Споделена история от Секс и интимност

Все още не съм се дори целувал - нормално ли е?
Здравейте,
имам малък проблем, който не мога да споделя почти с никой.

Значи.... работата е там, че съм почти на 20 и съм девствен. НА всичкото отгоре, не съм изпитвал удоволствието дори от целувка. Някак си все не се получава. Широко скроен съм, свободно говоря с хората, лесно се сприятелявам, но.... Естествено, дори най- добрите ми приятели не занят това, което можеби е грешка, но няма значение.

Някак си не си представям само аз от компанията да съм в това положение. Въпреки че няма голямо значение, не съм дебел, редовно спортувам, имам нормално тяло, спазвам хигиена.... :D и всичко което е нормално в днешно време. Но вече наистина не знам какво да правя!

Все още не съм се дори целувал - нормално ли е?Дайте съвет, де да знам, нещо което да ми помогне.

Коментари

1.   Просто не се е случило.. какво толкова? !
Не си първия, нито единствения, нито ще бъдеш последния.

За справка.. :) Жена на 26 години съм (почти 26). Загубих девствеността си на 21 години. Преди това се бях целувала с две момчета и то по веднъж. Първият беше на 14 и имам страшно неприятен спомен от този момент, а след това бях на 15 и пак ми остана кофти спомен.
И аз не споделях с никой. Като бях на 18 започнаха дори да ми се въртят разни фантастични неща от сорта, че винаги ще си остана девствена. После се плашех, че като най-сетне се стигне до там, момчето ще ми се смее и бях решила да се "таковам" сама. След това даже лъгах.. абе един куп глупости.

А след това обикнах много силно един човек. Не че пак тези ми притеснения не бяха на дневен ред, но някак всичко си се случи от само себе си. Беше ми супер странно, когато ми обясняваше, , че се целувам като малка богиня - та аз не знаех какво правя.

Само че... емоционалната зрялост си оказва влияние. Някак вече ги няма глупостите, заблудите. Всичко е лесно, защото се случва естествено. Вече си далеч по-информиран, много по-добре си опознал себе си и собственото си тяло. Когато му казах, че съм девствена не ми повярва - била съм много страстна, за да било вярно. Но не се засмя. Не се случи нищо от глупостите дето си ги фантазирах.

Беше истинско, красиво, невероятно...
Вече не съм с този човек, но онзи момент, както първата ни целувка, така и първия ни секс си останаха в ума ми като нещо наистина преживяно, вълнуващо и прекрасно.

Успокой се малко. Гле4дай си другите неща - работа, образование, реализация. Любовта сама ще те намери и ще видиш, че ще ти подари незабравими усещания

2.   от автора: благодарен съм ти съвета, просто, как да ти кажа, млад съм(първи курс в София), гледам останалите и ми е някак си кофти, не ми се чака в общи линии.

3.   Знам, че ти е кофти. Нормално е да ти е кофти..

Виж... не чакай и не мисли за това ако можеш. Просто ще се случи. Излизай често, запознавай се с нови хора, флиртувай... Радвай се на живота и младостта си и не допускай някакви кофти мисли в теб.

Просто се кефи на всичко около теб и толкова.

от 1

4.   ще послушам съвета ти! благодаря ти
от автора

5.   Авторе не вземай под внимание мнението на жените. Има сериозна разлика между мъжката и женската девственост. Една жена е девствена защото тя самата е пожелала така, защото не е почувствала че е намерила правилният мъж за нея. Докато един мъж е девствен в 90 на сто от случаите не по свое желание - защото никоя жена не иска да бъде с него било то за една нощ или за повече. Аз съм в подобно положение като теб - не съм се целувал с момиче. Секс съм правил единствено и само с проститутка. Другто което съм се сетил да направя е да отида на психолог.

6.   Спокойно един авер си направи сефтето на 23 г. и то след това пак си остана глас в пустиня и ваобще не се спича е не че не му е гадно, но пред хората си се вкарва в някакви негови си филми :д според мен най-важното е да се не спичаш и сдухваш да не се отказваш от целите и мечтите си и лека полека ще ги постигнеш. Keep walking както се казва в една реклама :)

7.   Какво да ти кажа... общо взето съм почти така. На 21 съм, студентка, София даже СУ. Не че има значение това. Всички около мен си имат гаджета, наистина ВСИЧКИ освен мен, явно просто аз не съм наред. Имала съм... какво ли съм имала и аз нз, да кажем, че 2 пъти съм се целувала - не е кой знае какво да ти кажа, когато чувствата не са истински и у двамата партньори, просто все едно целуваш роднина по бузата... Относно секса - е, аз съм убедена, че ще си умра девствена. Когато бях на 19 почти го направих, но момчето не мога и така и не опитахме отново. Така че, примирила съм се с нещастната си съдба и това е..

8.   На твоите години хормоните вече не бушуват със същата сила като на 15 годишните, но тръпката от целувка макар и с непозната девойка не е за пропускане, набележи си някоя дето да ти харесва, не е нужно да е идеалната, просто да те привлича, покани я да излезете, изпрати я ако трябва и действай, не отлагай повече, живота си тече и само ти губиш като пропускаш сладките неща от него. А за секса не си закъснял кой знае колко, там е по-хубаво с чувства, ако след целувка не ти се подкосят краката си е по добре да се почака следващия обект.

9.   благодаря на всички, а но номер 7 - е недей така де, толкова ли е зле положението, че чак да умреш девствена? Имам в предвид, толкова ли няма мераклии за твоето сърце :P
fj dljf, d

10.   Номер7 изкъм да се срещнем но няма как, можеби ако е писано.

11.   Аз няма да забравя първата целувка бях на 18, всички мой приятели целували, чу**ли, ядосах се отидох при една приятелка проститутка дадох и 40лв и е накрах да ме целува и да е ч***м, и беше супер и от тогава само по к**ви ходя успех

12.   Да но к****** не могът да ти даът любов, а без любов всичко губи смисъл.

13.   до номер 7- и аз искам да се срещнем, все има начин да се запознаем.

14.   От 7 - Е, има ако случайно съдбата реши. През сайта няма как.

15.   до номер 7- в сайта няма как, но по мейла може- *** :) дори и други да пишат, то когато човек е искрен си личи! :)

Модератор: Съжалявам, не може!

16.   ммм ще импровизираме тогава... До номер 7(отново)- има друг много популярен сайт за проблемите на подрастващите тинейджъри... ако се сещаш. Ако потърсиш малко ще видиш, че има подобна тема в секс категорията.... да се надяваме, че модераторите ще бъдат благосклонни към този коментар :)

17.   Какви сайтове, какви имеили, излезте, харесайте си някого, флиртувайте с него, отидете при него, и му кажете, че го харесвате и ако имате късмет парашутът ще се отвори, трябва да се рискува. Ако не се получи, опитвате с друг. Успех.

20.   Да те успокоя, аз съм на 19 и съм същия като теб. Даже и аз не съм се целувал с момиче. Имам приятели и приятелки, но мисля, че просто не съм срещнал подходящото момиче, както и ти. Не си само ти в това положение. :)

Споко и гледай напред, всичко с времето си. :)

То №1 каза нещата. :)

Темата ти помогна и на мен.

21.   И аз не съм целувал, не съм ебал. Въобще нищо не съм правил. Но за мен вече е късно, така че не се притеснявам.

22.   Човече това не зависи от теб, защо си мачкаш самочувствието по този начин? Като момичетата се дърпат, нищо не може да се направи, но можеш да чакаш своя влак.

23.   Номер 11 и аз съм като тебе брат. До сега съм бил само с проститутки и да съм честен не вярвам някоя да ме погледне.

24.   Не съм ходил на проститутка, на твоята възраст съм, но добре обмисли този вариант. В никакъв случай не слушай женското мнение както каза номер 7! Сигурен съм, че би искал да го направиш още сега, стига някоя жена да ти се навие. Имай предвид, че каквото и да казват дамите тук, ако срещнат девствен мъж, няма и да го погледнат, ако го усетят, че е такъв. Повечето девствени мъже и момчета са с по-ниско самочувствие, опит и така нататък. Просто обмисли дали да отидеш на компаньонка и разпитай тук там МЪЖЕ, не жени!

25.   ми и аз имам сходни проблеми, аз съм на 22.. но винаги имах прекалено високи изисквания към жените и когато ме сваляха неподходящите, както се случваше в 99 % от случаите, аз бягах... имах си само една в която бях влюбен и до ден днешен съм, но простите неща.. обарвания по дупето, циците, прегръдки и до тук.. и аз се целувах за пръв път доста късно, 8ми клас.. и то с мнгоо хубаво момиче, а за втори и последен път преди няколко години и пак с много красиво момиче и винаги инициативата за какъвто и да било контакт е била от другата страна, а не от мен.. типично путкински се държа, чакам мен да ме свалят и то най-красивите.. само веднъж съм бил инициатор, и това е в тази мадама, в която съм влюбен вече 5-6 и повече години, в които не общувам с нея, логично.. най-красивата, най-добрата и т. н... ако разсъждаваш като мен, си в голяма грешка, за жалост мен ми е закодирано в главата.. викал съм проститутки, първата която викнах бях на 18 години, на снимката сладур, дойде един вълк, много дебела и не ми допадна.. орална ми прави и ми хареса, тръгна да сяда връз мен, а аз се стъписах и набързо слезе, че ми стана лошо.. вторият ми опит дойде доста след това и беше със сладко момиче, но уви.. не ми стана, бях заспал, притеснен.. а с онази дебелата първия път пък не свърших и така.. изисквания големи, но като цяло мисля, че погрознях, а и колкото по-голям ставам, приоритетите ми остават същите, но с жени малко по-големи, а не момичета, а на тези жени приоритетите не са им малки.. искат пари, коли, мачовци.. е сигурно не се вписвам в тези неща, съветвам те, ако разсъждаваш като мен, бързо да започваш да лекуваш психиката си.. аз съм на 22 и не съм бил обвързан, защото аз не съм искал.. интерес имаше в голяма степен, когато бях ученик, сега този интерес къде да го търся.. на работа по цял ден или 1 път в месеца, като изляза на дискотека.. нямам опита да свалям жени, а и понякога предпочитам да се надувам, ако не се мой тип, ако са мой тип те се надуват... и така, живота е сурав и курав.

26.   Грижи се за външния си вид - хубаво тяло, хубави дрехи и прическа, мъжкарска походка и маниери. Излизай, запознавай се с хора при всяка възможност и рано или късно нещата ще се случат (личен опит).

28.   Изобщо не се притеснявай! Това, което имаш е същинско злато, защото имаш шанса да получиш една такава любов, която и по филмите я няма. Имаш шанса да си намериш момиче, жена, която да е също като теб девствена и не се е целувала и да се влюбиш в характера й, а не в другото, което се променя, тя също. Двамата да сте единствени един за друг и да нямате никанви притеснения, предразсъдъци, пълно доверие, че няма да си изневерите, голяма леснота в това да не си изневерявате и много силна любов и привързаност. Това, че днешното общество е приело за нормално да имаш множество сексуални партньори и това е общо взето масова практика не значи, че това е най-доброто за човек. В САЩ са правени множество изследвания относно секса и брака и секса с много партньори, не си спомням всичко, но това, което ме учуди най-много е, че най-добър и удовлетворяващ секс правят жените протестанки, между 30 и 40 годишна възраст, с деца. Друга част от изследванията доказват, че сексът с много партньори докарва безчувственост до някаква степен и у мъжа, и у жената. Нещата които правим карат тялото ни да реагира по различен начин и безразборният секс опорочава тялото ни, начинът, по който то реагира. Сексът с един парт ьор не прави това, а напротив. Да не говорим, че психически и душевно е много по-добре за човек. На мен, струва ми се, е и по-лесно. Моля те, помисли върху това, имаш шанса да притежаваш нещо безценно! Нали като се ожениш на 20/30 след това цял живот ще го правиш... нищо не губиш, само печелиш. Бог да те благослови!

29.   От 24, мога да хвана бас, че 28 е жена. Слушай поста и може да си останеш такъв за постоянно! Казвам ти го съвсем откровено и честно. Повечето жени харесват да си по-нахакан, по-самоуверен и много да не ти пука, ако някоя се опита да те засегне. Ако продължиш с липсата на секс и с неуспеха си при общуване с жени, няма да стане по-добре! Затова ти казвам, обмисли проститутка като сериозен вариант. Аз не знам почти нищо за тях, само че трябва да е компаньонка сериозна, а не магистралка, където може да хванеш болест. Слушай мъже, които са били в твоето положение и вече не са девствени, те реално могат да ти дадат съвет, жените НЯМА КАК да знаят какво е! А и да си мъж и да си на сухо за дълго време, хич не е приятно, каквото и да твърди 28!

30.   За да е така си има причини, които трябва да си изясниш, и отсраниш, а ако не можеш сам, можеш да се посъветваш с психоаналитик, в това няма нищо срамно. Успех.

31.   да ви кажа и аз съм на 19 момче съм със перфектно тяло здрав машина исъщо не съм се целувал дори смешното е че вече се мисля за най големия загубеняк а и момияетата не мепоглеждат дори

32.   Пичове, повечето жени не са толкова визуални колкото мъжете. За тях е по-важно поведението на мъжа, отколкото как изглежда. Не се учудвайте като видите грозници с красиви жени! Жената търси определени качества в мъжа, докато мъжете търсят признаци на физическа сексуална годност на първо място. Просто двата пола търсят различни неща в потенциалните си партньори! Бъдете по-уверени и по-сексуални към жените, които харесвате. Не крийте, че ги харесвате, а ги накарайте да излезете. Важно е да имате и РЕАЛНА самооценка. Ако не сте достатъчно уверени ще ви е трудно да свалите момичетата, които харесвате най-много. Ако придобиете желязна увереност и самочувствие може да сте твърди дебели или слаби, но с поведението си да привличате най-красивите момичета.

33.   Е, ти пък и ти. Разбира се, че е нормално. Нещо много взеха да се пускат само такива теми за девствеността, и във всичките ще повтарям едно и също - Няма значение кога ще си загубите девствеността.
По-добре по-късно с подходящото момиче, отколкото по-рано обаче с момиче, което ще съжаляваш цял живот, че ти е била първата.

- психолог Миро