Обичам двама
Здравейте, имам голям проблем и много ще се радвам някой да ми помогне. Преди 2-3 години имах връзка с едно момче А. Всичко с него беше много хубаво и го обичах. Но един ден се разделихме по негово желание. Много скоро той пак ме потърси, но пак ме нарани. И така 3 пъти той ме изостави и се подигра с моите чувства.

Преди година и половина се запознах с друго момче Б. С него сме си заедно, обичаме се, разбираме се. Много сме преживяли с него, много трудни моменти, какво ли не и въпреки всичко още сме заедно.

Проблемът е, че това момче А. отново ме потърси, знаеше че си имам сериозен приятел и въпреки това искаше да се видим. Каза ми, че още ме обича, не може да ме забрави, че иска да е с мен, че е направил грешка преди и много съжалява за това. А аз още имам чувства към него. Видяхме се 4-5 пъти и той наистина се държи много добре, мил е, кара ме да се чувствам много щастлива и специална.

Когато съм с него, съм много спокойна, не мисля за нищо, все едно съм в приказка. И сега трябва да избера един от двамата, но и двамата ги обичам и с двамата искам да съм. Не мога да оставя Б., защото той е почти всичко за мен, а пък с А. се чувствам много по-добре, но пък не мога да му се доверя напълно. И двамата си имат своите добри и лоши черти.

Побърквам се така, постоянно мисля за това и не знам какво да правя. Честно Ви казвам не мога да спя даже. Моля дайте ми съвет кой да избера, кое е правилното? Да рискувам всичко и да се върна при А. или да продължа живота си с Б.?

Коментари

1.   отговора е елементарен, никога не се връщай към миналото, защото нещата ще се повторят : )

2.   Бягай при В.

3.   “Но един ден се разделихме по негово желание. Много скоро той пак ме потърси, но пак ме нарани. И така 3 пъти той ме изостави и се подигра с моите чувства. “
Ако се върнеш при А. след 1 месец ще пишеш тук
„Но един ден се разделихме по негово желание. Много скоро той пак ме потърси, но пак ме нарани. И така 4 пъти той ме изостави и се подигра с моите чувства. “

Твоето не е проблем, твоето е диагноза - МАЗОХИЗЪМ.
Иначе - подкрепям номер 2. Само мога да добавя, че според мен авторката не знае, какво иска. Много такива момичета има и преди да се усетят са дошли до Я и пак са неяастни. Просто такива жени търся винаги мъжете да ги направят щастливи, винаги се лутат от мъж на мъж, докато не паднат на задниците си и се сетят някъде на 80 годишна възраст, че животът си е минал и са го пропилели с глупости

4.   Думата и самото чувство обич като цяло изключват трети човек в една връзка. Ти не обичаш, ти просто си разгонена и не знаеш какво искаш.

5.   момичето не е "разгонено" просто е трудно да избереш м/у двама, които найстина обичаш и който и да оставиш винаги ще страдаш! Просто се поставете на нейното място и ще разберете какво е!!!

6.   "разгонена" не мисля че тази дума е за тук! неуместно я използваш

7.   №4 e прав. Значи викаш тоя А. те прави каквото иска с теб наранява твоите "чуства" и пак се връщаш при него. Хмм чудна работа. Както се пееше в една чалга песен " Влече ме този, който ме ранява". Много вярноо.. Аз съм момче и това не мога да разбера, но все тая...

8.   Човек, който е обичалаа както А няма как да се забрави лесно, каквото и да е направил. Идват моменти в живота ни, когато се променяме и осъзнаваме какво искаме найстина, както може би А!

9.   Ето за да вземеш правилно решение съберете се тримата - ти и твоите двама и решете кой при кого ще остане. Явно и тримата не можете да живеете, защото един или двама винаги ще бъде наранен. Така че да не останеш от два стола на земята, а там не е много конфортно.
Младежи, научете се да не искате всичко на този свят, защото това е несъвместимо! Скромността краси човека, а прекалените изисквания и желания се наказват.

10.   Менкай ги за разнообразие :)

11.   Колко пъти трябва да повтаряш една и съща грешка, за да разбереш кое е добре за теб?