Споделена история от Секс и интимност

Искам да правя секс с приятелката на баща ми !
Здравейте! Мъж на 24 години съм. Преди няколко години баща ми си хвана ново гадже тя е на около 40 г. От начало не я харесвах, дразнеше ме, не можех да я трая направо тая... което е нормално, но след известно време започнах да я харесвам но по начина както мъж харесва жена... страшно много ме привлича харесвам я. Тя не е от тези наточените силиконови 40 годишни курви, а е супер стегната с големи цици хубаво дупе слаби крачета абе СЕКС БОМБА :)))) постоянно си представям как я свалям и я еба... като си помисля за нея и ми стига до брадата... искам я в моето легло РЕАЛНО дайте някои съвет как да я забия какво да направя, че тя да скочи в леглото с мене... при положение, че 100 % е с баща ми заради парите не съм я забелязал от нея нищо сексуално, но знае ли човек! как да я забия даите предложения на всичко съм готов!

Коментари

1.   Ако си прав и е с баща ти заради парите - много просто - изкарай повече пари от баща си.
Сега сериозно. Едно ти казвам - не се занимавай с твоето „мамче“, а сам си търси приятелка, защото баща ти може да те отреже финансово и ще закъсаш.
Иначе - съвсем не съм убедена, че жената е с баща ти заради парите. Намирам се в сходно положение. Синът на съпруга ми е с 10 г. по-млад от мен и забелязвам, че ме заглежда, но се правя на ударена. Ако обаче посегне, ще се погрижа да му секне издръжката от раз и да се оправя сам. Имайте малко уважение към бащите си поне, преди да се занимавате с жените им. Навън е пълно с млади момичета на вашата възраст, защо не се занимавате с тях? Четете иначе за Едиповия комплекс и се лекувайте при нужда.

2.   Ами щом е с баща ти за пари, представи си какво трябва за да я забиеш? ПАРИ! :)

3.   Авторе, поговори с баща си първо и виж какво той мисли. Не прави нищо зад гърба му.

4.   Питай баща си да ти я пусне за рождения ти ден.

5.   Ако тя действително е с него затова, и ти решиш да предпиремеш нещо към нея, не се изненадвай ако тя в един момент не използва това срещу теб и те скара с баща ти!

6.   РЕАЛНО къв съвет искаш, положение, че тя е с Баща ти, а не с кой да е някой друг. Забий я директно, ако си готов да рискуваш... но бъди готов и за последиците след това.

7.   Ако е с баща ти само заради парите му, най-вероятно няма любов и от негова страна, а просто секс. Така че изчакай на баща ти да му омръзне тази и да си хване някоя друга, по-млада държанка и тогава действай. :-)

8.   Подари и нещо за рожден ден, имен ден, сядай до нея на вечеря, говори с нея, покани ги да гледат филм с тебе (баща ти ще откаже 80% съм сигурен) :D така ще останете сами, нека да не е романтичен! А ти в какви отнушения с нея?

9.   Според мен баща ти 100 % ще разбере и няма да остане никак доволен. Може и да ти спре кранчето, което ще е доста лошо за теб. По-добре си го избий от главата, понякога човек трябва да си слага граници. Да сте баджанаци с баща си - не мислиш ли, че е тъпо, нередно и някак гнусно. Да не говорим пък, че за едно ебане може да се скарате задълго.

10.   хахахах ще брутално да я оправиш и тя после да се възползва от това.... хахах реална сапунка би станало!

11.   Абе ти нормален ли си?! Напълни се със всякакви извратеняци покрай тая "демокрация"...
Казарма, Бригадирско движение и Белене за тебе! MILF ще ми сваля...

12.   Не слушай номер 7, защото дори да я чукнеш, след като баща ти я е бил зарязал - той ще се ядоса. Познавам обратния случай - тогава бащата открадна мадамата на синчето си, но истината е, че той държеше и парата и въпреки това беше тъпо. Ти не можеш да си позволиш това.

13.   много адекватни мнения чух и се съгласявам с доста неща! ясно ми е, че ако нещо стане рискувам отношенията с баща ми да стана супер лоши за това и не бих предприел нищо, но все пак имам една малка надежда някъде там... фантазирал съм хиляди пъти. малко е сбъркана цялата ситуация не съм някои изрод не съм луд много добре осъзнавам и знам как стоят нещата но човек съм какво да направя.... имам си и моите грешки и чувства... ще се радвам ако видя още много коментари по темата

14.   Едно е фантазията, Авторе, друго е реалността. И аз харесвам Джордж Клуни... ама няма как да стане, нали? Дори баща ти да я зареже, ти пак не бива да посягаш. Това е неписано превило между приятели, камо ли между син и баща. Никога не задявай бившата на приятеля си, камо ли на баща си! Иначе - фантазирай си и си мисли какви ли не глупости за жената, но пак ти казвам - хващала съм сина на мъжа ми да ме гледа в гърдите и това е неприятно, но не минава обществените общоприети граници да кажем и по-скоро ми става смешно. Ако посегне за повече, ще се погрижа да му бъде орязана издръжката. Уважавай баща си поне, ако не уважаваш жена му!

15.   А замисли ли се, че може бащата ти е да е влюбен в нея и така да го нараниш. И реално нямаш почти никакъв шанс, освен ако тая наистина не е много гоялма курва... Тъй че си го избии от главата.

16.   14 - ти си точно в тази ситуация. ако не е тайна синът на мъжа ти на колко години е? ситуацията е подобна... ти от колко време си с този мъж? обичаш ли го наистина? ако синът му е на моята възраст горе долу не те ли е привличал с нещо не ти ли е любопитно какво иска от теб?

17.   Авторе, синът на мъжа ми е за мен вчерашен пикльо - с 4 г. е по-малък от теб, а аз съм на 30 . И да - действително обичам мъжа си и не се интересувам от други мъже, камо ли от синчето му. Истината е, че никога не съм си падала на мъже по-млади от 40 години и мъж на твоите години никога не би имал шанс при мен, защото просто нито сте ми интересни, нито се чувствам привлечена като жена от момченца. Да не говорим, че повечето жени сме моногамни и не можем да бъдем с повече от 1 мъж, така че с две думи - забрави. Аз не знам сега дали съм в твоята ситуация - моят пикльо само зяпа и сигурно точи лиги насаме, но не смее да каже или да направи нещо за негов късмет! Наблюдавам го обаче и само една грешна стъпчица и ще го цапна през пръстите. Ясни са ми тези, до вчера съм търкала чиновете с такива и винаги, ама винаги не съм ги считала за мъже. С такъв съм спала в едно легло като студентка и не ми е идвало на акъла да правя нещо повече с него - изпитван нещо като погунса към момченца. Съжалявам, но това е положението - защо да съм с някое момченце, когато имам зрял мъж до себе си, когото обичам и ме задоволява истински? Не си мисли, че парите са причината. Парите са по-скоро пречка и причина за разни клюки по наш адрес, но истината е, че никоя мадама няма да тръгне със синчето, когато има бащата. Да не говорим, че си е гнусна работа - нали един ден ще родя братята и сестрите на този пикльо. За мен самата представа е чиста проба перверзия. Остави тази жена на мира и си гледай уроците и момиченцата. Между другото никога не съм била с мъж под 40 г. и никога няма да бъда! Защо една 40-годишна жена да го прави, когато има истински мъж до себе си?

18.   До 17: Въпреки вкуса ти към зрели мъже, май ти не си чак толкова узряла? Още не си женена за бащата, а вече си готова да го разделиш от сина му и да се намърдаш трайно при него. По-леко, сестро, не мислиш ли, че не е редно да отчуждаваш любимия си мъж от сина му, за да ти е добре на теб? ! Прояви снизходителност, нали по твоите думи е само един "пикльо".

19.   до 18 - напротив, омъжена съм и проявявам снизходителност към малкия - нещо в последно време обаче почна да тормози баща си за пари (изненада) и затова съм му ядосана иначе, защото ми обижда мъжа. Нека си зяпа иначе :) исках да кажа на автора да не се излага и той така, че най-много да разсърди баща си и да обиди жената и да му секне кранчето. На моя „син“ ще му секне, но по други причини. Да се оправят - баща и син - временни работи, но ако спиш с мадамата на бащата (дори да била меркантилна и бивша), това може да се превърне в перманентна война. (четете гръцка митология)

20.   До 19: Май целта ти е да му секнеш кранчето, за да потече към тебе повече.

21.   до (19) : ти само за секване на кранчето говориш... за нищо друго и теб те интересуват паричките както всяка

22.   :) Няма да ви занимавам с моите „драми“, защото темата е друга. Иначе, моето кранче е неограничено - като съпруга имам достъп до всички сметки и така нататък, а за другите неща си имам пълномощни. Проблемите в идват заради конфликти между двамата мъже, в които гледам да стоя на страна, но разбира се вътрешно ме боли заради разочарованието на съпруга ми все пак, а и няма да лъжа - унизително ми е да ме зяпа.
Темата беше все пак друга, а „кранчето“ все пак е най-силата карта в ръцете на бащата на такова момче.
Авторе - надявам се поне ти да залягаш зад учебниците и стига заляга над циците на приятелката на баща си - няма да те огрее, а и дори теоретично да те огрее, последствията ще са страшни (чети гръцка митология)

23.   Към дамата, която говори за "секване на кранчето" - съгласен съм напълно със съвета, който даваш на момчето да не се занимава с приятелката на баща си и да си насочи мислите другаде - дотук добре.
Някак си обаче ме подразни това непрекъснато изтъкване на финансовата страна и увереността ти, че ти разполагаш с неограничено влияние над мъжа си и парите му. И не ме разбирай погрешно, не казвам, че синът на мъжа ти, който е вече голям, трябва да "муфти" мъжа ти за глезотии като скъпа техника или лъскави барове, не. Само че той все пак му е баща и това, че е с теб, не значи, че трябва да забрави, че има син. Има моралното задължение да му помогне финансово за смислени неща като следването например. Не ми допада никак мисленето на някои жени, които смятат, че ако мъжът им има деца от предишен брак, едва ли не трябва да тегли чертата и да не се сеща за тях. От една страна, вие сте семейство и бюджетът ви е общ, вярно е, но от друга страна, мъжът ти има право да помогне на сина с пари ако иска, и не е редно ти да пречиш на това.
Иначе към автора - за твое добро е да не се занимаваш с тази жена, може да си изпълниш фантазиите, но това ще е за сметка на отношенията с баща ти, ако толкова ти харесват по-възрастни жени, огледай се за някоя свободна и си я свалай спокойно без угризения.

24.   Уф., номер 23 - не искам да се отклонявам от темата.
Първо - какъв общ бюджет? Човекът е пълнолетен, но получава издръжка по-висока от заплатата на Президента и не допринася с нищо за „бюджета“ за разлика от мен. Изобщо не става дума за пари - достатачно са и предостатачно. Нека има момчето, лошо няма, но нека и да не забравя, че който плаща, той поръчва музиката и трябва а имаш уважение към баща си! Идвам от консервативно семейство и не мога да си представя да се отнасям така с баща си, както той го прави в момента. Когато искаш, трябва и да получаваш, нали така? Какво следване - той не иска да учи, затова е цялата кавга. С две думи - иска пари, но без да се напряга. Ами извинявай, но къде го има това? Иначе гледам да не им се бъркам. Да се оправят. Не е мой проблем. Аз студенти нямам :) Те си се срещат иначе, когато малкият има нужда от нещо - тогава разбира се се обажда, но това със зяпането ми идва в момента малко в повече, а и кой знае и той какви ги бръщолеви - сигурно като автора. Хич не ми се мисли по темата. Лека вечер -)

25.   От номер №23 - добре, приемам, че момчето го дава "баровец" и не му е до учене и по-сериозни неща, сигурно тогава и твоята ситуация е деликатна - не можеш да се месиш прекалено, понеже не си му майка, а е възможно с право да те дразни, ако иска пари на мъжа ти за скъпи екстри. Вярно е, че ако искаш нещо, трябва и да даваш, не споря. По-скоро ми се струва тъпо това, че всичко вече се свежда до пари, дори и в семейните отношения, но това е дълга тема, която няма общо с питането на автора така или иначе.

26.   от автора : между другото много съм доволен от сайта и от това, че коментарите преди да се публикуват подлежат на някаква проверка. а не да пишат всякакви изроди и да псуват и тем подобни!!!

Модератор - Благодарим. Ще е още по-хубаво, ако използвате точки и главни букви. Мерси!

27.   Еми миличка да не се беше омъжвала за мъж с дете, евалата на бащата, че не забравя детето си без значение коя жена му го е родила!!! Нали си от консервативно семейство на тва ли са те учили, да спиш с набори на баща ти и да си втората?? Аз съм на 27 год от София, семейството ми е нормално, майка ми работи в МВР, баща ми и той, имам по-голям брат, който има фирма, аз също работя и уча, но не са ме учили да се занимавам с набори на баща ми... Роди дете на този мъж и тогава давай съвети относно родител и дете??
А по темата.... Ще ти мине влечението по лелката споко, а и от колко време не си правил секс??

29.   Еее, да ви имам проблемите, всички тънете в пари за сметка на народа. Единствените ви проблеми са кой на кого циците гледа.

30.   Лично аз не те разбирам - да искаш да спиш с нея на всяка цена и тн. Все пак освен, че е доста по-голяма, тя е и приятелка на баща ти. Дори и наистина да не го обича и да се навие после ти и той ще страдате. Ако беше влюбен в нея и е взаимно бих те посъветвала да не се отказваш и въпреки всичко да опиташ да сте заедно (за любовта няма възраст, няма граници.. и бла бла бла.. ), но при положение, че просто искаш да спиш с нея едва ли си струва да рискуваш. Щом ти е толкова зор да го направиш с някоя по-възрастна поне недей с мащехата си - потърси си някоя друга.
Ж20

31.   ако се случи пиши тук как са се развили нещата