, нещата ще се оправят!

8.   Страшно много ви благодаря на всички, имам само един последен въпрос, как може да се самозадоволявам освен порно.. на мисли ли?

От Автора

9.   въобразяваш си хлапе!
ти си още девствен, така, че като започнеш да правиш секс, всичко ще си дойде на мястото.
аз преди да почна с половия живот се чудих как някои други приятели мастурбираха като луди, ходеха надървени и говореха само за секс.
аз не се чуствах като тях и се притеснявах, че при първия път ще свърша или супер бързо, или няма да ми стане.
след като правих секс няколко пъти и видях, че всичко е наред, се успокоих и сега нямам никакви проблеми.
ще ти кажа, че със жена е съвсем различно и тялото ти ще реагира по друг начин като видиш голата мацка пред теб.
не си въобразявай, че не ти става и т. н.
и да знаеш, че порното бързо омръзва и човек придобива резистентност, поне аз, като гледам много често, супер бавно ми става.
спри да гледаш порно за един месец, не си пипай оная работа през това време и да видиш след това каква експлозия ще стане...
айде по живо по здраво и горе главата;)

10.   Аз съм жена, но ако мога да помогна... чувала съм, че прекалената мастурбация може да е причина после да не ти става известно време. И съм чувала, че дори с жена би било много трудно да еректира. Обаче не само от мастурбацията, от преумората също. Моят бачкаше строител. Какво ли не пробвахме да му стане и евентуално, ако ставаше, да се задържи това положение - енергийни напитки, шоколади, разни такива... Сигурно месец и нещо нищо... Напусна. От както не е работил такава работа не сме имали проблем в леглото, честно казано. Така че е възможно от умора нещо такова, дори и психическа умора... Дай си малко почивка.