Споделена история от Секс и интимност

Жена ми с друга
Здравейте. Жена ми от няколко дена е в болнични и си стои в къщи. Нищо сериозно, някакъв грип или нещо такова, ама успя да си издейства болничен. Вчера като тръгвах ми каза, че ще си стои в къщи и по някое време ще дойде нейна /наша/ приятелка да се видели. Около обяд, времето ми се видя добро да побръмча с мотора и се прибрах да взема ключовете и каската. Влизам и чувам душа в банята. Не обърнах внимание даже и на дрехите в спалнята, защото ги мярнах ама реших, че ще излиза някъде и си е приготвила облеклото. Взех каквото ми трябваше и отворих вратата на банята да й кажа едно здрасти и чао. И какво да видя - жена ми на пода на банята, в поза 69 обслужва приятелката си с един специален накрайник за душ, който й бях подарил по един специален повод. А приятелката й я обслужва с език... сещате се. Жена ми като ме видя, голям шаш и паника настана. Аз казах само едно браво, браво, продължавайте все в тоз дух и излязох. Вечерта като се върнах, имаше разговори, обяснения и секс. Приятелката й предложила да я поразтрие малко и... т. н. Та сега не знам да се оплаквам ли, да се хваля ли. Да се срамувам ли, да се гордея ли. Да се ядосвам ли, да се радвам ли. Истината е, че ако трябва да опиша как се чувствам в момента, по-скоро бих казал, че цялата иначе конфузна ситуация ми се видя забавна. Пък и щом доволна е жената... какво пък толкова е станало.

Коментари

1.   Яко и аз си мечтая жена ми да я видя в подобна сцена... лошото е че тя няма мераци за друга жена.... по консервативна е относно 3ки или със същия пол....
Радвай се защото това е гледка мечта за всеки мъж.. а и по нататък може да направите 3ка с жена ти и нейната палавница от банята :)

2.   Приятел, питай нейната аверка дали иска тройка и познай кой ще спечели от цялата ситуация :D
XII

3.   Радвай се, по добре с приятелка да я завариш, от колкото с някой гринго.

4.   Това е най-новото лечение на грипа

5.   След като ти изтриха историята за жена ти и съседа, сега пък стана жена ти и приятелката... Хахаха, какво следва - жена ти и родителите ти??

6.   само на мен ли ми се струва, че това е измислено?

8.   И аз мисля, че е измислено... има някакъв тип, който пише такива истории... личи си стила му... няма лошо - всеки има фантазии... ама поне да са в раздел "измислени истории"

9.   И аз мисля, че е измислено...има някакъв тип, който пише такива истории...личи си стила му...няма лошо - всеки има фантазии...ама поне да са в раздел "измислени истории"

12.   Хахаха, и аз мисля, че е измислица. Жените и мъжете в БГ изобщо не са разкрепостени в секса, колкото и да се правят. Докато повечето жени отричат, че са бисексуални, а мъжете казват, че са би, все ще сме на тва дередже. Вземете се образовайте малко. Иначе ако все пак историята е истинска, радвай се. Секса между жени не е лош, но не е като да си с мъж. Бързо ще й омръзне и отново ще си ляга с теб. Успех.

13.   Ти от жени имаш представа колкото и клоун от ракетна техника... Не ти липсва определен повествователен талант, обаче!

14.   ОТ АВТОРА: на едните коментирали да им кажа - не знам дали е супер или е яко. Приятелката на жена ми за страх да я гълташ. Що се отнася до жена ми, не знам. От много време живеем на основата на уважението, ако ме разбирате какво искам да кажа. А за залитанията й по женската част знаех или по-скоро предполагам отдавна. Просто онзи ден за първи път стана "засечка". Като цяло тя си има неин живот, аз мой.
Що се отнася до останалите коментиращи /или невярващи/ - това, че нещо на вас лично не ви се е случвало или няма да ви се случи, не означава, че на никого не се случва. Съветвам ви да понамалите леко порното или ако не можете, поне не го гледайте като научна фантастика. Щото не е такова. Е, за вас може и да е.
№5 - тая история, за жената и съседа я четох. Аз обаче съм малко по патриархално възпитан и ако съседа чука жена ми, по-скоро ще си представям /а ако се наложи и повече/ юмруци и ритници, отколкото да лъскам бастуна. Нищо, че жена ми не ме интересува особено, въпроса е принципен.
№12 - не познавам всички мъже и жени в България, така че не мога да правя обобщения. Що се отнася до лягането на жена ми с мен, аз лично не държа особено, освен в някои редки случаи, т. к. нали все още поне де юре сме женени.

15.   ОТ АВТОРА: Многоуважаеми/а №13 - аз от жени имам представа, колкото не можеш да си представиш. За клоун не ставам, а от много години не се казва ракетна техника, а космически технологии. И един съвет от мен за теб - злоупотребата с мисионерската поза, освен че показва липса на фантазия, води и до перманентна деградация на мозъчните клетки на иницииращия практикуването й. В този смисъл, няма да е зле да си разшириш кръгозора, намалиш зависта към околните и най-вече да поизлезеш малко навън сред хора, за да глътнеш чист въздух. Надявам се, не съм се изразил прекалено сложно за теб и да си успял/а да уловиш по един недвусмислен начин мнението ми за теб. Бях го изразил доста по-кратко и ясно в предишния си коментар, но модераторите явно са решили, че съм прекалено откровен в мнението и пожеланията си. Да си жив/а и здрав/а и повече и по-разнообразен и качествен сексуален живот, който да ти позволи да прогледнеш секса отвъд мисионерската поза с "единствения на света любим човек". От какъвто и пол да е в твоя случай.

16.   Е защо ми изтрихте стиха "Време за щастие", а в същото време на други сте публикували едни и същи стихове два пъти?

17.   Какли ще реагира жена ако види мъжа си с друг мъж))) Аз като мъж предпочитам жена ми да си има жена за любовница, но едвали жена би предпочела мъжаи да си има мъж любовник както и жена де)))

18.   Имам приятел, който е гей, лично ми е разказвал за момчетата, с които е спал, но тъй като родителите му са абсолютни консерви, мъжът вече е женен и си има дете. Жена му е от друг град и най-вероятно не подозира наклонностите му. А жената е интелигентна и изкарва добри пари.. така че може би съм склонна да вярвам, че са възможни подобни истории в България.

19.   Нещо не ми се връзва... Не, че две жени не могат да правят секс ама точно в банята... на 69... на студения под... , че и твърд... Фантазия ми се чини...

20.   От автора: №19 извини ме, но ти се чини фантазия, защото може би баните, които си виждал/а са били все по метър на два, с мозаечен под. Нашата е почти 10 м2 и е с подово отопление. Предполагам, ще ми кажеш, че и секса на предния капак на колата, също фантазия ти се чини? Ами в някоя борова горичка? Или в асансьор? Абе въобще всичко що не е в спалнята, след като сте си легнали вечерта, все фантазия ти се чини?

21.   Авторе, след като живеете заедна само по съвместимост и нямате ангажименти един към друг - що ще се сконфузва от теб жена ти? И от къде на къде след това ще ти се обяснява? ! Да не говорим, че ще влизаш в банята когато се къпе, за да й кажеш "здрасти и чао"....
И престижно занимание си си измислил, за да се прибереш - да побръмча с мотора... еееейй....

Но имаш талант да пишеш! Продължавай в същия дух!

22.   Повечето коментатори завиждат.
И, как да не сме разкрепостени в България? Това е до човека, не до етноса.
ж-29

23.   Авторе, на младини имах приятелка, която, като си пийнеше леко, започваше да се натиска с нейна приятелка пред мен и приятеля на другата. Стигаше само се до страстни целувки с език и опипване на гърдите. Като се случи за пръв път и аз се почуствах странно - т. е. не знаех как да реагирам. По принцип съм консервативен - не обичам суингове, тройки и други групови изпълнения, но тогава не изпитах ревност или нещо отрицателно. Мисля, че по-скоро беше учудване и любопитство. Естествено, случаите като зачестиха, вече не ми правеше впечатление и само се забавлявах с нейните моментни прояви на хомосексуалност. Никога не съм я питал защо го прави, защото не ми е ставало кофти и съм я разбирал. Сега си мисля, че не бих реагирал отрицателно, ако ги бях видял и "на калъп". Трябва да призная обаче, че секс между нея и друг мъж не бих приел равнодушно.