Споделена история от Секс и интимност

Защо изпитвам болка при полов акт?
Здравейте, момиче на 20 г. съм. От скоро водя полов живот, първият път много ме болеше, но в същото време ми беше и приятно. След това се опитвахме да го направим, но резултата беше един и същ дори 2 седмици след това - болка при поставянето на члена във влагалището ми и нито един път не можах да се отпусна или да свърша. Дори на няколко пъти имаше малко кръв. Предполагам, че членът на приятеля ми е доста дебел, ако мога така да се изразя, а аз вероятно съм по-тясна долу, от колкото трябва. И като не мога да се отпусна и се стягам изпитвам болка при всяко докосване, дори с пръст. Проблемът е, че когато сама се опитвам да си вкарвам пръста или вибратора, трябва да е много бавно и внимателно, за да не ме боли и не мога да го правя бързо, а и не изпитвам особено удоволствие от поставянето на нещо във влагалището ми. Знам, че е глупаво да си мисля, че девствената ципа не се е разкъсала напълно и затова ме боли, но все пак, възможно ли е да е така и това да пречи на проникването, въпреки че и членът и пръстите на приятеля ми, които са много плътни и големи, а дори и вибраторът ми, си влизат целите? Проблемът е, че изпитвам повече болка от колкото удоволствие. Моля, ако някой може да ми помогне със съвет, да го направи. Също така се притеснявам, че много ще ме боли при цитонамазка.

Коментари

1.   Не е възможно влагалището да ти е твърде тясно - то е направено да пропуска 4 кила бебе, ако се наложи! Влагалището при всички жени е еднакво тясно. Разликата е в силата на мускулите и в дълбочината.
Ползвай лубрикант. Ако и чрез ползване на лубрикант не се оправиш...всичко е в главата
Ако не се оправиш, най-вероятно страдаш от вагинизъм. Лекува се при психолог.

2.   Болка има, когато не си овлажнена добре, наблегнете повече на любовната игра преди акта, ако не се овлажняваш добре използвайте лубрикант, и най важното е да се отпуснеш и да не мислиш, че ще те боли. Успех.

3.   Еее, чак при психолог го пратихте момичето... Нормално щом отксоро водиш полов живот, и мен доста време ме болеше, но в момента определено си изпитвам удоволствие от секса. Лубриканти, експериментирайте, за да разбереш какво най-много те възбужда и ще те доведе до върха. И никога не започвай с нагласата, че ще те боли и този път. Просто се отпусни. Надявам се да съм ти помогнала.

4.   Най-вероятно те боли защото си суха. Ползвай лубрикант и се отпусни! Също така не пренебрегвай любовната игра преди самия акт..

5.   Авторката: Благодаря ви

6.   Споко, мене ме болеше 6, 7 месеца след първия ми път когато правех секс.. С времето ше мине и ти ше се ''разшириш'' щом на приятеля ти пениса му е голям.