Споделена история от Секс и интимност

Хванах дъщеря ми да мастурбира
Здравейте, моля за съвет, дъщеря ми е на 15, вчера тя отиде да преоблече дънките си, които трябваше да изпера, и се забави, реших да видя защо се бави, и когато влязох в стаята, я заварих да мастурбира. Сега ме е срам да говоря с нея, знам, че е нормално да го прави. Моля ви кажете как да постъпя? Иначе, тя е малко срамежлива, не ми е споделяла да има приятел. Много съм объркана.

Коментари

51-91 от 91

62.   Аз като бях на нейните години, мастурбирах като луда, стигах до 30 оргазма един след друг, правех го с часове, правех го, когато учех, от скука и така. Напълно нормално е да го прави.

63.   Ти остави, че мастурбира, ами тя скоро ще започне да се *ука и с мъже.

64.   не е на добре, от малка да е уличница.
М 59г.

65.   Мен ме хванаха в първи клас още като бях - голяма работа, поскараха ми се малко, пък от кога го правя дори и не помня, нищо лошо, нито срамно, нито от това се умира. Нека си се оправя момичето, не казвай нищо - ще отмине.

66.   Това е като да кажеш "хванах дъщеря ми да спи". Има разни съвсем нормални човешки неща, които нормалните хора правят. Така, че приеми го съвсем нормално.

67.   Извини и се че не си почукала и повече не влизай без предупреждение. Също и кажи че и ти си го правила и е несто нормално... Все едно не си видяла нищо. И много жалко че не си предресположила дъщеря си да споделя с теб.

68.   Колкото и да предразполагате дъщеряси да споделя, има неща, които не се казват а се правят, независимо, че това са нормални човешки нужди. Не очаквайте дъщеря ви да ви сподели, че мастурбира. Мастурбацията я има и при животните, при някои видове тя се прави за привличане на партньор. Всички сте виждали как мъжкият ПУЯК се надува и целият е червен одпед, изпуска въздух и всъщотото време мастурбира, така показва на женската че е готов за съвукопление.

69.   Към авторката: а ти не си ли мастурбурала, когато си била на възрастта на дъщеря ти? Няма нищо странно, още повече нередно.

71.   Като 17 годишно момиче ти казвам да се държиш сякаш нищо не е е случило, това е нормално. Но разговор или книга подарък ще я накарат да се почувства ужастно. Единствения разговор може да е от твоя страна "Не се притеснявай от мен. Това е нещо нормално. "

72.   Може да се възбужда от теб. И погледа ти вече е ненормален, ако и ти се възбуждаш от нея. Бе това са най-големите ненормалности, коИто стават. Важното е да се държиш все едно нищо не се е случило, и тя ще го направи. Така си си постлала, и на това ще спиш, в смисъл такива са ти отношенията с малката - така си и внушила да те възприема. Аз имам такъв случай, аз лежа полузаспал в хола и се събуждам леко телевизора върви, и решавам да се отпусна с редовната си чикия, без да знам, че майка ми се кокори пред телевизора, ужас... Направих се че не се е случило нищо, станах, не гол де, по боксери и смразен. И злязох пред блока, и неистово крещях.. , вероятно тихо и в себе си, бях пълна бездна от отчаяние. Над 25 бях някъде. Проклета държава сме, че имаме ниски доходи и се свираме толкова хора заедно, и не може да живеем свободни. През социализма е било по-добре с жилищата и избора, а трябваше да станем уж като скандинавци. По зле сме и от преди векове, тогава всеки е имал колиба.

75.   Здравей Авторке, тук имаше наистина добри съвети, не прочетах всички но достатъчно за да рабера, че си взела павелното и отговорно родителско решение като си поговорила с детето си. Моите адмирации, че си потърсила помощ. Избягването или игнорирането но проблеми никога не е добър варант. Наистина зачитай занапред личното пространство на подрастващата си дъщеря.
Всичко Добро

77.   Аз съм хващал синът си и е доста кофти но това си е в редът на нещата.

78.   Според мен в никакъв случай не трябва да говориш с нея по въпроса. Просто й кажи да не се притеснява от случилото се и толкова.
Това да говориш с родителите си за секс или те с теб е странно. Както някой каза по-горе, сексуалния живот на детето ти трябва да е табу за теб (схващаш ми идеята надявам се)
А относно чукането - да хора, чукайте на вратите и не просто да почукаето колкото да отбиете номера и да влезете веднага след това.. Изчакайте за отговор. И разберете, че Кажи и Да не означава Влез

79.   Според мен най-удачните варианти са - или си мълчиш и не споменаваш нищо и от сега нататък си по-предпазлива, за да не я хванеш отново (което е нещо нормално, но смущава и двете страни) или й казваш, че това е нещо напълно нормално и се извиняваш за нахълтването.

80.   Недей и казва нищо, осве ако тя не засегне темата.
Тогава се направи на ударена или и кажи, че е нещо нормално... Остави да опознава себе си, аман от жени, които не мога да свършват след 2 часа ебане щото не са масстурбирали като по-малки.

81.   И какво като си я хванала, нима ти не си го правила? И моята дъщеря го прави, ще попитате от къде знам? Напоследък къпанията и станаха доста дълги. Остави я да си го прави така ще си спокойна, че няма да тръгне по мъже от малка.

83.   Здравейте, мен също ме е страх да не ме хванат, знам че това е нещо нормално, но не знам как бих реагирала ако ме хванат, а го правя доста често и винаги с страх да не ме прекъснат, понякога дори се стряскам от най малкият шум, мисля че ще ме хванат или пък, че ме наблюдават от някъде, много е гадно. Представям си колко неловко се е почувствало момичето когато си го "хванала", много е кофти.

84.   Кажи и, че може да и изсъхне ръката ако продължава.

85.   Мен пък ме видя щерката като лъсках! Е това не е ли по голям срам!

87.   Жена на 22.
Не крия фантазиите си от никой и не се срамувам от тях. Само ще спестя някои от тях, за които биха могли да ме опандизят...
Фантазирам за:
-секс с животни-кучета, нерези, змии, тигри...
-секс с роднини/няма да уточнявам ;)
-групов секс
-секс с хора от всякакви раси/само без цигани/- негри, латиноси, араби...
-секс с дъртаци
-секс с много грозни хора
-секс с двата пола
-секс с грубости
-секс с играчки
-изнасилване от негър, или роднина/ако роднината е негър най-добре, ама неможе:)

Това естествено са само фантазии. Иначе в реалният живот си падам само по групов секс и секс с мъже и жени. Както и по груб секс.

90.   Хубаво е че знаеш че е нормално. И да хубаво е да започнеш да чукаш на вратата за да види че и уважаваш личното пространство. Ми кажи и само че си насреща ако иска да поговорите и нищо повече. Всичко е наред, а ако не е ще се нареди :)

91.   Ми и аз съм хващала моята, видях я как си притискаше краката един в друг, нормално е да го прави.

93.   Няма какво да те е срам, недей да правиш проблем от това гледай да го извъртиш на шега и позитивно настроение, защото е нормално в тази възраст.

94.   Авторке, абсолютно нищо толкова трагично не е станало. Почти всички го правят. Не е срамно. Не е откраднала.
Моят съвет е да НЕ говориш с нея по въпроса. Дръж се така, все едно абсолютно нищо не се е случило.
Какво има да разговаряте? Нищо! Достатъчно Ви е неудобно и на двете, та да ровиш. Животът продължава.

95.   Ти на вемето не си ли го правила мамче!? Не го ли правиш и сега?
Мойта съпруга, е на 41г. но когато е възбудена, а аз отсъствам (работа, ношна смяна) и тя мастурбира!

96.   Ами виж сега. Това е нещо съвсем нормално. Няма нищо лошо да си рови в чекмеджето. Може просто да е проверила дали мирише. Това вече е въпрос на хигиена. Възможно е, по-късно да е имала среща с някого. Все пак оралната любов ще бъде гадна. Остави я да се кефи на живота до край. НЕКА БЪДЕ СЕКС!!! :)

97.   По-добре, отколкото тя да те хване

99.   не се притеснявай трябва просто да поговорите
това е съвсем нормално та аз съм на 12 и се самозадоволявам, а щом тя е на 15 няма нищо лошо
обясни и, че е нормално че не е нужно да се притеснява
И ТОА ЩЕ Е ВАШАТА ТАЙНА
всичко ще се оправи :)

100.   21 ти си луд имам само баща, на 12 години съм и знам повече от теб!!! Самозадоволявам се и ако баща ми ме хване ще ми каже да го правя защото не би искал да си легна с първия срещнат. Пък и това е нещо съвсем НОРМЛНО!!!! Ти се едно си света вода ненапита.
Момиче не го слушай!!!

102.   Момиче съм на 19.
Когато бях по-малка най-скандалната тема за мен беше мама да ми говори за секс. Само сменях темата и не исках да слушам, че чак си и запушвах ушите. Чакайте.. мама ли казах? Живея с баба си от близо десет години вече. Бях на около 14 години, ако не се лъжа, когато с бабчето проведох първия си такъв разговор. Аз, като човек, който й има пълно доверие, подкрепям тезата й, че с децата трябва да се говори за това от рано, за да го приемат за нормално и, за да може да няма срам притеснение и неловкост о детето да сподели с близките си, ако има притеснения. Заварили сте дъщеря Ви да мастурбира и вече сте зачекнали темата? Ето, сега тя знае, че Вие знаете нейната тайна. Да, защото за дете на нейната възраст си е тайна това нещо. Дори се сещам за хилядите игри, които сме играли на тази възраст и сме се питали "ти мастурбираш ли? " Е, не можете да си представите какво изчервяване и пелтечене пада. Сега, година по-късно, дъщеря Ви вече предполагам е навършила 16 години. Сигурно това е минало -заминало, а може би сте я хванали още няколко пъти да го пратви. Искрено се надявам само този случай да не е прераснал в някоя нейна грешка. :) Надявам се всичко е било наред. Мнението ми по темата е, че в такава възрааст трябва да се дава пространство на детето. Моята баба си влиза винаги в стаята. Не вих се очудила, ако връхлети и сега. Но си трябва пространство, но при такива случаи е нужна и честност и сериозност към детето. Ако искате детето да разбере, че мастурбацията е нормална, че сексът е нормален, а не да мисли, че е мръсница, уличница и така нататък, хванете детето за ръката седнете и му поговорете. Тя ще мълчи, ще опита да смени темата, даже и ще успее накрая, но няма да забрави какво сте й казали. Успех за напред :)

103.   Момиче съм на 19.
Когато бях по-малка най-скандалната тема за мен беше мама да ми говори за секс. Само сменях темата и не исках да слушам,че чак си и запушвах ушите. Чакайте .. мама ли казах? Живея с баба си от близо десет години вече. Бях на около 14 години,ако не се лъжа,когато с бабчето проведох първия си такъв разговор. Аз,като човек,който й има пълно доверие,подкрепям тезата й ,че с децата трябва да се говори за това от рано,за да го приемат за нормално и ,за да може да няма срам притеснение и неловкост о детето да сподели с близките си,ако има притеснения. Заварили сте дъщеря Ви да мастурбира и вече сте зачекнали темата ? Ето,сега тя знае,че Вие знаете нейната тайна. Да,защото за дете на нейната възраст си е тайна това нещо. Дори се сещам за хилядите игри ,които сме играли на тази възраст и сме се питали "ти мастурбираш ли?" Е,не можете да си представите какво изчервяване и пелтечене пада. Сега,година по-късно,дъщеря Ви вече предполагам е навършила 16 години. Сигурно това е минало -заминало,а може би сте я хванали още няколко пъти да го пратви. Искрено се надявам само този случай да не е прераснал в някоя нейна грешка. :) Надявам се всичко е било наред. Мнението ми по темата е ,че в такава възрааст трябва да се дава пространство на детето. Моята баба си влиза винаги в стаята. Не вих се очудила ,ако връхлети и сега. Но си трябва пространство,но при такива случаи е нужна и честност и сериозност към детето. Ако искате детето да разбере ,че мастурбацията е нормална,че сексът е нормален,а не да мисли ,че е мръсница,уличница и така нататък,хванете детето за ръката седнете и му поговорете. Тя ще мълчи,ще опита да смени темата,даже и ще успее накрая,но няма да забрави какво сте й казали. Успех за напред :)

104.   А ти попита ли своята баба и какво ти обясни тя за мастурбацията?

105.   Не се притеснявай, и аз я хванах :D

106.   И заедно ли си по-мастурбирахте?

107.   Това е страхотно!

108.   Дъщеря ми е на 5 години и няколко пъти съм я виждала да се пипа. Вече се правя, че не забелязвам, за да не се дразня. Нормално е!

109.   Пише ти момче на 20 все още девствено. Като знам аз какви проблеми имам ще ти кажа моята гледна точка. Мен долу горе на същата възраст ме хвана баба ми. И на нея и на мен ми беше тъпо и даже сега като се сещам пак ми е тъпо. Според мен трябва да поговориш с дъщеря си, да и придадеш малко увереност и самочувствие. Тя нека пак да си се самозадоволява но и да се опита да си създаде приятели да е по комуникативна и някой ден някой ще я хареса и така ще дойде и нейния ред. Може би на мен ако ми го бяха казали нямаше да съм все още девствен :)

110.   Моето дете е на 7 и се пипа всеки път когато влиза в банята, в началото го правише по рядко и ми бе все тая, ама на последък го прави по често и я чувам как стене лекичко.
незнам какво да правя!

112.   Остави я да го прави, ти не си ли го правила, нормално е да го прави.

113.   Ами кажи и, че трябва да внимава повече, когато се .... занимава със себе си, т.е да мастурбира, когато е сама.

114.   Да бе,ако и се прииска когато не е сама?

51-91 от 91