Споделена история от Секс и интимност

Връзка със секс, но без целувки?
Здравейте, възможно ли е една връзка да просъществува изцяло върху любовта, секса и прегръдките, но БЕЗ целувки? Питам, защото ме е гнус, а и поради липса на витамини често ми се разранява устата когато ям кисело или солено и ще ме е гнус да се целувам с който и да е, дори да съм силно влюбен. Просто съм много гнуслив, а чрез слюнка може да се хванат всякакви болести ако имаш рани в устата. Нали знаете какво казват - better safe than sorry. Но дали някое момиче ако й кажа, че не искам да се целуваме а само да се гушкаме и да правим секс ще го приеме?

Коментари

1.   Твоят проблем не е в целувките, ПОВЯРВАЙ МИ...

2.   Много глупаво. То ако е така, и секс не прави, че крие зарази и болести. Има хора, които някак си преживяват без секс, но без никакви целувки е вече прекалено. А това, че си се гнусял, направо ме хвърли в тъча. Погрижи се за себе си и въпросните здравословни проблеми, които имаш, набавяй си нужните витамини, за да се възстановиш. Но НЕ, връзка без целувки не може да съществува. Па дори и да е чисто неангажираща. Пробвай ако не вярваш, и ще се убедиш.

*Габи*

3.   2, не бих целувал място, където са влизали хиляди членове.

4.   Номер 3, ама ще искаш тя да ти го лапа, без да я интересува в колко п*тки е влизал преди това, нали? Егати двойните стандарти!

5.   "2, не бих целувал място, където са влизали хиляди членове. " - по тая логика не правиш и френска ли, защото и там са влизали. Тогава какво имаш да предложиш на една жена, щом без целувки и без френски ласки, то какво остана :D :D :D

6.   Също така ако ти не правиш френска на жена (ако следваме логиката от поста ти щом те е гнус от устата и, по-гнус ще те е от вагината и), значи не очакваш и ти да получиш френска нали, защото твоят пенис също е влизал в чужди вагини, следователно защо някое момиче да го целува :D :D :D

7.   Не е влизал никъде девствен съм.

8.   Ти как си го представяш тогава сексът без целувки? м? само някакво машинално клатене? Еми айде, пробвай както ти каза момичето по-горе. Ако на теб ти е все тая, то със сигурност момичето няма да издържи без ласки и нежност. Без целуване все едно значи без чувство.

9.   Може, номер 8, но ще му излезне солено - някъде към 50-100 лв. на час в зависимост от класата на съответната труженичка.
Според мен Авторът има някакво психическо разстройство и трябва да се лекува или да си умре девствен.

10.   Май не четете типично по женски - писал съм не само секс, а и прегръдки и гуш-гуш. Ласките и гушкането са по-важни за повечето жени от целувките.

11.   Прегръдки и гуш-гуш? Ами купи си плюшка и надуваема кукла. А и как предварително разбра, че в "мястото" ще са влизали "хиляди членове"???? Такава ли си търсиш? Ами, значи, след коментар номер 9, няма какво повече да четеш. Отговорено ти е на въпроса.

12.   Аз лично това без целувки не мога да си го представя. Така един вид обиждаш момичето до теб.

13.   Номер 10 - няма значение, човече. Гушкането не е достатъчно. Мацката може да си вземе голяма плюшена мечка и да си се гушка в нея. Тя ще поиска да я целунеш, да я предразположиш. Само с обарване и с прегръдки не стига. Такава връзка е обречена. Дори и сексът няма да е пълноценен.

14.   До 9 а нима всички, които пишат по форуми (форумите са място за сдуханяци) нямат проблеми? Да си видяла някой преуспял и щастлив човек да виси по форуми? !

15.   Мога ли да правя секс, но без да си го пъхам, а само да се целувам и да гушкам приятелката си? Искам да стана баща, но без да го вкарвам. :) Горе-долу така звучиш авторе.

16.   абе така кажи, че си детствен спокойно всичко ще си дойде на мястото първо си намери гадже и после няма да можеш да спреш да я целуваш и натискаш, аз като бях тийнка така се целувахме с гаджетата, че чак като се сетя срам ме хваща, мене където нямам срам от нищо
фери27

17.   Пич и в никакъв случай да не си я хванал за ръка!!! Кой знае колко ги е мачкала...
m22

18.   Проблемът е, че преди да пробвам с момиче лъскахме с един пич заедно и се отвратих от секса.

19.   според мен целувките са едно от най-важните неща в секса, и ще те посъветвам първо да се влюбиш и тогава не само ще искаш да я целуваш, ами направо да я изпапкаш :)

20.   Еми щом сте си "лъскали с пича" и не те е било гнус, продължавай хаха! Момиче без целувки няма да задържиш! При мен 90% от възбудата и желанието за секс идва точно от тях, а и при голяма част от жените предполагам :)

21.   20 напротив, много гнус ме беше. Точно това ме отврати от мисълта за секс с мъже и отново не бих пробвал. Не знам как има обратни и да им харесва, толкова е гнусно!

22.   Момче, имаш здравословен проблем - ранички в устата. Бих казала, че те е гнус от самия себе си, не толкова от другите. Нормалното състояние на устата е здрава и влажна лигавица. Устни - някои мъже си мажат устните с вазелин през зимата, за да не им се пукат. Всеки трябва да полага нужните грижи за тялото си, ако иска да изглежда добре.
Сега пишеш, че не искаш да се целуваш, уж проблема е в другите. След време ще мечтаеш някоя да пожелае да те целуне, ако не си оправиш проблема и МИСЛЕНЕТО.
Да, с целувката се обменят хиляди бактерии, защото всеки е ял някакви си неща, които се разграждат в устата, но точно това изгражда имунитет. Ако се пазиш стерилен, няма да си здрав, а даже по-податлив на болести.
Но.... това няма значение... Раничките в устата/устните не са секси, често дори са съпроводени и с някакви миризми... повярвай ми имаш проблем и само от тебе зависи да си го оправиш.

23.   Фери27, Ферииии, няма дума "деТствен", а "деВствен(а)". За Бога, оргамотете се!!! Не го срещам за пръв път в този сайт, НЕ ИДВА от ДЕТЕ!!! Идва от ДЕВСТВЕНОСТ! НЯМА връзка с детството, ако така си мислите (иначе изобщо не си представям защо ще го пишете по този идиотски начин)!!!

Момченце- това със секса без целувки- ще стане, но не с нормално момиче, а само с проститутка. Прави си изводите.

24.   абе 23 оти не станеш некаде даскалица да учиш за правопис другите, тука се изказват мнения по важни въпроси а не по правопис

25.   и аз отбягвам да целувам в устата,
гнусно ми е

27.   Мислиш си че е гнусно, защото не си пробвал. Когато целунеш момичето, което обичаш ще видиш че няма нищо гнусно, напротив много е хубаво. Пожелавам ти скоро да ти се случи.

28.   Имала съм връзка със секс и прегръдки, но без целувки.... все изпитвах чувството, че нещо ми липсва, не се чувствах достатъчно обичана и желана