Споделена история от Секс и интимност

Тестис
Наскоро ме удариха в левия тестис. Бях на плаж и ме удариха с коляно. Първо не болеше, вечерта съвсем малко. На сутринта бях забравил и не болеше. След училище отидохме в един приятел. Там започнахме да маструбираме и тогава ме заболя. Като пипам левия тестис ме боли. Пробвах да маструбирам и май не мога да стигна до хубавото усещане. На 13 съм и още нямам сперма. На втория ден сега ме боли по-малко, но пак ме боли. Пак не мога да стигна до онова чувство. Четох и слушах приятели и до колкото разбрах не е сериозно макар и преди да са ме ритали и не ми е ставало така. Да изчакам ли да видя какво ще стане през следващите дни? И моля някой доктор да пише по темата

Коментари

1.   Щом усещащ болка отиди при личния си лекар, той ако прецени ще ти даде направление за специалист. Моят съвет е да не се притесняваш, а да отидеш да те видят, за да си спестиш проблеми за в бъдеще, успех.

4.   Ами аз вече ходих. Първо при специалист без направление(нямаше проблем, докторът ни обслужи), каза че няма нищо, даже ме прегледа на ехограф. Каза че най много има съмнения за торзио, но е 99 процента сигурен че нямам. Отидохме до хирургийте при друг специалист
Той даже с подигравка каза да похвалим другия доктор че се е сетил за торзио. И той каза че няма нищо. След 1 седмица почна да ме наболява и левия и десния от време на време. Пак отидохме при специалиста. Каза че е нормално и че ако е имало нещо сериозно до сега да се е показало нагледно. Прегледа ме и нищо. Отидохме при личната и тя обясни за всичко, защото имах и други болки по каналчето там на пениса. Днес пак ще ходя с майка ми защото ме боли и пикучния мехур. Рядко усещам остра болкда. Много рядко, но пак се притеснявам. Още ме понаболяват и тестисите. Много ме е страх да не е рак или нещо, от което да нямам деца или да се наложи апутация

5.   Ако миеш членът с сапун от това е, никога не го мий с сапун, само с вода или интимен гел.

6.   Смятам, че ако имаше такъв сериозен проблем, за какъвто се притесняваш, това щеще да стане ясно - гледал те е уролог, после хирург, едно опипване на тестисите от специалист дава ясен сигнал дали има някакви изменения, подутина, разширени вени или нещо такова, бил съм на такъв преглед и знам. Още повече пък гледали са те и на ехограф. Не се притеснявай излишно, но все пак ако проблемът продължи, търси пак специалист за консултация.

7.   Днес пък маструбирах. :Д Както преди си правех. Но 3 пъти по ред за кратко време и сега ме наболява

8.   Не е нормално да те боли, от мастурбациата не може да те боли, щом те боли това показва, че и ма някакъв проблем. Не отлагай, ами отивай на лекар, ако трябва потърси друг, лекувай се. Успех.

9.   Как е положенкето сега?