Споделена история от Секс и интимност

Тясна съм отдолу
Здравейте :) Аз съм момиче на 18г.. Правих секс последно преди около 5 месеца и тогава ми беше първият път. Повече не съм правила. Сега си имам приятел, с който все още не сме правили секс понеже в момента сме далеч и ще бъдем заедно след около 2-3 месеца. Но съм се самозадоволявала, когато наистина много ми се е искало, а него го няма.. Проблемът ми е, че много ме боли като вкарвам нещо вътре. В началото повече, отколкото след малко, но все пак си боли и не мога да се отпусна. А също и не може да влезе много навътре. И си мислех, че с приятеля ми понеже ми е казвал колко му е голям, ще ме боли и няма да може да ми го вкара целия, а това не му ли убива малко от кефа? Дали е от това, че досега съм го правила само 1 път с момче, а отделно съм се самозадоволявала 3-4 пъти може би? Мислите ли, че ако например когато с приятеля ми го правим първия път и може би следващите няколко ще ме боли много и пак ще е така както описах, дали това ще е неприятно за него, че съм доста тясна мисля и не може да ми влезе целия? Дали това ще се оправи като правим няколко пъти секс? Ако препоръчате лубрикант, бихте ли ми казали точно как се нанася, използва и такива неща? :) Мисля, че е това засега, надявам се на компетентни отговори, мнения и съвети :)

Коментари

1.   Купи си лубрикант. Твърде тясна жена няма, но твърде суха жена има. Пробвай с лубрикант, ще видиш как всичко ще почне да влиза.

2.   От авторката, да допълня само : Ако преди да го направим с него продължавам от време на време да се самозадоволявам, ще отмине ли тази болка и ще бъде ли все едно съм го правила няколко пъти, та да не ме боли така и да мога да се отпусна с него, защото го обичам наистина ужасно много и искам и на двамата да ни харесва сексът един с друг?
До номер 1 : Може би е така, явно съм суха, тъй като си спомних сега, че първият път когато го правих, момчето ми каза, че съм суха.. С приятеля ми, с който ще го направим след време, мисля, че ще успея да се възбудя достатъчно, тъй като наистина го обичам и ми е добре с него и всичко, а когато го направих първият път с онова момче, беше просто ей така, абсолютно нищо към него, просто исках да не съм девствена вече. А лубрикант ако решим с него да си купим, а не самичка да си купувам, как се нанася, ползва и т. н.? :)

3.   радвай се

4.   от 1. Съветвам те все пак да си имаш на разположение лубрикант. При самозадоволяване дори винаги. Дали и колко ще си влажна по някога не зависи от възбудата, а от хормоналния ти баланс, жлезите ти и така нататък. Опитен мъж не гарантира по принцип на 100% удоволствие в леглото, 50% си зависят на 100% от теб, а особено степента ти на овлажняване си зависи от твоята анатомия. Има жени, които никога не се навлажняват достатачно и ги боли, има жени, който дори правят „фонтанчета“ при оргазъм. Имай си лубрикант или ползвай слюнка и няма как да си „тясна“. Няма просто прекалено тясна за секс вагина. Все пак от там цели деца излизат. Има обаче прекалено суха вагина

5.   Авторката : Ясно, благодаря ви :) А иначе ако може и отговорчета на тези въпроси : "А също и не може да влезе много навътре. И си мислех, че с приятеля ми понеже ми е казвал колко му е голям, ще ме боли и няма да може да ми го вкара целия, а това не му ли убива малко от кефа? Дали е от това, че досега съм го правила само 1 път с момче, а отделно съм се самозадоволявала 3-4 пъти може би? Мислите ли, че ако например когато с приятеля ми го правим първия път и може би следващите няколко ще ме боли много и пак ще е така както описах, дали това ще е неприятно за него, че съм доста тясна мисля и не може да ми влезе целия? Дали това ще се оправи като правим няколко пъти секс? Ако преди да го направим с него продължавам от време на време да се самозадоволявам, ще отмине ли тази болка и ще бъде ли все едно съм го правила няколко пъти, та да не ме боли така и да мога да се отпусна с него? ".... Иначе мисля, че ще ми е трудно да се отпусна, тъй като аз съм го правила само 1 път с момче, а той е бил с 3 момичета и го е правил повече от 3 пъти, а аз изобщо не съм от "опитните" и се притеснявам дали ще му харесам, как ще е и такива неща.. Знам, че не трябва да се притеснявам, да ме е срам, трябва да се отпусна, да не го мисля кой знае колко, за да ни е супер и да искаме още и още и искам да стане, затова ще гледам да го направя макар да не ми е много лесно.. :)))

6.   Авторке, номерът е в практиката, не в теорията. Само лубрикант като добър съвет мога да ти дам. Останалото ще си откриеш сама. Не се притеснявай - от там все пак излизат бебета 50 см. и нагоре. С времето ще придобиеш опит. Колкото до опита - той не се измерв в бройки. Може и с 10 жени да е спал някой, но това не значи, че е опитен, пак може да не го бива за нищо в леглото.

7.   Здравей,
относно коментарите по горе, хората са прави. Няма тясна или плитака вагина, забрави го!!! Боли те защото се самозадоволяваш и не си достатъчно възбудена. Влагалището на жената може да се разтегне учудващо много, но като дълбочина НЕ. 99% при жените е около 13 см, при негарките о 15, при преразтягане ( ако пениса му е голям ), няма как да не боли. Матката е шокогенен орган и има случай при който при груб секс от болка, жената да загуби съзнание...
Когато бях на твойте години имаше момче, което много харесвах, но никога не правихме сека. Проблемът беше, че наистиан пенисът му беше огромен. Щом го видех се шашках и сякъш нямах влагалище а сламка. Беше ужасно. Какво ли не опитвахме, но не стана... Ползвахме лубрикант и успяхме, но пак не бях доволна. Правихме секс само веднъж, а цяла седмица чувствах дискомфорт ( като при болезнен цикъл )... Както и да е.
Съветът ми към теб е следния. Когато си сама ( да няма никой у вас ), включи си порно и гледай различни клипчета. След първите 3-4 провери колко си се овлажнила, поиграй си с пръсти и след това мини към задоволяване. Отпусни се, не трябва да си напрегната.. Ако овлажняването е добро, то при първия ти акт си била напрегната и за това си била сугха. Когато има желание, няма как да няма овлажняване!!! Ако обаче при гледане на порно няма достатъчно овлажняване, то си земи и лубрикант. Не му казвай че си суха, щото е обидно за мъжа( все едно не го харесваш). кажи му че се притесняваш, защото не си имала опит ( това ще го поласкае) и сякаш пресъваш.. че е от напрежение... Което всъщност си е така...
П. С. Относно ползване на лубрикант : Капваш на пръста си 1 грагово зърно и го размаваш около клитора си до 1 см навътре, така че той като го вкара в теб да усетиш плъването на пениса му ( това ще ви достави удоволствие и на двамата). Можеш да добавиш и повече от гела, ако много се притесняваш и не си овлажнена въобще, но ВНИМАНИЕ, НЕ слагай много щото и двамата няма да чувствате нищо по време на секс. Прекомерната влажност губи чувствителността...
И НЕ забравяй : НЕ си суха, просто не си се отпуснала или не искаш га го правиш. Успех! :))

8.   И си мислех, че с приятеля ми понеже ми е казвал колко му е голям, ще ме боли и няма да може да ми го вкара целия, а това не му ли убива малко от кефа?

Аахахахаха а ти какво милиш ще ти каже?
- Мило много ми е малък :-)

9.   спри да мислиш дали ше му хареса и, че си тясна или суха или квото пише горе. гледаи порно а и една хубава свирка ше му е достатъчна. представи си че е за една нощ или че утре е края на света или такива простотии, възбуди се колкото можеш повече и се забавлявай все пак секса е да се кефиш на чувството а не да мислиш дали ше го вкара половината или 2/3 от него пффф Успех :*:*

10.   Благодаря на отговорилите :)
Номер 8, не мисля, че има смисъл да ме лъже колко му е, тъй като и без това мога да разбера дали е така или не.
Всички следващи отговори, мнения, съвети и т. н. са добре дошли :)))

11.   Тясна съм отдолу...
ми радвай се,това е мечта на всеки мъж

12.   Ако момчето казва, че е по-добре да не се ползва лубрикант.. защото това значи че "функционираш добре" и по-добре да не се налага да се ползва, то момичето ще го е срам и няма да е удобно да каже за лубриканта.. ТОГАВА какво?

13.   ако момчето мисли и предпочита да не се налага да се ползва лубрикант, то ако момичето предложи, той сигурно ще си помисли, че не успява да я възбуди достатъчно или нещо от рода.. как да не се стига до там да се ползва лубрикант? да се отпусне просто с него и да не го мисли ли?

14.   Размерът на влагалището е индивидуален и различен при всяка жена. Ширината и дължината му не оказват никакво влияние върху активността на жената в сексуалните отношения. Не е вярно твърдението че жени с по-широко/дълбоко влагалище имат нужда от повече партньори и/или по-чести полови контакти. Размерът на влагалището има значение за пълноценните сексуални изживявания на жената. Когато тя е сексуално възбудена влагалището се удължава и разширява във вътрешната си част и се стеснява около входа или по-точно предната му третина обхваща плътно пениса. Този ефект в сексологията е известен като предоргазмена маншета. Когато жената не е достатъчно възбудена тези изменения в половия орган не се наблюдават и акта причинява болка и дискомфорт.

Въпреки, че мъжете предпочитат тясно влагалище, това обикновено се дължи на липсата на възбуда при жената. Еластичността на влагалището и способността му да се приспособява към пенис с всякакъв размер показва, че дебелината на мъжкия полов орган няма никакво значение за задоволяването на жената. А дължината му дори може да причини силна болка удряйки матката, когато жената не е достатъчно възбудена. Способността на влагалището при полова възбуда да се приспособява към всякакъв по размер пенис се нарича влагалищна акомодация. Благодарение на нея при постоянен партньор вагината се приспособява към размера на пениса на този мъж.

15.   Щом си правила секс само един единствен път до сега, ще ти кажа, че просто си дефлорирана и може и леко да си се позатворила така да се каже. Тялото ти още не е свикнало на това. Даже може и следващия път да го почувстваш пак като първи път-поне за момчето(без тоя зор с разкъсването на химена, но пак да си тясничка за него)... или няколкото следващи пъти също.
Вече с редовен секс нещата си идват на мястото и ще почувстваш нещата така както трябва да са... Това с "вкарването нещо вътре" на сегашния етап ми се струва малко глупаво и ненужно-може и да се замърсиш или вкараш някаква инфекция. Каквото и да си вкарваш не е като да имаш реален партньор, с когото да има страст, емоция и т. н. за да може и тялото ти да реагира адекватно-да се възбуди, овлажни добре или да усетиш удоволствие от акта.

16.   ако момчето мисли и предпочита да не се налага да се ползва лубрикант, то ако момичето предложи, той сигурно ще си помисли, че не успява да я възбуди достатъчно или нещо от рода.. как да не се стига до там да се ползва лубрикант? да се отпусне просто с него и да не го мисли ли?

17.   От авторката : Благодаря ви за отговорите :) А номер 12 и 13 мисля, че са прави.. По-добре е да не ни се налага да ползваме лубрикант, тъй като той сигурно ще сметне, че не успява да ме възбуди достатъчно, пък може и нещо друго, знам ли.. Ако си се възбудя добре, отпусна се и т. н. ще се овлажня достатъчно и без лубрикант, нали? :)))

18.   От авторката, да допълня : И аз иначе си мисля, че сигурно първите няколко пъти ще е малко като първия път и нещо от рода, но може би след това вече ще почна да се наслаждавам наистина и ще разбера какво е :)

19.   Номер 17 - възбудата не ти е гаранцията, че ще се навлажниш достатачно за безболезнен полов акт. Не случайно са измислени лубрикантите, но давай както си намислила. Когато почне да пискаш от болки, онзи ще се зарадва много.
Истински добрата любовница няма спирачки в леглото, възползва се от всичко интересно, ново и си прекарва добре. Ако ти е проблем един лубрикант при нужда да ползва, представям си за другите работи като играчки, секс на обществено място и така нататък. За мъжете е много важно да си добра в леглото, не да пискаш като заклана, но както и да е-твоя си работа

20.   Авторката : е, не съм казала твърдо, че няма да се ползва никога лубрикант, просто от писаното питам дали ако се отпуснеш и възбудиш достатъчно, ще се овлажниш до толкова, че да няма нужда от лубрикант, което наистина ще си значи както са писали, че "функционираш добре" и момчето няма да има нищо против? :)

21.   до 20
„просто от писаното питам дали ако се отпуснеш и възбудиш достатъчно, ще се овлажниш до толкова, че да няма нужда от лубрикант, “
НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.
Щом до сега си имала такива проблеми - била си „тясна“, тогава по-добре вземи един лубрикант. Да ти имам и проблемите! Прави секс и сама ще разбереш, за Бога! ПРИ ВСЯКА ЖЕНА Е РАЗЛИЧНО.
Можеш да си мокра и без възбуда, може и обратното, но при второто триенето става твърде голямо и се чувства дискомфорт или дори болка, а ако ползвате кондом - къса се. Или взимай лубрикант, или ползвай слюнка, ако не се навлажняваш, но възбудата сама по себе си не е гарант за достатачна лубрикация.
Всичко зависи от хормоните ти в момента и от жлезите ти. ПРИ ВСЯКА Е РАЗЛИЧНО. Хората не сме идентични. На мен след оволация и след менструация ми се случва да съм суха, въпреки възбудата и тогава съм и много тясна за партньора си - това е от негова гледна точка, а същност няма как да се стеснявам през месеца. Възбудата я има, просто хормонът не е същият. Сложи малко лубрикант и ще се получи или си пискай заради болката...ако си с партньор, който е прекалено глупав да разбере нуждите ти - ами намери си друг. Сексът е за кеф и удоволствие за ДВАМАТА.

22.   Авторката : разбирам :) Просто си мислех дали ще може да се мине и без това, ще пробваме когато дойде време и ако има нужда ще вземем лубрикант, той ще разбере надявам се :) Пък ако не иска лубрикант, ако трябва тайно ще се намажа като ида примерно до тоалетна преди това или знам ли, ще измисля нещо сигурно. Благодаря ви :)

23.   мИСЛя, че момчето ако види че има нужда от лубрикант ще разбере че е по-дибре да вземете отолкото да не изпиташ удоволствие защото те боли и не си влажна. Щом те обича наистина ще разбере ако има нужда от първите няколко пъти да ползвате лубрикант

24.   1, Миенето на интимните части с хипоалергенен сапун би ли помогнало за по-добро овлажняване?
2. Преди това малко ако се намаже малко с някакъв крем, дори да не е лубрикант, би ли имало същия ефект?

25.   1. НЕ, сапун няма какво да прави изобщо на интимните ти части. Ползва се бебешки шампоан за тяло без сапуни или направо интимен продукт - ще прочетеш, че пише „без сапун“ на всички интимни продукти за миене. Сапуните изсушават лигавиците по принцип. Хипоалергенните сапуни са за хора с алергия, не за миене на вагината.
Аз препоръчвам бебешките душ-гелове, защото не само не съдържат сапуни, но и не съдържат химии и има евтини български, които са ТОП.
2. В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ СЕ МАЖИ С КРЕМ, бебешко олио, тоалетно мляко, с възелин, с маз и изобщо с всичко на мастна основа преди секс!!!
Кремовете и ВСИЧКО НА МАСТНА ОСНОВА РАЗГРАЖДАТ ВЕДНАГА КОНДОМА, кондомът не само се пука, а се къса!!!
Да не говорим, че ВСИЧКИ продукти за лице, ръце и тяло НЕ СА ПРИГОДЕНИ за поддържане на интимните части на жената, съдържат съставки и PH, вредни за женската вагина. По-добре нищо не мажи там, преди да си се увредила и да си си докарала гинекологични проблеми.

Единствените подходящи продукти са Лубрикантите, специално разработени с PH на женската вагина, която е леко кисела среда и НЯМА РН на кожата на тялото!!!! Освен това Лубрикантите са на ВОДНА ОСНОВА и не късат кондома!!!
Ползвай за лубрикация - специални лубриканти или слюнка. Точка. Има и кондоми с екстра лубрикация.
Не виждам, защо човек бяга от тези СПЕЦИАЛНИ продукти. Не е срамно да ги ползваш и да си ги купиш, да ги имаш изобщо, а е признак на висока сексуална и ЗДРАВНА култура. Ползват ги и много жени в менопауза и с хормонален дисбаланс, защото са много подходящи и в ежедневието за жени, страдащи от суха вагина.

26.   От авторката : Не бях задала аз тези въпроси, но все пак ще използвам информацията, благодаря :)

28.   Глайтгелен крем - чувала съм за него Но не съм ползвала, какво ще кажете за него, да го препоръчаме ли на момичето или да си ползва лубрикант на Дурекс например???

29.   28 - въпросният „глайтгелен“ крем си е лубрикант, но явно някакво немско производство, защото „gleiten" на немски значи „плъзгам се“ и това е обозначението на „лубрикант“, но на немски език. Може да става дума за някакъв продукт с хормони за жени в менопаузата на нашия пазар или просто за продукт, предназначен за немския пазар, но продаван у нас. Знам ли.
Продуктите на Дюрекс са най-доброто решение за начинаещи, които не разбират от тези неща. Съвместими са с кондоми на 100% и нямат някакви странични действия и странични химии. В аптеките има иначе какви ли не продукти за жени с хормонални проблеми и така нататък - те си имат и активна съставка. Всички лубриканти, които ще намерите на рафта с кондомите е ОК. Марката няма значение, Дюрекс са най-разпространени. На опаковката може да пише на други езици какво ли не, гледайте българското обозначение „лубрикант“

30.   Авторке мастурбирай по често.
отпусни се когато го правиш.
Започни с 1 после с 2 пръста. Прави го така че да ти е хубао а не дисконфортно.

Целта е просто да опознаеш тази интимна облас.
И пак да ти напомня прави го сама по често.

31.   Аз пък ще ти кажа, че практика му е майката :) В началото на моя полов живот в продължение на година и около пет акта за тази година (така се е случи) нищо не се получаваше, реално нямаше и актове, защото не влизаше... Аз не си мислех, че съм тясна, а по-скоро, че съм си останала девствена. Попаднах на партньор впоследствие, с когото нещата станаха естествено, но от днешна гледна точка трябва да кажа и с доста малък пенис, но на мен ми дойде екстра в онзи момент, опознах тялото си, секса, удоволствието от него и т. н.
Според мен в началото на половия живот жената не се възбужда достатъчно, има психологически бариери, че ще боли и това допълнително стяга мускулите. С времето нещата се оправят.

32.   И аз съм тясна. По време на вагинален секс и ден-два след това ме боли. Открих решение в аналния секс. При него ме боли само докато влиза, а след като болката премине, ако мастурбирам имам невероятни оргазми. Получава се горе долу така: на един път вагинален правя 3-4 пъти анален. Приятелят ми също е много доволен. Съветвам те да опиташ

33.   И аз съм тясна, на мен дори два пръста не могат да ми влязат, само до 2 -3 см

37.   И аз съм тесничка а и като се стегна леко гаджето ми откача!

38.   Здраавей, аз съм момче на 20. Според е супер яко да си тясна отдолу. Е, разбира се не прекалено много тясна защото ще изпитваш болка, но не мисля че при теб е така.. :)
Номер 33, да не би да си плитка, смисъл такъв за дълбочина 2-3 см е много малко..

45.   Ми, не, има твърде тясна, но няма твърде суха :)
Ако бъркам, значи има и костенурки с пера. Всички се успокоявате, че има сухи жрни, защото сте необразовани по въптоса. Ще направя клип, в който ще се обсъди този въпрос и ше разберете, че това е истината. Ще го постна тук.