Споделена история от Секс и интимност

Стриптийз
Здравейте : )) Бих искала да ви попитам - правили ли сте стриптийз на приятеля си ? Ще ви помоля да ми опишете подробно всяко движение и т.н. , защото искам да му направя някой път и да бъде невероятно за него и за мен :) Поразгледах се из нета , но се интересувам и от мненията и съветите ви :)

Коментари

1.   Аз съм правила на гаджето ми.
Стриптийз = още по - готин секс.
Сложи си малко гримче, ако носиш такъв, не си прави някаква по - особена прическа, нека вниманието му е насочено към друго.
Облечи си суитчър, под него потниче и къси панталонки, а под всичко - секси бельо, най - добре някакво черничко, дантелено. По възможност си обуи и токченца, който да се връзват с всичко. Мъжете ги обичат. Избери си подходящо място, най - добре той да е на леглото, а ти срещу него. След това пусни бавна музика, но не някоя скучна, за приятен фон, той трябва да е в добро настроение, иначе няма да се получи. Застани пред него, но не много близко! Трябва да си пуснала някакво парче, което и на двамата да ви харесва, но не и да ви отвлича. Не е толкова важно дали можеш да танцуваш, но да имаш ритъм е желателно. Започни да се движиш бавно и плавно и малко по малко да се сваляш дрехите, докато не останеш само по бельо и високите обувки. Ако по някаква причина се отегчи
(със сигурност няма да е заради теб защото всеки пич ще хареса хубавичко момиче да му прави стриптийз) спри.
Иначе недей. Усмихвай се леко, прехапвай устни, предизвиквай го с очи, много е важен и погледа, ако се събличаш добре, но го гледаш сякаш не ти е приятно или безразлично и на него ще му стане неприятно.
Движи се бавно, плавно и бъди сексапилна, не е до някакви по - специфични движения, не си професионалистка.
Остани само по сутиенче и бикини и по токчета и после се приближи към него като котка, ако си падаш по оралния секс, направи му това удоволствие, ако ли не, си свали горнището и после го накарай да ти свали долнището.
И така, не забравяй, че след стриптийз се прави секс. За мен лично не е приятно да го зарежа възбуден.
Надявам се, че помогнах.

Джин

2.   Здрзвей аз съм мъж и ще ти кажа кое лично мен много ме възбужда, обличаш една спортна тениска, която е по дълга, крачетата трябва да са голи, отдлу само по бдльо, но тъй като теиската е дълга, то не се вижда, това адски възбужда мъжете, и едно силно подчертано гримче, направо ще подлуди всеки мъж. Така можеш да започнеш да му правиш стриптийз, като оставиш той да свали тениската и всичко от долу. Пробвай го няма да съжаляваш, особено ако го направиш сутрин. Успех.

3.   Просто виж в нета има хиляди примери или иди на истински такъв и виж как се прави, това не се учи с думи и разкази, а с гледане, има си тънкости, един сеанс не трябва да е повече от 7-8 минути

4.   Авторката : Благодаря ти, номер 1, виждам че има още 2 коментара, очакващи одобрение. Благодаря :)))

5.   Няма проблем! :–)

Номер 1.