Не ми върви с жените
Здравейте. Мъж на 26г. съм. От както се помня нямам късмет в любовта. Не ме харесват момичетата, хем си мисля че не съм грозен. Не съм дебел не съм плешив с правилни черти съм и къде бъркам не знам. Някак си оставам незабелязан за жените и това си е. Механизатор съм от машини разбирам но тук не е същото. Хем бях и студент надявах се че там ще намеря любовта но уви нищо не стана. Минаха студентските години. Сега си седя в къщи и Правя хорските коли. Но файда от тая работа няма.
Айде със здраве!!!

Коментари

1.   И кат си плешив кво? всичко е до излъчване характер и химия

2.   Не е до външен вид, щом не ти върви, нещо в характера ти не е наред и ги отблъсква. Сега недей да го приемаш твърде лично, просто се научи да отстояваш своето и да бъдеш мъж, също така да не се питаш защо не те харесват.
Истината е че трябва да те хареса само една и да те приема такъв, какъвто си.

3.   Говориш като жертва! Това ти е проблема. "Не ме харесват", "оставам незабелязан", "минаха студентските години" - говориш, сякаш живота ти се случва на тебе, а не го правиш ти - не си ти главното действащо лице. Докато говориш и действаш така, никой няма да те бръсне за слива. Стани победител и всичко ще се оправи! Жените обичат самоуверени и нахакани мъже, дори и самочувствието им да е въздух под налягане (разбират го късно - обикновено когато надуят коремите или дори след това...)
А твоето самочувствие няма да е без покритие - поправяш коли, разбираш от механика, ДВГ и електроника, изкарваш добри пари - все неща гарантиращи ако не интересен, то поне нормален живот, плюс уважението на хората и клиентите.
Всичко си имаш, само самочувствие си нямаш. А понякога човек трябва да рискува, да не чака, да бъде дори безразсъден! Давай смело напред!

4.   Към 2. Знам ли, характерът ми не е лош поне аз така си мисля. Хората ме уважават, с всички съм в добри отношения (колеги, приятели, познати) Към всички се отнасям с уважение и аз. Избягвам конфликти и спорове. Смятам, че причината е комплексна. Може би, най-вече наистина до самочувствие. Но не съм от онези наперените и постоянно хвалещи се доминанти. Рядко се самоизтъквам. Просто не ми се отдава тая работа със свалянето. Подход си нямам и това е. Приятелите с които се движех се задомиха. Някой се ожениха, други живеят с приятелките си трети имат деца по на 2-3 години. И лека-полека останах съвсем сам. Преди всяка вечер излизах по кафенета и дискотеки, но сега няма и с кой. Компанията се разпръсна. Абе както се казва " ние да сме здрави", пък каквото такова.

5.   Мъжът ми е плешив и дебел, но е умен, добър и много чаровен и аз си го харесвам. Даже си мисля, че ако отслабне ще стане пак най-красивия.

6.   Подкрепям номер 5. И аз съм влюбена в съпруга си. Понякога толкова се овличам, че почвам да го ревнувам неистово, а той също е дебеличък Мечо. И все пак, жените го обожават и го заглеждат много. Мисля, че всичко е до излъчване и до човека

7.   Братле и при мене е така. Кофти работа е. Кофти е да си сам ама поне това може да те до изгради като човек и характер. Смисал ще знаеш какво искаш, ей на работиш. Нали адекватен човек си. Ама от друга страна филма е голям - проблема с това, че може би се търси жена за семейство, деца, но изкараните пари не са достатъчни, ако трябва да изхранваш семейството. И като видиш това което желаеш спрямо това, което си сега разликата е огромна. Е поне при мене е така.
м27

8.   Чак за жена и деца не си мисля по не за сега. Те нещата сами си идват на мястото. На първо време трябва някаква сериозна връзка пък тогава евентуално може да се мисли и за деца.
А в момента съм напълно сам и нема джим-джам.