Споделена история от Секс и интимност

Как да си поискам?
Здравейте, мъж на 23, споделете кога и как познавате, че трябва да си посикате от жената, жени вие как предпочитате да ви поискат? Споделете :)

Коментари

1.   Ми то не става отведнъж, когато се срещаш с някое момиче, и се опознаете добре, понякога не са нужни думи, започвате да се целувате, и ако момичето е готово да го направи, ще ти пусне.

2.   Пусне... поискам.. МОЛЯ? !? ! Ето заради това ти отношение към цялата тази работа няма да станат нещата както ги мислиш... Я се стегни, слез на земята, ако ти е за секса има си жени за това... иначе просто няма смисъл да залъгваш някое момиче само за да ти.. ъъъ... пусне о_O.. На жените им е обидно когато говориш така, сам си прави изводите

3.   Тръгваш по улиците и почваш да си искаш))) Все някоя ще ти пусне)))

4.   Не разбирам защо осъждате момчето? За мъжете секса е необходимост, мъжа няма нужда от емоционална или финансова подкрепа за каквато драпат жените. Такава е природата на мъжа.

5.   Съгласен с номер 4, не виждам какво не е наред с въпроса? Аз не знам за връзка, кратка, дълга или каквато и да е, да е просъществувала без интимни моменти. Съвсем нормално е да иска да прави секс.

6.   Аз си поисках директно и я целунах по бузата, но ми отговори, че в нейните отношения с мъжете, обикновенно ги кара да чакат 2 месеца. Да го ева и крокодила. Поне нямаше скрито-покрито. Много е готина реакцията на жена дето си мисли, че мъжете трябва да и се молят 2 месеца, да бъде награбена още с първото виждане.

7.   Като няма нужда мъжът от емоционална подкрепа, да ходи при проститутки. Те също нямат нужда от такава, нито пък ги интересува кой и какъв е тоя с тях, стига да си получат парите. Но понеже на доста мъже тук не им се дават пари, там не им се влагат емоции, търсят тарикатски начин.
Уж не ги интересувала емоционалната страна, пък доста от тях се обиждат, като им кажеш, че ги ползваш само за секс. Що така?

8.   Съгласна с номер 1, всичко идва от самосебе си, ''тези неща не се искат! ''(;

10.   Много неловък момент е, когато питат "Искаш ли.." и така нататък. Аз лично (и мисля че говоря от името на голяма част от жените) мисля че трябва да стане съвсем спонтанно. Може да започне с целувка и да завърши с...

11.   Зависи от много неща, авторе... Обвързан ли си? Защото ако си, тогава е най-лесно. Просто започни да целуваш приятелката си страстно и да я опипваш... после всичко ще си продължи от само себе си.

12.   А какво правим, когато момичето се колебае, и това продължава с месеци?

13.   12 - смяна на момичето! Когато харесваш истински един мъж, няма какво да се колебаеш. Аз пристанах на мъжа си след 2 седмици и за миг не съм се колебала нито съм го унижавала да ми се моли. Бях девица между другото. Когато искаш един мъж, нищо не може да те спре, камо ли да овърташ и да се лигавиш. това са женски номера за повече внимание и подаръчета. Познавам жени, които въртяха мъже така по-дълго от 6 месеца, а преди това бяха спали с над 10 мъже, а и паралелно си задоволяваха с други пичове нуждите.

14.   Много се изкефих мойто гадже първия път когато си легнахме, целувахме се, бяхме много възбудени, аз чаках с нетърпение да ме обладае, а той спря, запали нощната лампа, погледна ме в очите и ме попита "Сигурна ли си?" От тогава минаха 15 години, а аз още го помня.

15.   Номер 13 - глупости. Аз, когато бях девствена, държах "на сухо" моя приятел 6 месеца и той изобщо не ме е притискал. Просто не бях готова, беше ме страх и ми трябваше много време да се отпусна, а го обичах (и още го обичам) и определено не съм го "разигравала". Така че е индивидуално, за теб не е било проблем, но за някои жени е!!!