Споделена история от Секс и интимност

Въпрос относно женското "подмокряне"
Здравейте, на 20 години съм но не съм бил с момиче и не знам много за това подмокряне. Наясно съм, че това е секрет от влагалището и се отделя при възбуда. Въпроса ми е каква възбуда може да накара жена да се подмокри? Когато се целуваме с момиче по продължително дали то се подмокря, от целувки по врата галене на гърдите. Вида на гол мъж кара ли жената да се подмокри или са нужни и допълнителни ласки и стимулация? Ще съм благодарен на откровени мнения на не подигравки, че все още не съм бил с жена, благодаря.

Коментари

1.   Вместо да си губиш времето тук, защо не си намериш приятелка да разбереш от собствен опит?
Иначе отговорите са за всяка жена различни, чети за женската анатомия. От вида на гол мъж, колкото е хубав обаче, нито една жена не се подморкя. Затова и няма „плейбой“ за жени. Друтото сам трябва да разбереш.

2.   да възможно е и от целувки но всяка жена е различна
М22

3.   намери една жена и почни да я галиш или такива работи, мн ясно че ше се възбуди от хубав гол мъж говори и мръсно и вече се е напикала повярваи ми. Бъди малко груб и ще те заобича Успех :*:*

4.   Е и твоето време ще дойде, не се притеснявай.
Т. нар. подмокряне означава, че жената е възбудена, а жените се възбуждат от различни неща. Може и от вида на гол мъж, защото ние жените също имаме фантазия, нищо, че няма Плейбой за жени :)))Ако питаш конкретно дали би я подмокрило това да стоиш гол срещу нея-надали. Ако е около или под твоята възраст е малко вероятно, сексуалността не е толкова ярко изразена при жените, ако е на 30 може и да стане.
Иначе като жена ти казвам-започни да я целуваш, нежно, гали я, целувай врата и, ушите и т. н., гали я по бедрата, изследвай тялото и с ръце, но не много настоятелно, а бавно и нежно, да си личи, че се наслаждаваш на това, което правиш и междувременно обръщай внимание на това къде започва да диша по-дълбоко или да простенва и т. н., така ще разбереш къде са и слабите места.
Всяка жена харесва различни неща, една се възбужда най-много ако я галиш по гърдите, друга ако и хапеш ушите, трета ако я галиш между краката, най-добре комбинация и от трите :))) Просто се опитай да разбереш какво я кефи, питай я, говорете, няма нищо срамно в това. Секса е нещо прекрасно и невероятни изживявания тепърва ти предстоят, успех.

5.   Да, напълно е възможно подмокрянето само от целувки, особено ако са с език, или ако я целуваш по врата, гърдите и т. н.

6.   Номер 3 ме кефи хаха, иначе и аз съм имал връзка и като съм я целувал на публични места тя е треперила от удоволствие, било ме е страх да я докосна с друго освен с устни в такива моменти, точно заради това и чувството когато накараш една жена да се чувства така е наистина невероятно и както номер едно е прав/а, всяка жена е различна и не при всяка би се получило без по специални ласки.

7.   разбира се, че от целувка може да се подмокри

8.   Естествено е, че може да се подмокри. С целувки, с опипване по тялото и най-вече между краката. Лично при мен така е получавало. Понякога тези неща /петинга, натискането/ възбуждат жените повече от сексуалния акт. Определено вида на гол мъж не би ме въбудил сам по себе си.

9.   Съгласна с №4, а на №1 не обръщай много внимание, защото ако беше чел женската анатомия щеше да знае, че влагалището няма жлези /за което говори авторът/.