Споделена история от Секс и интимност

Пристрастена съм
Едва на 19 години съм и не мога да спра секса. Постоянно. По 2-3 пъти на ден. Не мога да издържам повече, гаджето ми ме заряза. Не искам да прозвуча като курва, не съм, до сега съм имала само три партньора за три години. Последния ме остави заради това, че искам да правим секс толкова често. Не съм наред. Ако не по няколко пъти на ден, мастурбирам по 3-4 пъти през деня, преди удоволствие ми носеше храната и танците, сега - секса. Нямам спирачки, хвана ли някой, скъсвам го от секс. Изобщо не се шегувам, плаша се вече. Майка ми ми каза, че човек се похабява от прекаления секс и знам това, но не мога да спра. Оставете настрана бременности и венерически болести, пазя се много добре, адски се плаша, че мога да навредя на здравето си, на тялото си. Мога да продължавам с часове, не се шегувам, продължавам докато го изцедя като лимон( от умора), до изнемога, докато крайниците ми не започнат да изтръпват. Сменям по 5-10 пози, орален, вагинален, анален, орален, вагинален, орален и така докато партньора ми не може да се стърпи да не свърши. До сега не ми се е случвало да съм с мъж, който да свършва бързо! Казвам ви, с всеки път се чувствам сякаш съм свалила едно кило пот, сякаш това ми е гимнастиката за деня!
Какво да правя? Притеснявам се адски много, но не мога да се спра, не мога да функционирам в противен случай!
Уча си, рано завърших, сега почнах в университет, живея сама, имам домашен любимец, приятелки, партита и т. н., но след ученето, секса ми е главен приоритет, после е животното ми и след това яденето. Какво да правя?

Коментари

1-50 от 52

1.   Щом сексът не ти пречи на учене, социален живот, то ти не се водиш за зависима... Иначе, съветвам те да отидеш на гинеколог да се прегледаш за поликистозни яйчници и хормонален дисбаланс. Мисля, че имаш прекалени нива на тестостерона. Почни да взимаш противозачатачни и ще се нормализират хормоните.
Иначе... лошо няма. Ти си в най-фертилната възраст, а сексът е здравословен. Все пак - запиши се на фитнес и си купи вибратори, влезни в нормите, за да можеш да имаш нормална връзка. Ако си сама и необвързана не е и аморално да си търсиш разнообразни партньори, но внимавай да не попаднеш на някой ненормалник и се пази драконовски! Някой жени превръщат това качество в капитал, ти решаваш, но според мен проблемът ти е чиста проба хормонален и ще намериш решение с едно ходене на лекар. Ако няма физическа причина, потърси психолог или се научи да живееш и да задоволяваш потребностите си, което строго погледнато е нервна болест, ако няма физически причини.

2.   Ами опитаи да се занимаваш с нещо, хоби или нещо, което да те откъсне от мислите за секс, опитай да се въздаржиш за изврстно време, до колкото е възможно. На тази възразст хормоните т и бушуват, и колкото повече го павиш, толкова повече ти се иска, защото се повишава нивото на естрогенът, така че опитай се да се контрлираш.

3.   Не че нещо, ама... туко що стана моят герой, а дори не ти знам името. :D

4.   Сексът е едно от... , а може би и единственото нещо което е хем хубаво, хем полезно, дори и в големи количества! Щом не ти вреди на останалите неща, няма лошо да се скъсваш!!! Аз обаче не удобрявам, ако го правиш безразборно! Явно е, че използваш предпазни средства! Браво!!! Там където е най-яко, там природата е ударила най-много! Да не би да си под знака на "девата" ддд? Щом имаш постоянен партньор, това е друго нещо! Сeксът никога не похабява, а разкрасява жената!!! Ще цитирам една певица:
- Няма нищо по-хубаво от сутрешния секс!
Имаш ли си приятел- давай това не е табу!!! Щом мастурбираш също... , какво толкова нередно правиш?

5.   И аз съм така - мъж, студент. Въпреки, че външно се определям като доста красив, хората не биха си помислили подобно нещо за мен. Според мен това нещо е съвсем нормално. Жалко, че повечето жени като теб не си признават, че са такива, на мен ми действа доста възбуждащо и ако те познавах мисля, че щяхме да си допаднем доста :Д

6.   Номер 5, радвам се, че мислиш така, изкушавам се. :)!
Благодаря за коментарите и съветите, ще ида на някакъв преглед!

Авторката

7.   Изобщо не ти е нужен преглед, напълно нормално е да ти се иска на тия години, аз съм на 37 мъж, и съм същият, така че отдай се на удоволствието.

11.   Герой? О, моля ти е! Не мисля, че жените трябва да се притесняват да споделят това. Просто виждам, че някой от моите приятелки са все още девствени, а аз постоянно го правя и някак... Разбирате.
Просто момчето, което много обичах си отиде. Попитах го защо се разделяме и той ми отвърна, че правим прекалено много секс. Никога не съм мислила, че мъж може да каже и направи тези неща! Може би съм му омръзнала...

Авторката

12.   Ами, аз съм мъж, и като прочетох това, все едно, че се отнася до мен, и аз съм така, опитвам се да се контролирам, но то е по силно от мен, не знам, може нещо да не сме в ред.

13.   Ами много бих искал да се запознаем, за съжаление през сайта няма как да стане. ОТ:7

14.   Авторке, а получаваш ли оргазъм всеки път? Може би не си попаднала на партньор, който да те задоволи истински и напълно? Иначе не виждам нищо лошо в това, но просто не можеш да си в сериозна връзка с някой, а трябва да си хванеш 2ма-3-ма, които да те задоволяват. Но и това ще отмине....

15.   Противозачатъчните намаляват либидото. Пише го и на упътванията. Консултирай се със специалист.

17.   Преди този мои приятел имах още няколко партньора, винаги попадах на мъже, който са добри в леглото и издържат дълго, просто усещането, жаждата не изчезват.
Да, всеки път получавам оргазъм и никога не ми намалявало желанието, трябва ли според вас да ида на лекар?

Авторката

18.   За 19 години мила авторке това е напълно нормално, да имаш желание, и както ти казах по горе(номер7) не ти е нужен специалист, просто при теб хормоните все още бушуват в резултат на завършващият пубертет, нямаш си напредстава, колко момичета имат проблем с това, че не могат да получат така желаният оргазъм при полов акт, а не са малко и тези, които страдат от липса на желание. Не се притеснявай, постепенно това желание ще по намалее, просто преминаваш в такава фаза, да не ти казвам как е при нас мъжете на тази възразст, постоянно мислиш за това. Като мъж бих ти казал, ч мъжете умират за такива жени като теб, желая ти да ткриеш твоят принц, а другото ще се получи от само себе си. Успех.

19.   Е, да, но това моето е прекалено! Вие не разбирате. При всяка възможност за секс, го правя. Няколко пъти сами ми се е случвало да се нахвърля на потенциална непозната жерта, иначе съм имала връзки с по един партньор и не съм изневерявала, но започне ли една връзка, почти всеки път ме напускат заради прекаления секс, това са най - малко 2-3 пъти на ден!!! Ако не и повече. Прекалено е.

20.   Ела при мен, аз няма да те напусна.

22.   От:18, опитай да контролираш желанията си, постави си за цел да не го правиш няколко дни, и ще видиш, че желанието, ще намалее, просто си се превъзбудила.

23.   Е, много мило, но не съм съмнявам, че ще ти допадна (към 21)
Към 22(18), не мога! Опитвала съм, последния път когато го направих, издържах няколко дни. :-/, и то с голямо мъчение! Представете си наркоман на сухо!
Какво да се прави...?

26.   Ми аз съм на 26 омъжена и със дете пък ми се прави ежедневно секс а какво остава за теб дето си на 19 и не си опвързана. Просто си намери сериозен мъж който да те задоволява когато ти се иска. Ако неможе да ти смогне жвани си и любовници поне има желаещти винаги да споделят желанията ти. Аз например го правя щото мъжът ми не смогва за което не го упреквам. За това си имам двама любовника дето вършат добра работа. Обичам да го правя с часове и то качествено. Единият от любовниците си е направо майстор в секса. Има голям член и го прави дълго. След секса с него винаги съм като парцал омаломощена и задоволена. Мъжът ми не може да постигне това и си е негов проблем. Не се притеснявам от това че му изневерявам щото и той го прави. На мери си мъже дето да те чукат качествено и да си доволна от тях. Не се притеснявай за това че си по активна в секса нормално е и аз бях тека на твоята възраст и още дори съм тека.

27.   Миличка, а достигала ли си до СКУИРТ, мисля, че това ще те задоволи, вземи си вибратор, и опитай да го постигнеш, после намери някой, който може да те задоволи по този начин(някой като мен), и пак ще говорим.

28.   И аз имам същия проблем - с последната ми приятелка се чукахме винаги, когато ни се приискаше - вагинален, анален, орален, пози, празнене(капка не оставяше да падне на чаршафите), съседите ни направо пощуряха, даже веднъж викаха полиция. Кефеше се страшно много и един ден ми заявява - "Аз за тебе съм само секс и нищо повече". Само една ми насмагаше, но замина за Германия, няма такава нимфоманка, на няколко пъти чупехме леглото, щяха да ме изгонят от общежитието. Може би не влагам чувства, не знам, страшно ми се ебе, когато нямам партньорка бия чекии по 7-8 пъти на ден. Може би трябва да се влюбя в някое свястно момиче, да ходим на опера и театър и да не мисля токова за секс. Времето ще покаже, но мисля, че честото правене на секс не вреди. М30

29.   Щом си пробвала и не издържаш, прави го колкото искаш, мастурбирай си по колкото пъти искаш, прави секс, щом ти се иска, сега му е времето, съвсем нормална си. /7/

30.   До 26! Интелектът и половата ти култура са под всякаква критика! Не искам да прозвучи като обида, но това не е връзка между женени, а като неангажиращ секс с когото ви попадне!!! Вярно е, че моногамията изчезва, но за такива неща за които говориш не може и да става дума за нормален брак!!!

31.   До 26, не съм споменала, че между тримата сериозни партньора, съм имала и добри приятели, просто за секс, но никога не съм преставала, не мога да престана.
До 27., да! Разбира се! Не е въпроса до удоволствието. Всеки път изпитвам удоволствие, изтощителе, разтърсващ оргазъм, оставам доволна, но след час - два пак ми се дощява и така ако съм в сериозна връзка, минимум 2-3 пъти на ден.
До 28, - пробавала съм с какво ли не, театри, дискотеки, библиотеки, купони, опери, курсове по танци и езици, и всичко това води до СЕКС. Нямам спирачки.

Авторката

32.   Мисля, че това не бива да те притеснява, но можеш да се поровиш в интернет, за симптомите на нимфоманките (надявам се, че няма да се обидиш), но мисля, че това ще отзвучи, тренирай, занимавай се с някакъв спорт, тичай, така, ще убиеш силното желание, което те обзема, повярвай спортът много помага. С. 37

33.   Ще ти разкзжа една история за да се успокойш. Иванчо бил много мераклия на Марийка, но не знаел как да си поиска, а и тя се дърпала, тогава един приятел му казал, ще направиш така, ще отодеш в гората и на две места ще заровиш питка, червено вино, ще я заведеш на разходка, икогато огладнеете, ще си го извадиш, ще кажеш, че това е магичен пръст, и той ти казва къде има храна, и като хапнете и пийнете, работата ще стане. Така и направил, хапнали пийнали, и полегнали, обаче Марийка не му пуска, в един момент заваляло, тогава Иванчо казал, бързо Марийке да приберем магическият пръст на сухо, защото не бива да го вали, и работата станала, след кото той се унесъл в сън. Минало се малко и Марийка се надвесила над него и започнала да шурти с уста в ухото му, той се събудул, а тя казала, ставай да прибираме на сухо магическият пръст, че заваля. Мисля, че от тази историйка, можеш да се убедиш, че си едно нормално момиче.

34.   Коментатът на номер33 кърти мрака.

35.   Номер 28, де да беше и моя приятел така. И той е на 30, но много го мързи да прави секс... Чудя се никога ли не му е минавало през ума, че не седя да го чакам да се сети веднъж в седмицата? !

38.   Аз съм 28 - според мен си измисляш. Току що бях с една компаньонка - чукахме се 2 часа, а платих за половин, каза ми че следващият път ще е безплатно. Вие момичетата искате освен секса и чувства. Трудно възприемате, че има мъже, които искат само необуздан секс, без задръжки и чувства.

39.   Точно пък за 19 годишна не е нормално, ти си нимфоманка.
Не си единствена. Много хора 'страдат' от това, да не те плаша, но ако наистина си гореспоменатата, значи ти няма да си намериш сериозен приятел, а може изобщо да не си способна за сериозна връзка и да изпиташ тръпката от това ти самата да си тръпка на някого. Съжалявам.

40.   Ееех къде си момиче, ти си моя.

41.   Историята е измислена, някой си прави бъзик, писана е от мъж, който се кефи на коментарите.

42.   Искаш ли да задържиш един мъж, намали малко секса, но остани така разкрепостена, всеки мъж ще иска да бъде с теб, защото ние мъжете си мечтаем жената до нас да бъде като героиня от филми за възрастни!

43.   От Авторката до 39 :
Мислиш ли? :(
Първия ми приятел много ме обичаше, но родителите му ненавиждаха майка ми и не издържах. Вярвам, че ако не беше тази омраза помежду им, щяхме да се оженим и т. н.
Иска ми се да срещна истинската любов, но губя вяра, че има моногамен мъж.
Плюс това, не съм сигурна, че има съществува понятитето Нимфоманка

44.   Ами всъщност не е измислена. Студенка съм и имам по - важна работа от това да чета и да отговарям на коментарите на измислена тема. Ако нямате съвет, по - добре не пишете подобни неща. До 41, Ами доста дълеч съм, :*:). До 42, аз също смятам, че е добре да се опитам, занимавам се с много неща, освен ученето, танци, излизания насам натам, излети с приятели, дискотеки и какво ли още не, и дори не мисля толкова за секс, но накрая винаги се намирам в такава ситуация. В правенето на секс. Странно е, че мъж би напуснал такова момиче, но явно омръзвам. Е, ще се опитам.
Авторката

45.   Сексът е приятно нещо и е напълно възможно човек да се пристрасти, не виждам нищо необичайно. Аз самият имам някои навици, към които съм се пристрастил. Сексът не е от тях, но когато имам постоянен партньор го правя по 2-3 пъти на ден според програмата за деня и не виждам нищо нередно в това, та така че честно казано не виждам нищо нимфоманско тук, единствено остава усещането, че на човек може да му писне в един момент, т. е. всеки навик в един момент може да се окаже досадна привичка:)
И все пак успех на авторката, дано постигнеш това, което най-много искаш - да намалиш либидото си или пък да си намериш мъж, с който да си паснете сексуално в най-голяма степен:)
М, 35

46.   Ами мисля, че дори и да срещнеш мъж, който те обича, това, че ще го изтощиш от секс, не е пробллем, има начини една жена да бъде зздоволена ръчно от партньора, проблемът е друг, че ти миличка ще се искушаваш да мо изневериш, при всяко твое желание. Най добре, потърси някой сексолог, консултирай се с него, ако трябва направи хормонални иследвания, не проваляй животът си с безразборни връски за секс, трябва ти истинска любов, за да бъдеш щастлива. С. 37.

47.   Според мен историята е измислена.

48.   Не мисля, че омразата на майка ми, към момичето, което обичам може да ме раздели с нея, явно не те е обичал, обичал е майка си, дано срещнеш някой който мисли като мен. От едно момче.

49.   „Родителите не навиждаха майка ми”.... Ами ако си го обичала, и той теб, мисля ч е можело да живеете отделно от тях, сами, жалко, че се е наложило да се разделите, той дали те е обичал, щом се е съгласил на раздяла? Вярвай, че някъде те чака твоето момче. Пожелавам ти скоро да го срещнеш мила моя. М. 37.

53.   Някак не ми се връзват нещата - имала си трима партньори, които си сцепвала от секс, как така и тримата са те изоставили??? От това което чета, си правя извода, че ти си мечтата за всеки хетеросексуален мъж! Айде при първия има проблем с майките, макар че не разбирам какво общо имат те с вашата връзка и със секса, който сте правили??? Вторият и третият да са обърнали изведнъж резбата също не ми се връзва??? Много куца историята нещо - орален, вагинален, анален чак и то с часове, и накрая сама???

56.   Излишно се притесняваш, наблегни на ученето, завърши, животът е пред теб, ще си намериш мъж, ще създадеш семейство, и либидото ти ще се нормализира, няма повод за притеснение, нормално е да е така, всяка жена е различна, едни са по сексуално активни други не. Не го мисли. С37.

57.   Къде се изгуби мила авторке, липсваш ми?

60.   Номер 33, няма ли да разкажеш някоя история, че авторката нещо се изгуби?

61.   От 39: Авторке, такова понятие съществува 'нимфоманка' идва от 'нимфа' и 'мания' - мания по тела, искаш да чувстваш, да усещаш близостта с човека, повече от приетото за нормално. Съдейки по това, дето си го написала точно на това определение отговаряш. Потърси помощ, освен ако не мислиш, че ще ти хареса този начин на живот - без обвързване. Има филми, документални, както и продукти на кино индустрията гледай и чети.

Аз лично започвам да се плаша, понеже и приятелката ми иска много секс, понеже сме надалеч един от друг в момента и се притеснявам някой ден да не ми изневери, заради липсата на секс в ежедневието й..

64.   Наскоро и аз се сдобих със същия проблем. Обаче съм на 31 и до сега си бях почти асексуална, в смисъл доставяше ми удоволствие-да, ама чак пък толкова... докато не гледах едно филмче със скуърт. Направо полудах! Искам го!!! Искам да свършвам така! Още не съм успяла, но направо не спирам да мисля за това непрекъснато! А мъжът ми няма никакво желание да прави секс с мен и това прави положението ми още по-зле. Мастурбирам по 2-3 на ден, но така и не получавам удовоствието, което търся. Сега смятам да си купя вибратор, че дано се кротна, защото е ужас. На работа едвам се контролирам, шефката ми говори нещо а аз си представям как свършват с най-дивия скуър оргазъм!
А и само за прлотокола на противозачатъчни съм така, че това че намалявали либидото са глупости или поне при мен няма такъв ефект. Направо не знам какво ми става. Все едно тялото ми е било заспала и сега изведнъж се събуди буквално за една нощ.

67.   64, как бих искал да те срещна! Не казвам, че на 100% ще ти реша проблема, но със сигурност ще дам всичко от себе си. Колко жалко, че жени като теб трябва да разчитат само на играчките! Те са чудесни, но все пак са само заместител. Жена ми също не иска и те разбирам прекрасно.

68.   Здравей!!! Моя мъж е същия-а аз пълна противоположност.... Не сте болни или зависими-просто трябва да си уплътните времето-настройваш се за по-различен живот и свикваш

69.   Аз също съм на противозачатъчни и има ефект.
Преди свършвах по 4-5 пъти на ден, стигала съм и до 8, сега и 3 ми стигат (2-3 пъти с вибратор, 2-3 пъти секс с някого и така до постигане на нужния резултат).
При мен този проблем не е от вчера, боря го вече повече от 10 години.
Вярно е, мъжете не го разбират, мрънкат, недоволстват, не се справят, все са уморени, все им е много, все от 10 кладенеца вода ще извадят.
Затова си имам 2 вибратора, но и те не решават напълно проблема.
Неприятното е, че работата ми е интелектуална и свързана с високо ниво на концентрация, а аз само за едно си мисля и не мога да се съсредоточа.
Преди противозачатъчните не бях способна и за 30 минути да си задържа мисълта върху нещо различно от секс.
За да работя се изолирам от други хора, но и това не дава нужния резултат.
Тренировките и тези глупости само вдигат либидото, някои храни също трябва да се избягват - магданоз, ленено семе, шоколад и т. н.
Не се живее лесно така, но се живее.
Ако бях по-малко сексуална сигурно щях да съм друг човек - да спя спокойно, да съм много по напред в работата си и т. н., ма на, такава съм си.
Айде стига толкова.

72.   Ама чукай се като ти се чука, това удоволствие е несравнимо. Аз на младини се прасках като за последно, спала съмс много докато не се намерихме с моя и той е като мен и от тогава вече 15 години сме моногамни, но при всяка възможност ми е вътре и така се чувствам щастлива, е мисля си за добавки като друга двойка, ама още ни е рано. Самозадоволяваме се и двамата когато неможем да правим секс и сме на далече, даже по скайп, уникално е. Не се притеснявай, никой не е умрял от прекалено много секс и ти няма да си първата.

1-50 от 52