Споделена история от Секс и интимност

Орална любов
Винаги ми е харесвало да доставям удоволствие на партньора си по този начин и мъжете, с които съм била са ми казвали, че им харесва начина, по който го правя! Е, те не са били чак толкова много, но си мислех, че съм добра :)
С приятелят ми сме заедно от 5 години и мисля, че успяваме да се справяме с това да не си омръзнем един на друг, но оставах изненадана, когато веднъж ми сподели как негова бивша "Така му засмукала топките, че му събрала очите и щял да умре от кеф"! :) Добре, разби ми представите, че ме бива, не му се сърдя, аз си го изпросих, като се мъчих да разбера какво точно би го накарало да откачи в леглото, но както и да е, въпросът ми е как, по дяволите, го е постигнала въпросната дама, чувала съм, че по-силното засмукване причинява болка на мъжа, не е ли така? Моля мъжете, пък и жените да споделят мнение, все пак ми се иска да разбера как става номера!

Коментари

1.   Ами питай точно твоя приятел, защо питаш нас. На всеки различно му харесва!

2.   Твоя човек, е казал че веднъж му е било хубаво с друга и какво от това. това не означава, че не му е хубаво с теб и че не си добра. Що те отнася до техниката прави го както ти идва на теб от вътре, всяко изпълнение си е характерно за всеки отделен партньор.

3.   добър съвет от 1. аз съм мъж

4.   Като мъж мога да ти кажа че е предостатъчно, че правиш орална любов. Както и че се мъчиш да задоволиш приятеля си. Има прекалено много жени които стоят в кревата като дървета, пък да не говорим за анален секс и орална любов!

5.   Вземи лапни един ментов бонбон докато му духаш и се старай да отделяш с рька тестисите от члена като ги дьрпаш двата заедно надолу. От време на време го удряй сьс шамар отгоре силно (само члена) и го налапвай колкото можеш навътре бьрзо след това. Трябва да си уверена в движенията си и после го питай пак какво мисли :)

6.   Напълно съм съгласен с № 4, и че правиш орален секс е напълно достатъчно! Много жени ги е гнус и не искат да чуят за това! Твоят е направо щастливец, но това че говори за негови бивши и то за секс, не е трябвало да го казва! Така само ще те направи по малоценна! А това как да го правиш, прави го както ти идва отвътре! Аз като мъж, обичам движение с устата на горе на долу, а не с ръката! Щом сте от толкова време заедно, няма проблеми! Успех!