Споделена история от Секс и интимност

Отслабване
Ако плувам всеки ден, за колко време мога да отслабна и да се стегна. 67 кг 164 см съм сега

Коментари

1.   С плуване не се отслбва. Трябва да си много добър плувец и да плуваш много интензивно за това. По-добре тренирай във фитнес и яж по-малко.
Плуването иначе е супер полезно и приятно. Не се отказвай, просто не мисли, че ще отслабнеш, освен ако не плуваш като истински професионален плувец.

2.   От всеки спорт може да се отслабне, а може и да не се отслабне. Отслабване - това е процес, при който гориш повече от това, което ядеш. Лично аз имах едни много странен вреден хранителен навик, който ми убягваше през годините и вече е премахнат. Хората, които дълго време не са се интересували от теглото си ядат всичко и по всяко време. Казах си : не! В момента, в който усетя, че имам енергия се махам от масата.
Пробвай контрастния душ и няма да съжаляваш : много обоодряващ е и от него пак се смъква нещо

3.   С номер едно до някъде съм съгласен с плуването едва ли ще се получи, най-важното е храната, тя е по-важна от всички тренировки, не напразно бодибълдърите разчитат много на нея и понеже съм минал през такъв период в който е трябвало да сваля много килограми ще те посъветвам това което аз направих.. изградих си хранителен режим които спазвах 90 дни, той беше съставен от прием на белтъци, въхлегидрати и мазнини в правилни пропорций като всичко това се побираше в 1500-1800к/кал на ден, всяка опаковка на даден продукт има описание колко к/кал се съдържат в 100гр, другото важно нещо е да се храниш бавно, да помагаш на стомаха си да обработва храната, а не да го натоварваш с бързото си ядене, ако се храниш бързо, това не значи че ще се заситиш по-бързо, колкото по-бавно се храниш толкова по-добре за теб (една хапка трябва да се здъвква между 20-80 пъти), трябва да се храниш между 6-8 пъти на ден, изглежда много трудно и нереално почти, но всичко зависи от това колко го искаш, аз те съветвам да не се отказваш и след време ще се радваш на това което си постигнала, не с помоща която ние ти даваме тук, а с твоя помощ. Към хранителния ти режим трябва да има и кардио, пътека, велоергометар, степери, скачане на въже, като кардиото ти не трябва да е по-малко от 40-50мин, дано постигнеш целта си, аз лично ти желая успех и дано съм помогнал.

4.   Махни тестото, месото и захарта, алкохола и цигарите. Коремни преси всеки ден, ако имаш възможност за фитнес, не я изпускай. Плуването развива гръдния кош и дишането, почти няма нищо общо с отслабване :)

5.   Благодаря на всички за съветите
Също така не ма нападате.. наистина много ви благодаря :-)

6.   На колко години си? Аз съм на 17 и в рамките на година свалих 6-7 килограма от самосебе си! Ако си в побертета е нормално да си по-пълничка, но не се притеснявай ще го израстеш. На 15 години бях 56 кг. и съм висока 164, аз сега съм 49кг. Просто в момента спортувам за да пазя фигурата и стегнато тяло. Иначе не съм правила диети с които да отслабна! :)

7.   Защо това е в раздел 'Секс и интимност' о_О

8.   Не е необходимо да отслабваш, просто си супер! Остави ги тези глупаци - диети, фитнеси, ала-бала. Ненавиждам спорта и обожавам закръглените жени! Ти си едно апетитно миньнонче което бих съксал от секс! (мъж на 46)

9.   Номер 4 говори пълни глупости. В никакъв случай НЕ махай месото. То е основен източник на белтъчини, които ти помагат да не губиш чистата си маса докато сваляш мазнини. Така ще ти се наложи да свалиш много по-малко килограми, за да изглеждаш добре. Ако изключиш месото ще сваляш и мазнини и мускули, което ще те направи дребна на размер, но разплута и увиснала.
Номер 8 е идиот! Тук не става на въпрос само за красота, а и за здраве. Отдавна е разбит митът, че тлъстините са признак на здраве. Тлъстините носят болести и то страшни! Да не говорим, че на момичето едва ли и пука какво харесва 46 годишен загорял чичка ;) Мразел спорта - да ти имам съветите, пенсионер.