Споделена история от Секс и интимност

Сексуалният ни живот отива по дяволите...
Здравейте. Приятелят ми е на 22 години, аз съм на двайсет. До няколко седмици имахме една красива и изпълнена с любов връзка. Сексът беше невероятен, но сега имаме един огромен проблем. Всеки път, когато правим секс на него просто му спада или пък не е в пълна ерекция. Не знам на какво се дължи и по този начин самочувтвието и на двамата е разбито.

Мислих за това, че може да не го привличам, но смея да твърдя, че сам превликателна и едва ли е това. Пък и той е луд по мен. Когато се задоволява сам ерекцията му също не е до край и пак същото. Не знам какво да правя и с кого да се посъветвам, за това се реших да се допитам до вас, какво мислите. Моля всеки, който е запознат с това да ми пише. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Ако продължава така, да не чака а да потърси лекарска помощ, тя ако не му помогне, поне няма да му навреди!
Предполагам, че всичко ще се оправи!

2.   На мъжете сексуалното привличане към постоянните им партньорки преминава от 1 година до 5 години. Твърде си млада да се откажеш от секса, а да тръгнеш да изневеряваш на тази възраст също е тъпо. Просто си намери друг. Рано ти е да се примиряваш. Може и да е би-хомо-сексуален и т.н. ама топката пак е в теб, нали?

3.   За да не ме обвинят, че съм голословна имах един брак 15 г. сега друг 10г. първите 5 години сексът беше върхът, имаше го възхищението, обожаването, нежността, след това нещата замират, сега правим секс 1 месечно, рядко е добър, случва се да е перфектен, но като изключение, а не като правило.

Работя с мъже и често съм свидетел на откровения. След време сексът с постоянната партньорка е задължение, за да си нямат проблеми в къщи.

Удоволствието е от секса с проститутките, колежките, чекиите пред поррно филма. Жените стоят в къщи и се гърчат - дали ме обича още дали ме желае, а мъжете си мислят това парче с късата пола дали ще ми пусне ако я почерпя и така .........

4.   Мила всеки има периоди, не е от теб. няма да се притесняваш. и на нас ни се е случвало ние сме на 20.
но отмина. сменяйте пози и най - вече нека е неочаквано всичко за него.

5.   Това е на психична основа, не е свързано с това дали си привлекателна. Нещо отвътре го притеснява. Може да е свързано със секса, а може и да не е.познавах един такъв човек, предварително се притесняваше какво ще стане, как ще стане... и накрая ставаше това което очаква.Не знам при твоя човек, може да си има грижи, които не ти казва. Може да ходи и с други, това също е причина.

Но няма смисъл да гадаеме, говори с него. Ако ти каже че няма нищо и всичко е наред, или пък че не знае, имай си едно на ум.

6.   Имама лекари, не е срамно да се отиде при тях, те са за това!

7.   Ако ситуацията ти е нещо подобно на гореописаната, значи най-вероятно става въпрос за проблем в главата ти. И макар че понякога може да се задълбочи, това е най-малко страшното нещо, което може да ти се случи. Преди всичко трябва да се настроиш, че това не е нещо сериозно и от теб зависи да го преодолееш. Опитай се да не даваш воля на черните мисли и се настрой да изживееш това, което си започнал. Най-добре ще е, ако мадамата не си дава вид, че забелязва този проблем. Може да се случи така, че да ти пада и да ти става няколко пъти, преди да се отървеш напълно от тази досадна мисъл.

Не бива да се спичаш и да се настройваш, че си се изложел. Обикновено повечето са жени са супер разбрани и няма да те накарат да се чувстваш кофти. Ако усетиш, че може да ти падне, спри за малко, за да си починеш и продължете да правите опити. Ако изцяло се откажеш, така още повече ще задълбочиш проблема в главата си.

Обикновено, когато мъжете осъзнаят, че нямат никакъв проблем и случилото се не е болка за умиране, бързо преодоляват този период. Важното е да не се спичаш, да погледнеш по-леко на нещата и да не се даваш психически. Реално нямаш проблем, а муха, която си си вкарал в главата и сам трябва да пропъдиш.

8.   Дай му да пие левитра и гледай тогава каква ерекция ще има!!! Шегата настрана, купете от някоя аптека и нека опита - така ще му дойде душата на място и ще спрете и двамата да се притеснявате. Стресът е голям проблем и много вреди на ерекцията. Успех!

9.   Стресът е на първо място,но е важно и честотата на половите контакти.Това е мускул,който трябва да се тренира-затова жени дори понякога да не ви се иска,не отказвайте на партнера си.
И още нещо:"мъж ебач и кон бегач -дебел няма"-донякъде е вярно... М37

10.   Ами изневери му бе красавице ;))))

11.   Номер 10 защо да му изневерява, за това че не му ставало .... Ами ще стане рано или късно, момчето ще се оправи. Изчакай малко, ако го обичаш, сигурно това е нещо временно.

12.   Номер 11, аз съм номер 10. Ами да му изневери, като не му става, давай да стои не задоволено момичето. Хаха... като се оправи като иска да си е пак с него. Каква глупуст ако стои и го чака

13.   Няма какво да му изневеряваш, ами направо се разделяйте. За добро е. Моят сексуален живот с бившата ми приятелка отиде по дяволите, тъй като тя изведнъж престана да изпитва потребност от секс. Ако искаш, погледни в тоя раздел някъде, мисля, че бях озаглавил изповедта си "Дамата е уморена". Там съм описал всичките си терзания и знам какво коства на човек липсата на сексуалност в една връзка. Разделихме се и сега съм напълно добре и щастлив, за нея не знам.

14.   ИЗНЕВЕРИ МУ! Хич да не ти пука. Нали е мъж, как няма да ти прави кефа. Като не може той, не означава че не може никой ;))))

15.   Пробвай това - преди да го вкара му духай малко и веднага вътре, явно нещо го спича, най-вероятно се плаши да не свърши рано. Понякога нимам същия проблем и така се оправя.