Споделена история от Секс и интимност

Страх ме е да не съм непривлекателна за него
Той ми беше първият. Преди да стане това, имахме любовни отношения 10 месеца. Предварително бях му казала, че ще е първият, и сякаш това му харесваше. Аз също много се вълнувах и бях сигурна, че искам да е той. Е, да, но не се получи, както го искахме. Всичко останало беше наред - целувки, правих му орална любов и т. н. Но когато се стигна до същинската част, мен ме болеше, защото продължавах да съм притеснена. Докато правехме секс, му казах да спре.
На следващата вечер опитахме пак. Той ме попита искам ли и всичко беше наред, докато не се стигнеше до същинската част. По време на любовната игра се възбуждаше, а след това сякаш всичко се изпаряваше. Питаше дали пак ме боли и дали съм свикнала. Аз го успокоих, че всичо е наред. В крайна сметка правихме секс. Но се притеснявам да не би да съм се изложила с нещо, да не би да съм го отблъснала?
След това той продължи да се държи както винаги. Но ме е страх да не би да не съм достатъчно привлекателна за него.

Коментари

1.   Аз имах около- 5, 6 първи пъти в период от два месеца, не защото не бях сигурна че искам да го направя с този човек, а защото това е физилогия и нормално притеснение, в резултат на което не става от първите опити. Не се тревожи, мъжете знаят че това не е лесно и боли, и изобщо, щом се е съгласил да е първи и е чакал 10 месеца, то той е бил наясно, че няма да е обикновен секс и няма всичко да протече по вода. Показва също, че е търпелив, а това ще е необходимо първите месеци, докато свикнеш да правите секс. Ако си привлекателна за един мъж и той наистина те харесва и те чака 10 месеца, няма как изведнъж да му станеш непривлекателна, защото те е боляло при първите опити.
С моят първи мъж останахме 2 години заедно след първия път и се разделихме по съвсем други причини. Аз знаех, че му харесва да е първи, видях че и той се притеснява че ме боли и че първият път не е така вълшебен, и не протече така, както го бяхме запланували, но бих казала, че това ни сближи още повече. Следващият ми приятел много приличаше на него по характер, но като се разделих с него, не останахме приятели. С първият ми, обаче, все още контактуваме и си споделяме. Възприемам го като по-близък от роднина. Може би не е само защото е първи и сме преживяли този гаден (бих го нарекла) момент заедно, но и това определено играе известна роля.

2.   бъди спокойна и не си тормози главата с такива неща :)

3.   Не, спокойно, няма такава опасност. Той си е знаел, че е първи, надали е очаквал да е нещо много диво или пък невероятно по мед и масло. Нормално е да се получи така. За първи път ти е, притесняваш се, не искаш да се изложиш... всичко е наред. Той не е бил девствен, сигурно е знаел как ще протече тази работа. Като цяло всеки си знае, че първият път е прехвален в повечето пъти.
Както с първата целувка на неуверен тинейджър. Притеснява се, филмира се, прави го и си мисли, че се е изложил невъобразимо много, а истината е, че въобще не е така. Всичко се случва само в твоята глава. Дишай спокойно с времето ще стане по-хубаво.